1. Discover Lexus
  2. Safety
  3. Lane departure alert with lane trace assist
Ātrā atlase
LEXUS SAFETY SYSTEM

BRĪDINĀJUMS PAR IZBRAUKŠANU NO JOSLAS

Gari braucieni un jauni maršruti no autovadītājiem prasa visaugstāko koncentrēšanās līmeni, un šajā brīdī brīdinājums par izbraukšanu no joslas var ļoti noderēt. Šis inovāciju kopums ietver stūrēšanas palīgsistēmu, brīdinājumu par automobiļa novirzīšanos no ceļa un joslas ieturēšanas palīgsistēmu, kas nepārtraukti palīdz Jums palikt konkrētajā joslā un saglabāt modrību brīžos, kad ir aktivizēta dinamiskā radara kruīza kontrole.

Izmantojot kameru, LDA izvērtē Jūsu automobiļa pozīciju attiecībā pret ceļa marķējumu. Līdz ar to autovadītājs vienmēr apzinās situāciju un nepieciešamības gadījumā var veikt koriģējošu darbību.

LDA sniedz papildu atbalstu izaicinošās braukšanas situācijās. Ja esat noguris vai zaudējat uzmanību, bieži pirmais rādītājs ir Jūsu automobiļa novirzīšanās no ceļa. Lexus modeļi ar brīdinājumu par automobiļa novirzīšanos no ceļa gan akustiski, gan vizuāli informē vadītāju par ikvienu atkāpi no joslas, iekams var notikt nelaimes gadījums. Tā kā brīdinājuma funkcijai par automobiļa novirzīšanos no ceļa ir dažādas jutības iestatījumi, to var ieprogrammēt, nodrošinot perfektu atbilstību Jūsu personiskajam braukšanas stilam.

Lai pārliecība uz ceļa būtu vēl lielāka, Lexus modeļi ar stūrēšanas palīgsistēmu gādā par saudzīga spēka ietekmi uz stūrēšanas darbību, kad izbraukšana no joslas ir nenovēršama. Šī ir nākamā joslas ievērošanas palīgsistēmas paaudze, kas ir atjaunināta un pilnveidota, un nodrošina nepārtrauktu atbalstu, lai palīdzētu noturēt automobili joslas vidū ar minimālu novirzīšanos pat laidenos līkumos, kad automobilis brauc dinamiskās radara kruīza kontroles režīmā.

Šīs LDA funkcijas palīdz novērst negadījumus, ko izraisa nogurums vai uzmanības zudums, kad pretējā gadījumā mirklīgs koncentrēšanās trūkums var izrādīties bīstams. Ar brīdinājuma par izbraukšanu no joslas paziņojumiem autovadītāji spēj saglabāt savu modrību un pārliecinātību un turpināt braucienu.

Atruna: Lexus Safety System nekādā gadījumā neaizstāj normālas braukšanas apstākļus un, lūdzu, pirms sistēmas izmantošanas izlasiet visus norādījumus. Par drošu braukšanu vienmēr atbild autovadītājs.

MODEĻI AR ŠO TEHNOLOĢIJU

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/lv/lv?model=ux%2Ces%2Cls