1. New Cars
 2. ES
Īsceļi
Īsceļi
Sākot no
50500.0

CO2

119 g/km

Degvielas patēriņš

5.2 l/100km
Aizveriet durvis. Ievelciet elpu un izbaudiet rāmo klusumu plašajā salonā. Pēc tam iedarbiniet kluso elektrodzinēju un ļaujiet 17 Mark Levinson skaļruņiem piepildīt salonu ar izcili tīru skaņu. Sajūtiet dzinēja jaudu, sasniedzot vēlamo ātrumu jau dažās sekundēs. Izjūtiet gandarījumu, zinot, ka automobilim ir zems degvielas patēriņš un ārkārtīgi zemas CO2 emisijas. Brauciet līdz pat 900 km bez nepieciešamības apstāties, lai uzlādētu automobili vai uzpildītu degvielu. Izbaudiet jauna veida drošību, ko sniedz inovatīvie digitālie atpakaļskata spoguļi. Tas ir jaunais ES, Lexus pašlādējošais hibrīds. Automobilis, kas piedāvā vairāk.

JAUNĀ LEXUS ES PASAULES PIRMIZRĀDE

Jaunajam ES ir veikti braukšanas snieguma uzlabojumi, izveidota jauna adaptīvā piekare F SPORT modeļiem un uzlabota Lexus Safety System+ visiem modeļiem.

IZCILS DEGVIELAS PATĒRIŅŠ REALITĀTĒ

ES 300h hibrīds ir vadošais ADAC Ecotest “augstākās vidējās klases” segmentā, būdams vienīgais modelis, kas ieguvis 4 no 5 zvaigznēm.

LEXUS PAŠUZLĀDES HIBRĪDS

Uzziniet vairāk par 4. paaudzes Lexus pašuzlādes hibrīda tehnoloģiju, kas ir jaunā ES 300h būtība.

Virsbūve

JAUNI LED LUKTURI                                                                                             

Visiem jaunajiem ES modeļiem ir pārveidoti priekšējie lukturi. Satriecošie 3 projektoru LED priekšējie lukturi rada pavisam atšķirīgu iespaidu un ietver BladeScan® AHS (adaptīvo tālo gaismu sistēmu). Ārējais objektīvs ir pārvietots, tādējādi, mainot lukturu iekšējo dizainu, lai radītu izteiksmīgāku izskatu un uzlabotu funkcionalitāti. Katru gaismu izceļ Lexus raksturīgie dienas gaitas lukturi (DRL).

4. PAAUDZES LEXUS PAŠUZLĀDES HIBRĪDS

Jaunais ES 300h ir aprīkots ar jaunāko Lexus pašuzlādes hibrīda sistēmu, kas var nodrošināt izcilu degvielas patēriņa efektivitāti, atsaucīgu veiktspēju un zemāko CO2 emisiju līmeni – 119 g/km. Gudrs risinājums tiem vadītājiem, kuri meklē alternatīvu benzīna vai dīzeļdzinējiem, jo šis automobilis uzlādējas braukšanas laikā, palēninot ātrumu vai bremzējot, kas nozīmē, ka Jums nekad nebūs jāpieslēdz ES 300h elektrotīklam vai jāuztraucas par akumulatora darbības ilgumu.

JAUNA LEXUS RAKSTURĪGĀ RESTE

Saglabājot vadošā sedana atpazīstamo identitāti, jaunā ES 300h priekšējai restei ir samazināts vertikālo līniju skaits un L formas detaļas, kas attēlo gan horizontālu plūsmu, gan kustību uz priekšu. ES 300h F SPORT modelī saglabāta ikoniskā, melnā F markas reste.

Ir uzlabota digitālā sānu skata monitora veiktspēja, kas paredzēta, lai nodrošinātu labāku aizmugures skatu sānu spoguļos. Traucējumu samazināšanas apstrāde palīdz radīt skaidrāku attēlu, ja sajaucas gaisma un ēna, un vienlaikus ir samazināta LED gaismu mirgošana.
Aizmugurējā buferī uzstādītās radara ierīces konstatē blakus joslās braucošus automobiļus, ko nevar redzēt sānu spoguļos. Ja vadītājs ieslēdz pagrieziena rādītāju, bet aklajā zonā iebrauc automobilis, attiecīgajā sānu spogulī ieslēdzas brīdinājuma signāls.
Jaunais ES 300h ir aprīkots ar uzlabotu Lexus Safety System+, kas būs Jūsu otrais pilots, pasargājot Jūs jebkurā braukšanas situācijā – neatkarīgi no tā, vai tā būtu pilsētvide vai automaģistrāle, diena vai nakts, krustojums, līkums vai joslas maiņa. Saglabājot viena objektīva kameru un milimetra viļņu radaru, esam pievienojuši tādas funkcijas kā ārkārtas stūrēšanas palīgsistēmu un uzlabojuši sistēmas joslu atpazīšanas iespējas. Ir uzlabota kameras un radara veiktspēja, paplašinot sadursmes novēršanas sistēmas reaģēšanas diapazonu, kas dienas laikā atklās velosipēdistus un sliktos apgaismojuma apstākļos – arī gājējus.
Uzlabojot kopējo izskatu, ES 300h ir jauni 17'' (standarta aprīkojumā Comfort) un 18'' (papildaprīkojums Comfort, standarts Executive) diski. Papildus tam, jaunajam ES ir izstrādātas arī divas jaunas virsbūves krāsas: Sonic Platinum izmanto ēnu sniegtās priekšrocības, savukārt Sonic Grey izceļas ar metāliski spīdīgu apdari. Līdz ar ES 300h F SPORT satriecošo Sapphire Blue krāsu, jaunie, spīdīgi melnie 19'' F SPORT diski saskan ar priekšējo resti, veidojot dinamisku, F markai raksturīgo izskatu.

BRĪVROKU BAGĀŽAS NODALĪJUMA DURVJU AIZVĒRŠANA

Ātras darbības elektriski darbināmas bagāžas nodalījuma durvis ar brīvroku atvēršanu nodrošina ērtības, it īpaši, ja rokas ir aizņemtas ar iepirkuma maisiņiem. Ja Jūsu kabatā vai somā atrodas automobiļa imobilaizers, novietojot kāju zem aizmugurējā bufera sensora, bagāžas nodalījuma durvis atvērsies vai aizvērsies.

KUPEJAI LĪDZĪGS SILUETS

Elpu aizraujošais, jaunais ES 300h grauj pieņēmumus par augstākā līmeņa sedaniem. Pateicoties mūsu drosmīgajai pieejai dizainā, tas ir zemāks, plašāks un gludāks. Sānskatā Jūs pamanīsiet kupejai līdzīgo siluetu, kura salons sniedz flagmaņa sedanam raksturīgu ietilpību un izsmalcinātību.

LED AIZMUGURES LUKTURI

Izmantojot jaunākās LED tehnoloģijas, ES aizmugurējie lukturi piešķir automobilim uzreiz atpazīstamo Lexus "L" vizuālo noformējumu ar kristālisku apgaismojumu.

ES inženieru komanda jaunajā ES 300h F SPORT modelī uzlabojusi arī adaptīvo piekari (AVS). Pateicoties jaunam izpildmehānismam, tagad sistēma reaģē labāk, jo īpaši uz zemu amortizācijas spēku. Līdzīgi kā LS sedana sistēmā, AVS var regulēt 650 līmeņus, un tagad ir paplašināts arī plūsmas ceļš eļļas plūsmas regulēšanas vārstam. Jaunā sistēma nodrošina augstas kvalitātes braukšanas komfortu, vienlaikus uzlabojot stūrēšanas reakciju un stabilitāti.
Jau kopš pirmajiem attīstības posmiem ES prototipi tika pārbaudīti Lexus vēja tunelī, lai identificētu trokšņu un vibrācijas avotus. Lexus inženieri pētīja durvju ieskaujošo virsmu, kā arī spoguļu formu un izvietojumu. Turklāt vējstikla tīrītāju pozīcijas tika noregulētas, palielinot tās par milimetru, lai tās neizvirzītos no dzinēja pārsega aizmugures. Papildus tam, ka šis ir ārkārtīgi kluss automobilis, hibrīda akustikai ES 300h pašuzlādes hibrīdā izmantots trīs slāņu iekšējā trokšņa slāpētājs, kurā starp diviem filca slāņiem ir ievietota trokšņa izolācijas loksne. Tas nozīmē, ka braukšana ES vienmēr sniegs gandarījumu – pat lielākā ātrumā.
ES ir ārkārtīgi stingrs korpuss, kas nodrošina īpaši izsmalcinātu un stabilu braukšanu. Šasija ir konstruēta, izmantojot skrūvju metināšanu ar lāzeru, kas ir pirmais Lexus veikums šajā segmentā, un savienojumos ir vairāk izmantota līmēšanas metode. Tas kopā ar plašu vieglu materiālu, piemēram, alumīnija, izmantošanu ir palīdzējis samazināt svaru un uzlabot degvielas ekonomiju. Turklāt piekares torņa stiprinājums motora nodalījumā un V formas stiprinājums, kas uzstādīts aizmugurējās piekares priekšpusē, savieno šasiju un piekari, nodrošinot augstu braukšanas komforta un vadāmības līmeni.

Salons

MARK LEVINSON® PURE PLAY

Šis ir pirmais Lexus, kas aprīkots ar Mark Levinson® PurePlay. 17 skaļruņu Mark Levinson® Premium Surround Sound audiosistēma jaunajā ES ietver septiņus Unity™ skaļruņus plecu augstumā. Tie rada tādu klausīšanās pieredzi, kas ir ļoti tuva Mark Levinson® mājas kinozāles iespaidiem. ES ir iekļauts arī 265 mm zemfrekvences reproduktors un Clari-Fi™ mūzikas atjaunošanas tehnoloģija – programma, kas veic skaņas avota datu analīzi, lai atjaunotu pareizo elementu daudzumu, cieši atveidojot sākotnējo skaņu un atdzīvinot dabisko skanējumu.

JAUNS 12,3" SKĀRIENEKRĀNA DISPLEJS

Jaunajā ES Lexus Link multimediji ir izstrādāti ērtai un ātrai lietošanai. Automobiļa centrā ir 8 vai 12,3 collu augstas izšķirtspējas skārienekrāns, kas saņem OTA (Over The Air) atjauninājumus. Jaunie displeji ir pagriezti par 5 grādiem tuvāk vadītājam un pavirzīti 112 mm uz priekšu, lai uzlabotu redzamību un lietojamību. Lexus Link multimediji piedāvā plašu funkciju klāstu un vienmērīgu atainojumu. 12,3" displejs ir aprīkots ar Lexus Premium navigāciju ar spilgtu 3D grafiku, audio un klimata kontroli. Vadītājs un pasažieri var izmantot arī savas iecienītākās viedtālruņu lietotnes, izmantojot Android Auto® vai bezvadu Apple CarPlay®.

SKĀRIENPALIKTNIS TOUCH PAD

Jūs varat kontrolēt jaunā ES 300h galveno displeju, izmantojot skārienpaliktni, kas uzstādīts centrālajā konsolē, vai ar balss komandām. Skārienpaliktņa saskarne ir izstrādāta, lai sniegtu viedtālruņa intuitīvo sajūtu, veicot tādas darbības kā ritināšana, saspiešana vai pieskaršanās.

Izmantojot tehnoloģiju, kas sākotnēji tika izstrādāta reaktīvajiem iznīcinātājiem, augstas izšķirtspējas krāsu vējstikla displejs ir neuzbāzīgi novietots Jūsu redzes laukā un projicē svarīgāko informāciju uz vējstikla. Tas rada tik dzidru un precīzu attēlu, ka pat spožākajā saules gaismā nebūs nekādu problēmu aplūkot attēlotos datus.
Tā kā stūre un pārnesumu pārslēgs var būtiski ietekmēt braukšanas pieredzi, dizaineri sadarbojās ar Lexus Takumi, lai parūpētos par šiem saskares punktiem. Īpaša uzmanība tika pievērsta stūres formai un šķērsgriezumam, lai nodrošinātu izcilu sajūtu un uzlabotu stūrēšanas stabilitāti. Stūrei ir pieejama apsilde, kas noderēs aukstos rītos, un tā ir aprīkota ar slēdžiem, lai pārvaldītu audio, tālruni, balss atpazīšanu, daudzfunkcionālo displeju, dinamiskā radara kruīza kontroli un joslas sekošanas funkciju.
Gludās ādas, daļējas anilīna ādas un sintētiskās ādas sēdekļi jaunajā ES ir izcils augstākā līmeņa japāņu Takumi meistarības paraugs. Āda ir nevainojamas kvalitātes, un šūšana tiek veikta ar milzīgu precizitāti. Ergonomiskā braukšanas pozīcija samazina nogurumu un nodrošina lielisku, ieskaujošu sajūtu. Sēdekļa regulēšana līdz pat 16 pozīcijās nodrošina dažādas braukšanas pozīcijas iespējas plašam vadītāju lokam (priekšējam pasažierim – līdz 14 pozīcijām). Gariem braucieniem Executive un Luxury aprīkojuma līmenī ir pieejama jostasvietas atbalsta regulēšana 4 pozīcijās.
Pie mērierīcēm esošo braukšanas režīma izvēles funkciju var pārslēgt, daudz nenovirzot skatu un nemainot savu braukšanas pozīciju. Eco, Normal un Sport režīmi ir iekļauti standarta aprīkojumā, izņemot ES 300h F SPORT, kas aprīkots ar Eco, Normal, Custom, Sport S un Sport S+ režīmiem.
Izmantojot Apple CarPlay® un Android Auto®, jaunais ES ļauj ērti parādīt un piekļūt dažām viedtālruņa lietotnēm centrālā ekrānā.

Pārveidojot jauno ES par pieslēgtu automobili, lietotne Lexus Link palīdz vadītājiem plānot braucienus, atrast stāvvietu, ieplānot servisa apmeklējumu vai pat uzlabot hibrīda vadīšanas stilu. Tā piedāvā tādus pieslēgtos pakalpojumus kā:

 • Braukšanas analītika: pārzina braucienus, braukšanas stilu un biznesa braucienus. Jaunais ES 300h, kas jau šobrīd ir daudz efektīvāks un tīrāks par konkurējošiem dīzeļdzinēja vai benzīna sedaniem, piedāvā individuālus hibrīda apmācības padomus, lai palīdzētu samazināt kaitīgās emisijas un degvielas patēriņu.
 • Atrast manu automobili: atrod un parāda ceļu līdz Jūsu ES.
 • Serviss un apkope: palīdz īpašniekam pārvaldīt sava ES aprūpi.
 • Nosūtīt uz automobili: ļauj plānot maršrutu citā ierīcē un nosūta šos datus uz Jūsu Lexus. Savukārt, funkcija Car to Door palīdz nokļūt no auto durvīm līdz pat galamērķim.
 • Automobiļa statuss: brīdinājuma funkcija, kas paziņo vadītājiem, ka viņi ir atstājuši atvērtus automobiļa logus vai aizmirsuši izslēgt lukturus. Vadītājs var arī pārbaudīt, vai automobilis ir aizlēgts un vai ir ieslēgta signalizācija.

JAUNA “PROVOKATĪVĀS ELEGANCES” KRĀSU SHĒMA

Interjerā pamanīsiet mūsu slaveno Takumi amata meistaru uzmanību ikvienai detaļai un viņu augsto prasmju līmeni. Greznais, ar rokām sašūtais polsterējums tagad ir pieejams jaunos, stilīgos toņos ar izsmalcinātiem, saskaņotiem ielaidumiem, kas raksturīgs ar rokām veidota salona izskatam. Jaunajam ES mūsu interjera dizaineri izstrādāja jaunu krāsu koncepciju “provokatīvās elegances” tēmā. Radot ekskluzīvāku salona atmosfēru, valriekstu ielaidumi jaunizveidotajos Sumi Black Walnut un Dark Brown Walnut toņos rada modernu gaisotni. Papildus Hazel krāsas tonim interjeru var pasūtīt arī Forest Brown tonī. ES 300h F SPORT ir pieejamas trīs krāsas, tostarp balta, melna un F SPORT modelim ekskluzīvā Flare Red krāsa. Krāsu shēmās sēdekļa sānos ir iekļauta melna krāsa, lai paaugstinātu salona sportisko iespaidu līdz augstākam līmenim.

SKAŅAS IZOLĀCIJA

Lai novērstu trokšņu iekļūšanu ES salonā, tika īstenoti vairāki pasākumi, piemēram, pievienoti papildu durvju blīvējumi, samazināti caurumi grīdā un sēdekļa augšējā atzveltnē, vienlaikus optimizējot virsbūves blīvējumu un paneļu izlīdzināšanu. Lai maksimāli palielinātu trokšņu absorbēšanu, salonā ietverti piekares torņu klusinātāji, skaņu absorbējošas spārnu oderes un zemgrīdas segumi. Vējstiklā un priekšējo durvju logos izmantots akustiskais stikls ar augstu skaņas izolāciju.

S-FLOW KLIMATA KONTROLE / CLIMATE CONCIERGE

S-Flow klimata kontrole inteliģenti pārvalda ES iekšējo klimatu atbilstoši apkārtējās vides apstākļiem, nodrošinot izcilu komfortu un degvielas ekonomiju. Klimata konsjeržs izdala sīkas nanoe™ X daļiņas, kuras no vienas puses palīdz aizkavēt vīrusus un baktērijas* un no otras puses – samazina nevēlamus aromātus**, vienlaikus mitrinot matus un ādu.

* Saskaņā ar Japānas pārtikas pētījumu laboratoriju ziņojumu Nr. 20073697001-0101 un 15038623001-0101 nanoe™ X 1 stundas laikā aizkavēja vairāk nekā 99% vīrusu un baktēriju.

** Saskaņā ar Panasonic Corporation produktu analīzes centra ziņojumu Nr. BAA33-150318-M35 nanoe™ X 1 stundas laikā samazināja aromātu intensitāti par vairāk nekā 1,8.

Vadības panelis ļauj aizmugurējos sēdekļos sēdošajiem pārvaldīt gaisa kondicionēšanu, audio, aizmugurējo sēdekļu apsildi, atzveltni un saulessargu. Lai uzlabotu komfortu karstā laikā, ir pieejams elektriski darbināms aizmugures saulessargs, ko aizmugurē sēdošie var pielāgot visai aizmugures daļai, durvīm un logiem.
Lai vēl vairāk uzlabotu drošības rādītājus, jaunā ES standartaprīkojumā ietilpst visaptverošs aizsargs ar desmit drošības spilveniem. Tie ietver vadītāja un priekšējā pasažiera drošības spilvenus un ceļgalu drošības spilvenus, priekšējos un aizmugures sānu drošības spilvenus un aizkarveida drošības spilvenus, kas aptver visus sānu logus.
Pat pirms piesēdīsieties pie stūres, jaunais ES Jūs laipni sagaidīs. Tuvojoties automobilim tumšā laikā, durvju rokturi izgaismosies, lai sveicinātu Jūs, un izgaismotu zem durvīm esošo zemi, lai Jums būtu iespēja izvairīties no peļķēm. Lai pasažieriem būtu vieglāk iekļūt automobilī, ES ir lielas aizmugurējās durvis. Kad pasažieri būs ērti iesēdušies jaunajā ES, viņi varēs baudīt relaksējošu pieredzi un gaisa kondicionēšanas sistēmu, kas, izdalot sīkus nanoe® jonus, mitrinās pasažieru matus un ādu.

Sajūtiet, kā ir braukt ar jauno ES

Pieredziet apbrīnojamo Lexus izmēģinājuma braucienā. Vispirms izvēlieties sev tīkamo modeli, vietu un laiku, un mēs parūpēsimies par pārējo.

ES GALERIJA

Izpētiet jaunā ES greznību, izsmalcinātību un lielisko izskatu.

1. Izvēlieties dzinēju
1. Izvēlieties dzinēju

1 papildus

1 papildus

 • ES 300h

  2.5 Lexus Hybrid Drive Hibrīds - benzīns

  e-CVT | 4X2

  Rādīt vairāk Rādīt mazāk

  119 (g/km)

  CO2

  5.2 (l/100km)

  Degvielas patēriņš

  Rādīt vairāk Rādīt mazāk

2. Izvēlies aprīkojuma līmeni
2. Izvēlies aprīkojuma līmeni

7 papildus

7 papildus

 • Comfort

  4 durvju sedans

  No

  50500.0

  • 17" alloy wheels, medium grey machined finish design, 215/55 R17 tyres
  • Priekšējie lukturi, Bi-LED
  • Zīmolam raksturīgā L raksta reste
  • Automātisko tālo gaismu funkcija (AHB)
  • 10-speaker Pioneer® audio system
  • 8" skārienekrāns
  • Aizmugures sēdekļi ar Tahara apdari
  • Tahara trim, front seats

  Rādīt vairāk Rādīt mazāk

 • Executive

  4 durvju sedans

  No

  57300.0

  • 18" alloy wheels, dark grey machined finish design, 235/45 R18 tyres
  • Priekšējie lukturi, Bi-LED
  • Zīmolam raksturīgā L raksta reste
  • Automātisko tālo gaismu funkcija (AHB)
  • 10-speaker Pioneer® audio system
  • 12,3" skārienekrāns
  • Aizmugures sēdekļi ar ādas apdari
  • Priekšējie sēdekļi ar ādas apdari

  Rādīt vairāk Rādīt mazāk

 • F SPORT

  4 durvju sedans

  No

  59300.0

  • 19" alloy wheels, black F SPORT design, 235/40 R19 tyres
  • Priekšējie lukturi, trīskāršo LED
  • Zīmolam raksturīgā F raksta reste
  • Adaptīvā piekare (AVS)
  • BladeScan™ adaptīvo tālo gaismu sistēma (AHS)
  • 10-speaker Pioneer® audio system
  • 12,3" skārienekrāns
  • F SPORT Tahara upholstery, front seats

  Rādīt vairāk Rādīt mazāk

 • F SPORT Design

  4 durvju sedans

  No

  53700.0

  • 19" alloy wheels, black F SPORT design, 235/40 R19 tyres
  • Priekšējie lukturi, Bi-LED
  • Zīmolam raksturīgā F raksta reste
  • Automātisko tālo gaismu funkcija (AHB)
  • 10-speaker Pioneer® audio system
  • 12,3" skārienekrāns
  • Bezvadu viedtālruņa lādētājs
  • Aizmugures sēdekļi ar Tahara apdari

  Rādīt vairāk Rādīt mazāk

 • F SPORT S

  4 durvju sedans

  No

  62300.0

  • 19" alloy wheels, black F SPORT design, 235/40 R19 tyres
  • Priekšējie lukturi, trīskāršo LED
  • Zīmolam raksturīgā F raksta reste
  • Adaptīvā piekare (AVS)
  • BladeScan™ adaptīvo tālo gaismu sistēma (AHS)
  • 12,3" skārienekrāns
  • F SPORT Tahara upholstery, front seats
  • F SPORT Tahara upholstery, rear seats

  Rādīt vairāk Rādīt mazāk

 • Limited Edition

  4 durvju sedans

  No

  53700.0

  • 18" alloy wheels, dark grey machined finish design, 235/45 R18 tyres
  • 10-speaker Pioneer® audio system
  • 12,3" skārienekrāns
  • Bezvadu viedtālruņa lādētājs
  • Apsildāma stūre

  Rādīt vairāk Rādīt mazāk

 • Luxury

  4 durvju sedans

  No

  65600.0

  • 18" alloy wheels, hyper-chrome coating, 235/45 R18 tyres
  • Priekšējie lukturi, trīskāršo LED
  • Zīmolam raksturīgā L raksta reste
  • BladeScan™ adaptīvo tālo gaismu sistēma (AHS)
  • 12,3" skārienekrāns
  • Aizmugures sēdekļi ar pusanilīna ādas apdari
  • Priekšējie sēdekļi ar pusanilīna ādas apdari
  • Ventilējami priekšējie sēdekļi

  Rādīt vairāk Rādīt mazāk

CITI MODEĻI

UX EV
UX EV Comfort
No 49 900 €
NX
NX Comfort
No 50 500 €
RX
RX Comfort SUV 5 Doors
No 70 700 €

https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/lv/lv?model=ue%2Cnx%2Crx%2Crxl