1. Discover Lexus
  2. Safety
  3. Blind spot monitor
Īsceļi
Īsceļi

Aklo zonu monitors

BRAUKŠANAS ATBALSTS
Aklo zonu monitors palielina Jūsu veiklību uz ceļa, lai Jūs vienmēr būtu gatavs nākamajam manevram. Aklo zonu monitors autovadītājiem sniedz visprecīzāko pārējo transportlīdzekļu pozicionējuma iespaidu, kāpinot Jūsu autovadīšanas uztveri un ļaujot Jums izbaudīt iespējami vienmērīgāko joslu maiņu.

Izmantojot kvazimilimetru viļņu radaru, aklo zonu monitors nosaka transportlīdzekļus vadītāja aklajās zonās ar uztveršanas diapazonu, kas sniedzas līdz 60 metriem atpakaļ blakus esošajā joslā. Sistēma brīdina autovadītājus arī par objektiem, kas ātri tuvojas no aizmugures, lai Jūs apzinātos visus kustībā esošos transportlīdzekļus.

Kad autovadītājs norāda, ka mainīs joslas, ārējā spogulī tajā pusē, kurā ir kāds šķērslis, tiek izgaismots laukums, tieši autovadītāja skata līnijā. Šis papildu redzamības līmenis bagātina Jūsu braukšanas prasmes, piepildot Jūsu autostrādes braucienus ar papildu mieru un pārliecinātību, jo Jūs maināt joslas visizdevīgākajā brīdī un saglabājat pilnīgu informētību par ceļu ap sevi.

Atruna: Lexus Safety System nekādā gadījumā neaizstāj normālas braukšanas apstākļus un, lūdzu, pirms sistēmas izmantošanas izlasiet visus norādījumus. Par drošu braukšanu vienmēr atbild autovadītājs.

MODEĻI AR ŠO TEHNOLOĢIJU

UX
UX UX 250h Comfort Wagon 5 Doors
No 42 300 €
NX
NX Comfort
No 50 500 €
RX
RX Comfort SUV 5 Doors
No 70 700 €
ES
ES Comfort
No 50 500 €
LS
LS Comfort 4 durvju sedans (LWB)
No 104 000 €
RC F
RC F Luxury
No 91 600 €
LC
LC Luxury Coupe 2 Doors
No 117 960 €

https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/lv/lv?model=ux%2Cnx%2Crx%2Crxl%2Ces%2Cls%2Cll%2Crf