1. Automobiļu klāsts
  2. RZ
  3. Pārskats
Ātrā atlase

RZ Executive

5 durvju pilsētas SUV

RZ - Executive - 5 durvju pilsētas SUV
Sākot no
65 500 €
  • 18" frēzēti vieglmetāla diski, 235/60 (priekšā) un 255/55 (aizmugurē) R18 riepas
  • Apsildāmi priekšējie sēdekļi
  • 14" skārienekrāns
419 - 475 km
15 - 17 kWh/100km
Lexus Electric Drive
71.4 kWh
Priekšējo riteņu piedziņa (FWD)

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/compare-v2/lv/lv

TOP FUNKCIJAS

PIEDZIŅAS VADĪBA DIRECT4

RZ 450e ir aprīkots ar jauno piedziņas vadības sistēmu DIRECT4, kas darbojas ar divām e-asīm. DIRECT4, ekskluzīva Lexus tehnoloģija, ir inteliģenta sistēma, kas pastāvīgi līdzsvaro priekšējās un aizmugurējās ass saķeri, automātiski un nemanāmi sadalot piedziņas spēku. Rezultāts ir izcils sniegums un stabila vadāmība ar intuitīvu darbību, kas stiprina saikni starp automobili un vadītāju. Priekšējo/aizmugurējo griezes momenta nobīdi var mainīt no nulles līdz 100 vai 100 līdz nullei milisekundēs — ātrāk nekā jebkura mehāniskā sistēma. Pateicoties uzlabotai saziņai starp ceļu un stūri (vai sporta stūri), DIRECT4 uzlabo arī stūres reakciju.

TREŠĀS PAAUDZES LEXUS SAFETY SYSTEM +

RZ 450e ietver uzlabotas aktīvās drošības un vadītāja palīgsistēmas, kas ir iekļautas jaunākajā Lexus Safety System + 3. paaudzē ar modernizētām un papildu funkcijām, kas piedāvā arī uzlabotu negadījumu riska noteikšanas funkciju. Papildu uzlabojumi, ko atradīsi jaunajā RZ 450e, ietver proaktīvās braukšanas palīgsistēmas ar stūrēšanas palīgfunkciju un jaunu vadītāja noguruma monitoru, kas uzrauga vadītāja nogurumu vai iespējamu uzmanības novēršanu. Turklāt proaktīvās braukšanas palīgsistēmas izmanto priekšējo kameru, lai noteiktu līkuma leņķi un attiecīgi pielāgotu stūrēšanu, kad auto tuvojas citam transportlīdzeklim un veic pagriezienu.

ĪPAŠI PLAŠS 14 COLLU SKĀRIENEKRĀNS/10 COLLU PROJEKCIJAS DISPLEJS

Lieliski novietots ērtai lietošanai brauciena laikā, 14 collu augstas izšķirtspējas skārienekrāns ir viens no lielākajiem, kāds ir pieejams, un tas ļauj netraucēti piekļūt informācijai, piemēram, navigācijai, audio un klimata kontrolei. Turklāt automobiļa dati tiek dažādās krāsās projicēti tieši uz vējstikla, izmantojot lielu 10 collu projekcijas displeju, kas ļauj pārskatīt navigāciju, drošības funkcijas, informāciju par auto un audio iestatījumus, nenovēršot skatienu no priekšā esošā ceļa. Tā lietošana ir ērta, pateicoties uz stūres esošajiem skārienjutīgajiem slēdžiem.

RZ GALERIJA

360° SKATS

Pilnekrāns Aizvērt