1. Automobiļu klāsts
 2. ES
Ātrā atlase
Sākot no
54 800 €
CO₂
115 - 124 g/km
Patēriņš
5.1 - 5.5 l/100km
No brīža, kad tas piesaista skatienu, ES 300h pārsteidzošā priekšējā reste, kupejas stila jumta līnija un trīskāršie LED priekšējie lukturi uzsver šī pārdroši elegantā sedana koptēlu. Nevainojams braukšanas stils apvieno 4. paaudzes Lexus pašuzlādes hibrīda piedziņu un jaunāko Lexus Safety System+, kas nosaka jaunu braukšanas pilnveides etalonu. Jaunākajā ES 300h mēs nepārtraukti strādājām pie uzlabojumiem, paceļot multivides un savienojamības iespējas jaunā līmenī un radot vēl nebijušu Ammonite Sand salonu un jaunu ES 300h F SPORT Design modeli.

ES GALERIJA

Attēli ir ilustratīvi. Lai uzzinātu precīzu konfigurāciju, lūdzu, sazinies ar Lexus pārstāvniecību.

VEIKTSPĒJA

 • ĻOTI IZTURĪGA / VIEGLA PLATFORMA

  ES 300h ir īpaši izturīga platforma/korpuss, kas nodrošina īpaši pilnveidotu un stabilu sniegumu. Tā ir izgatavota, izmantojot progresīvu lāzera skrūvju metināšanas un jaunāko līmēšanas tehnoloģiju, kas kopā ar vieglu materiālu izmantošanu ļauj samazināt svaru un uzlabot veiktspēju. Turklāt dzinēja nodalījumā esošā atsaite un pārveidotais aizmugures piekares elements vēl vairāk uzlabo automobiļa izturību.

 • 4. PAAUDZES LEXUS HIBRĪDA PIEDZIŅA

  Pateicoties ceturtās paaudzes pašuzlādes hibrīda tehnoloģijai, kas apvieno īpaši efektīvu 2,5 litru Atkinsona cikla benzīna dzinēju ar jaudīgu elektromotoru, ES 300h nodrošina 218 DIN ZS/160 kW jaudu un degvielas patēriņu no tikai 5,2 l/100 km. Un tā kā ES 300h aptuveni 50 % laika darbojas nulles emisiju EV režīmā, automobilis rada ievērojami zemākas CO2 emisijas (115 g/km) nekā parastie benzīna vai dīzeļdegvielas sedani.

 • ĪPAŠI EFEKTĪVS 2,5 LITRU BENZĪNA DZINĒJS

  2,5 litru benzīna dzinējs ietver ātrās sadegšanas iekšdedzes tehnoloģiju, kas padara to par vienu no termiski efektīvākajiem dzinējiem, kāds jebkad ir radīts. Rezultāts ir lielāka jauda, ​​nepalielinot emisijas vai degvielas patēriņu. Tik iespaidīgu rezultātu palīdz sasniegt taisnas ieplūdes atveres, palielināti vārstu leņķi un ar lāzeru apstrādātas vārstu ligzdas. Mainīgas jaudas eļļas sūknis, vairāku caurumu iesmidzinātāji, VVT-iE uz ieplūdes vārstiem arī palīdz nodrošināt dzinēja pasaules līmeņa veiktspēju.

Transmisija, kas nevainojami apvieno elektromotora/ģeneratora un 2,5 litru dzinēja jaudu, izmanto elektromotoru vairāku asu izvietojumu, lai samazinātu pārnesumkārbas kopējo garumu. Tiešākai piedziņai un kompaktumam tradicionālais planetāro zobratu komplekts tiek aizstāts ar paralēlās vārpstas zobratu un daudzfunkciju pārnesumu.

Niķeļa-metāla hidrīda akumulators, kas darbina elektromotoru un uzglabā braukšanas un bremzēšanas laikā saražoto enerģiju, ir izstrādāts tā, lai tas darbotos visu automobiļa kalpošanas laiku un ir novietots zem aizmugurējā sēdekļa, nevis bagāžas nodalījumā. Tas ir iespējams, pateicoties mazākam akumulatora augstumam un kompaktākai dzesēšanas sistēmai. Šis novietojums ļauj nodrošināt vairāk vietas bagāžai un uzlabo svara sadalījumu labākai vadāmībai.

DROŠĪBA

 • 5 ZVAIGŽŅU NCAP VĒRTĒJUMS / 10 DROŠĪBAS SPILVENI

  Kad ES 300h tika izlaists, Euro NCAP to atzina gan par “drošāko lielo ģimenes auto”, gan par “drošāko elektrisko/hibrīdauto”. Tādas novatoriskas tehnoloģijas kā Lexus Safety System+, kurā iekļauta uzlabota sadursmes novēršanas sistēma, sniedz savu ieguldījumu klasē vadošajā Euro NCAP 5 zvaigžņu vērtējumā. Vēl vairāk uzlabojot tā drošības rādītājus, ES standarta aprīkojums ietver visaptverošu desmit drošības spilvenu aizsardzību. Tā ietver vadītāja un priekšējā pasažiera drošības spilvenus un ceļgalu drošības spilvenus, sānu drošības spilvenus priekšā un aizmugurē, kā arī drošības spilvenus, kas nosedz visus sānu logus.

 • LEXUS SAFETY SYSTEM +

  ES 300h Lexus Safety System + ietver novatorisku sadursmes novēršanas sistēmu ar gājēju noteikšanu diennakts tumšajā laikā un velosipēdistu noteikšanu diennakts gaišajā laikā. Papildus tam, uzlabotas drošības sistēmas, piemēram, krustojumu palīgsistēma un avārijas stūrēšanas palīgsistēma, paceļ ES 300h drošību vēl augstākā līmenī.

 • SADURSMES NOVĒRŠANAS SISTĒMA

  Sadursmes novēršanas sistēma, kas spēj noteikt pretimbraucošos transportlīdzekļus un gājējus diennakts gaišajā laikā, var noteikt gājējus arī diennakts tumšajā laikā un velosipēdus diennakts gaišajā laikā. Kameras jutība un dinamiskais diapazons palīdz samazināt negadījumus diennakts tumšajā laikā, piemēram, kad pretimbraucoša transportlīdzekļa priekšā gājējs ir grūti saskatāms transportlīdzekļa gaismas dēļ. Turklāt milimetru viļņu radara noteikšanas zonas leņķis ir platāks un ļauj noteikt velosipēdus diennakts gaišajā laikā. Ja sistēma uzskata, ka sadursmes iespējamība ir augsta, ES 300h bremzes tiek aktivizētas automātiski.

Joslas ievērošanas palīgsistēma palīdz vadītājam noturēt transportlīdzekli joslas centrā. Tā spēj arī sniegt atbalstu līkumos ar šaurāku rādiusu nekā iepriekšējā sistēma. Ja sistēma konstatē, ka automobilis var izbraukt no joslas, tā pārslēdzas izbraukšanas novēršanas kontroles režīmā un palīdz atgriezt automobili joslas centrā. Izmantojot avārijas stūrēšanas palīgsistēmu, kad transportlīdzeklis, gājējs vai velosipēdists atrodas ļoti tuvu jūsu braukšanas trajektorijai vai ir jūsu ceļā, ES 300h veiks asistējošas stūrēšanas darbības, lai uzlabotu automobiļa stabilitāti un novērstu nejaušu izbraukšanu no joslas.

13 gadu ilgas izpētes un izstrādes rezultātā radītā papildaprīkojumā pieejamā BladeScan® adaptīvā tālo gaismu sistēma (AHS) ir vēl viens Lexus jaunums, kas nodrošina autovadītājiem uzlabotu redzamības lauku salīdzinājumā ar parastajiem LED priekšējiem lukturiem. Tā darbojas, projicējot gaismu no divpadsmit gaismas diodēm uz lāpstiņas formas spoguli, kas rotē ar ātrumu 6000 apgr./min, un pēc tam caur objektīvu, lai radītu priekšējo lukturu staru kūli. Visaptveroši testi ar BladeScan®AHS liecina, ka gājējus un ceļa zīmes var pamanīt agrāk (56 m uz priekšu, salīdzinot ar 32 m parastajām sistēmām) bez riska apžilbināt citus vadītājus.

EKSPRESĪVS DIZAINS

 • KUPEJAS STILA JUMTA LĪNIJA, IZTEIKSMĪGA PRIEKŠĒJĀ RESTE

  Jūs uzreiz pamanīsiet izteiksmīgo Lexus raksturīgo priekšējo resti un trīskāršos LED priekšējos lukturus, kas piešķir provokatīvu noskaņu vadošās klases sedanam, kas izstaro stilu un izsmalcinātību. ES īpašo raksturu lielā mērā rada tā plūdenā jumta līnija, ko iedvesmojusi gan sporta kupeja, gan ietilpīgs sedans, akcentējot automobiļa zemo virsbūvi un uzlaboto aerodinamiku. Atšķirīgie diski un Sonic Grey virsbūves krāsa lieliski papildina jaunākā ES 300h viedo sportiskumu.

 • F SPORT

  Provokācija vispilnīgāk izpaužas aizraujošajā ES 300h F SPORT ar īpašiem 19 collu riteņiem, ekskluzīvu priekšējā bufera dizainu un melnu tīkla raksta resti – resti, kas tika izstrādāta vairāku mēnešu garumā, izmantojot sarežģītas 3D modelēšanas metodes. Pilnu automobiļa potenciālu nevar pa īstam novērtēt, atlaižoties un apbrīnojot tā mūsdienīgo stilu. F SPORT ir radīts kustībai un tikai uz ceļa tas parāda, uz ko ir spējīgs.

 • TRĪSKĀRŠI LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI

  Inovatīvie lukturi sastāv no trim īpaši maziem LED blokiem, kas nodrošina izcilu gaismas sadalījumu un pievilcīgu dizainu. Tie ir aprīkoti ar secīgiem pagriezienu rādītājiem un dažādiem laikapstākļiem paredzētiem lukturiem, kas palīdz nodrošināt labu redzamības lauku arī miglas laikā. Ja aprīkoti ar adaptīvo tālo gaismu sistēmu (AHS), dažādiem laikapstākļiem paredzētie lukturi samazina apžilbinošo gaismu miglas laikā diennakts tumšajā laikā.

Iedvesmojoties no Lexus F SPORT modeļiem, satriecošais jaunais ES 300h F SPORT Design aprīkojuma līmenis ietver atsvaidzinātu dizainu ar melnu F SPORT resti, 19 collu F SPORT diskiem un trīskāršiem LED priekšējiem lukturiem, kas pieejami papildaprīkojumā. Iekšpusē jūs varēsiet izbaudīt patiesu komfortu izliektajos Tahara ādas sēdekļos.

Izvēlieties 17 collu riteņus ar frēzētu divtoņu apdari ar vidēji pelēku metālisku pārklājumu, 18 collu riteņus ar jaunu divtoņu krāsu shēmu, kas apvieno frēzētu apdari ar tumši pelēku metālisku pārklājumu vai izbaudiet 18 collu troksni mazinošus riteņus ar hiperhromētu apdari. 

INOVATĪVAS TEHNOLOĢIJAS

 • DIGITĀLIE SĀNSKATA MONITORI

  Papildaprīkojumā pieejamā digitālo sānskata monitoru sistēma aizstāj parastos sānu spoguļus ar kompaktām ārējām kamerām, kas ir savienotas ar automobiļa monitoriem. Šī novatoriskā Lexus tehnoloģija sniedz labāku skatu uz aizmuguri jebkādos braukšanas apstākļos, īpaši diennakts tumšajā laikā un lietus laikā. Pilnībā samazinot vai likvidējot aklās zonas, sistēma automātiski pielāgojas, lai nodrošinātu plašāku redzamības lauku, kad automobilis veic pagriezienu vai brauc atpakaļgaitā. Šīs novatoriskās tehnoloģijas kameras kvalitāte ir uzlabota, lai nodrošinātu dabiskāku attēlu gan dienā, gan naktī.

 • PROJEKCIJAS DISPLEJS

  Automobiļa dati tiek dažādās krāsās projicēti tieši uz vējstikla. Projekcijas displejs, kura izmēri ir 260 mm x 97,5 mm, ļauj vadītājam apskatīt tādu informāciju kā navigācijas norādes, audio iestatījumus vai drošības funkcijas, nenovēršot skatienu no ceļa.

 • 17 SKAĻRUŅU MARK LEVINSON® PUREPLAY SISTĒMA

  Revolucionārās Mark Levinson® PurePlay sistēmas dizaina arhitektūra tika izveidota, lai ļautu vadītājam un pasažieriem iegrimt līdz šim jaudīgākajā, precīzākajā un tīrākajā audio pieredzē. PurePlay izmanto vairākas tehnoloģijas, lai nodrošinātu izcilu sniegumu: precīzu pozicionēšanu, pasaules klases skaļruņu dizainu un izvietojumu, kā arī nepārspējamu regulēšanas un dekompresijas tehnoloģiju. Kopā salonā plecu augstumā ir izvietoti septiņi Unity™ skaļruņi, kas uzlabo akustiku un rada toņu sinerģiju kopā ar lielu zemfrekvences skaļruni (265 mm) zem aizmugurējā loga. 

Ar spilgtu 3D grafiku košajā 12,3 collu skārienekrānā un daudzām kartēšanas opcijām, piemēram, interesējošo vietu meklēšanu, jaunākajām kartēm ir pieejami bezvadu atjauninājumi. Papildu ērtībām sistēma ietver arī elektronisko lietotāja rokasgrāmatu. Lai navigācija būtu vēl ērtāka, ir pieejami vairāki tiešsaistes pakalpojumi, piemēram, tiešsaistes informācija par satiksmi, stāvvietu meklēšana, degvielas uzpildes staciju meklēšana, laika prognoze un Google meklēšana.

Izmantojot bezvadu Apple CarPlay® un Android Auto®, ES ļauj viegli parādīt un piekļūt dažām viedtālruņa lietotnēm centrālajā displeja ekrānā.

Savienošanās ar lietotni Lexus Link+ padara ES par savienotu automobili. Lexus Link+ ļauj ērti piekļūt šādiem savienotajiem pakalpojumiem:

 • Braukšanas analītika: seko līdzi jūsu braucieniem, braukšanas stilam un ļauj ierakstīt darījumu braucienus
 • Ieteikumi par hibrīdu: palīdz jums efektīvāk vadīt savu ES 300h
 • Atrast manu automobili: atrod jūsu Lexus un sniedz norādes uz to
 • Funkcija “Noūstīt navigācijas norādes uz tālruni” sniedz navigācijas norādes galamērķa sasniegšanai ar kājām
 • eCare: ļauj pārvaldīt ES apkopi
 • Brīdinājuma lampiņas: izskaidro katras brīdinājuma lampiņas nozīmi un veicamās darbības
 • Automobiļa statuss: paziņo, ja nav aizvērti automobiļa logi vai nav izslēgti priekšējie lukturi. Tas ļauj arī apskatīt, vai automobilis ir aizslēgts
 • Uzlādes līmeņa indikators: uzrauga automobiļa 12 V akumulatora uzlādes līmeni
 • Attālinātās funkcijas: attālināti atkausē vējstiklu, aktivizē avārijas gaismas vai aizslēdz un atslēdz ES.

Kā ES īpašnieks jūs automātiski varat izbaudīt visas Lexus Link+ standarta savienojamības priekšrocības bez maksas visu automobiļa kalpošanas laiku. Lexus Link+ Premium klases savienojamības komplekts ir pieejams bez maksas pirmos 4 gadus un pēc tam to ir iespējams abonēt. Tas ietver tādas funkcijas kā:

 • Mākoņa navigācija un balss palīgs
 • Notikumi uz ceļa un reāllaika satiksmes informācija
 • Autostāvvietu pieejamība uz ielas un ārpus koplietošanas ceļiem
 • Attālinātā klimata kontrole: attālināti pārvaldāma gaisa kondicionēšana, stūres apsilde, sēdekļu apsilde un salona temperatūras regulēšana

Izmēģini ES

Piesaki testa braucienu ar Lexus ES un izbaudi patiesi patīkamu braucienu.

Ieguvumi īpašniekiem

Izvēlies sev piemērotāko aprīkojuma līmeni un dzinēju

Izvēlies aprīkojuma līmeni

4 papildus

Šiem kritērijiem neatbilst neviens automobilis; lūdzu, maini meklēšanas nosacījumus

 • ES - Comfort - 4 durvju sedans

  ES Comfort

  Hibrīds
  4 durvju sedans
  • +
   17 collu vieglmetāla diski, vidēji pelēki, frēzēti, 215/55 R17 riepas
  • +
   Priekšējie lukturi, Bi-LED
  • +
   Zīmolam raksturīgā L raksta reste

  Izvēlies šo dzinēju

  No

  54 800 €

  e-CVT | Priekšējo riteņu piedziņa
  • CO₂
   115 - 124 g/km
  • Patēriņš
   5.1 - 5.5 l/100km
 • ES - Limited Edition - 4 durvju sedans

  ES Limited Edition

  Hibrīds
  4 durvju sedans
  • +
   18 collu vieglmetāla diski, tumši pelēki, frēzēti, 235/45 R18 riepas
  • +
   12,3" skārienekrāns
  • +
   7" digitālais mērinstrumentu displejs

  Izvēlies šo dzinēju

  No

  56 500 €

  e-CVT | Priekšējo riteņu piedziņa
  • CO₂
   120 - 124 g/km
  • Patēriņš
   5.3 - 5.5 l/100km
 • ES - Executive - 4 durvju sedans

  ES Executive

  Hibrīds
  4 durvju sedans
  • +
   18 collu vieglmetāla diski, tumši pelēki, frēzēti, 235/45 R18 riepas
  • +
   Priekšējie lukturi, Bi-LED
  • +
   Zīmolam raksturīgā L raksta reste

  Izvēlies šo dzinēju

  No

  60 100 €

  e-CVT | Priekšējo riteņu piedziņa
  • CO₂
   121 - 124 g/km
  • Patēriņš
   5.3 - 5.5 l/100km
 • ES - Luxury - 4 durvju sedans

  ES Luxury

  Hibrīds
  4 durvju sedans
  • +
   Zīmolam raksturīgā L raksta reste
  • +
   12,3" skārienekrāns
  • +
   7" digitālais mērinstrumentu displejs

  Izvēlies šo dzinēju

  No

  68 400 €

  e-CVT | Priekšējo riteņu piedziņa
  • CO₂
   121 - 124 g/km
  • Patēriņš
   5.3 - 5.5 l/100km
Funkcijas ir atkarīgas no izvēlētā aprīkojuma līmeņa.
Cenā iekļauta norādītā virsbūves krāsa.

Skatīt vairāk

 • JAUNĀ LEXUS ES PASAULES PIRMIZRĀDE

  Jaunais ES ietver braukšanas pilnveides uzlabojumus, jaunu adaptīvo mainīgo piekari F SPORT modeļiem un uzlabotu Lexus Safety System+ visiem modeļiem. 

 • IZCILS DEGVIELAS PATĒRIŅŠ

  ES 300h hibrīds ir Vācijas ADAC Ecotest augstākās vidējās klases segmenta līderis un ir vienīgais modelis, kam piešķirtas 4 zvaigznes no 5.

 • EMOCIONĀLA INTELIĢENCE

  Lai atzīmētu ES 300h pašuzlādes hibrīda izlaišanu, mēs esam radījuši unikālu emocionāli inteliģentu reklāmu, kas reaģē uz emocijām.