1. Automobiļu klāsts
  2. LM
  3. Overview
Ātrā atlase

LM Luxury

Luksusa klases minivens

Lexus LM
Sākot no
147 700 €
  • Frēzēti 19 collu vairākspieķu vieglmetāla diski, 225/55 R19 riepas
  • 14" skārienekrāns
  • 23 skaļruņu sistēma Mark Levinson® Reference 3D Surround Sound
163 g/km
7.2 l/100km
2.5 Lexus Hybrid Drive

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/compare-v2/lv/lv

Read timed out

IZCILAS ĪPAŠĪBAS

IZTEIKSMĪGS LEXUS DIZAINS PRIEKŠPUSĒ

Priekšpusē izteiksmīgais, Lexus raksturīgais režģis kontrastē ar asākiem trīskāršiem LED lukturiem, kas papildina LM 350h uzmanību piesaistošo izskatu. Sānos aptumšoti balsti izceļ logus, telpu un plūstošās līnijas. Papildu dinamiku nodrošina LM garā garenbāze un kalti 19 collu vieglmetāla diski. Aizmugurē ikoniskais vienas līnijas LED Lexus lukturis un jaunā LEXUS emblēma uzsver automobiļa futūristisko tēlu uz ceļa. Četras eksterjera krāsas – Sonic White, Sonic Titanium, Graphite Black un Sonic Agate – eleganti izceļ automobiļa dizainu. Kreisajā un labajā pusē ir iespējams uzstādīt stikla jumtu, kas pastiprina gaisīguma sajūtu aizmugurējo sēdekļu zonā.

ČETRU SĒDVIETU MODELIS

Četrvietīgais LM ir ērts kā avangardiska viesistaba un vienlaikus praktisks kā mobilais birojs, un tam piemīt unikāla gaisīgas atpūtas telpas atmosfēra. Ar rokām sašūtās ādas sēdekļu roku balsti ir aprīkoti ar skārienjutīgiem vadības paneļiem, bet galvas balstu akcents ir iespiestais Lexus logo. Aizmugurējiem sēdekļiem ar viedo atsvaidzināšanas tehnoloģiju ir lasīšanai paredzēts apgaismojums un nolokāmi galdiņi. Priekšējā un otrajā rindā ir pieejami arī ventilējami/apsildāmi sēdekļi, savukārt uz durvīm un logiem esošās žalūzijas uzlabo komfortu un privātumu. Bīdāmo durvju un bagāžas nodalījuma durvju darbināšanai šoferis var izmantot virs galvas esošo vadības paneli, nodrošinot izsmalcinātu sagaidīšanu, kad viesi tuvojas auto.

4. PAAUDZES PAŠUZLĀDES HIBRĪDS

Sniedzot komfortu un pārliecību ikvienā braukšanas situācijā, LM 350h Lexus pašuzlādes hibrīds nevainojami koordinē 2,5 litru benzīna dzinēja un elektromotora(-u) jaudu, nodrošinot 250 DIN ZS jeb 184 kW. Rezultāts? Paātrinājums no 0 līdz 100 km/h tikai 8,7 sekundēs, kā arī izcila efektivitāte – CO₂ emisijas ir 163 g/km un degvielas patēriņš 7,2 l/100 km. Tā kā sistēma uzlādējas gan braukšanas, gan bremzēšanas laikā, automobiļa sniedzamība vienmēr būs augstākajā līmenī.

LM GALERIJA

360° SKATS

Pilnekrāns Aizvērt