1. Discover Lexus
  2. Safety
  3. Automatic high beam
Īsceļi
Īsceļi

AUTOMĀTISKO TĀLO GAISMU FUNKCIJA

Pārslēgšanās starp tālajām un tuvajām gaismām ir būtiska braucot diennakts tumšajā laikā, taču izmantojot automātisko tālo gaismu funkciju Jūs varat braukt pārliecināti, neupurējot redzamību. AHB reaģē uz citu satiksmes dalībnieku automobiļu priekšējiem lukturiem un vajadzības gadījumā automātiski pārslēdzas uz tuvajām gaismām, lai atjaunotu tālās, kad ceļš atkal ir brīvs.

Izmantojot iebūvētu kameru, automātisko tālo gaismu funkcija reaģē uz to, ko Jūs uzreiz varat arī neieraudzīt. Optimālajā brīdī pārslēdzoties uz tuvajām gaismām, Jūsu automobilis nepieļauj citu braucēju apžilbināšanu, vienlaikus izgaismojot ceļu pēc iespējas ilgāk. Tas sniedz optimālu priekšā esošā ceļa pārredzamību, maksimāli ievērojot gājējus un jebkādus šķēršļus.

Tas mazina autovadītāja apgrūtinājumu ar atkārtotu gaismu pārslēgšanu, sniedzot iespēju atslābt un baudīt braucienu naktī, droši zinot, ka Jums ir nodrošināta priekšā esošā ceļa pilnīga pārredzamība.

Atruna: Lexus Safety System nekādā gadījumā neaizstāj normālas braukšanas apstākļus un, lūdzu, pirms sistēmas izmantošanas izlasiet visus norādījumus. Par drošu braukšanu vienmēr atbild autovadītājs.

MODEĻI AR ŠO TEHNOLOĢIJU

UX
UX UX 250h Comfort Wagon 5 Doors
No 42 300 €
NX
NX Comfort
No 50 500 €
RX
RX Comfort SUV 5 Doors
No 70 700 €
ES
ES Comfort
No 50 500 €
LS
LS Comfort 4 durvju sedans (LWB)
No 104 000 €
RC F
RC F Luxury
No 91 600 €
LC
LC Luxury Coupe 2 Doors
No 117 960 €

https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/lv/lv?model=ux%2Cnx%2Crx%2Crxl%2Ces%2Cll%2Cls%2Crf