1. Discover Lexus
  2. Safety
  3. Blind spot monitor
Ātrā atlase
Ātrā atlase
BRAUKŠANAS ATBALSTS

AKLO ZONU MONITORS

Aklo zonu monitors palielina Jūsu veiklību uz ceļa, lai Jūs vienmēr būtu gatavs nākamajam manevram. Aklo zonu monitors autovadītājiem sniedz visprecīzāko pārējo transportlīdzekļu pozicionējuma iespaidu, kāpinot Jūsu autovadīšanas uztveri un ļaujot Jums izbaudīt iespējami vienmērīgāko joslu maiņu.

Izmantojot kvazimilimetru viļņu radaru, aklo zonu monitors nosaka transportlīdzekļus vadītāja aklajās zonās ar uztveršanas diapazonu, kas sniedzas līdz 60 metriem atpakaļ blakus esošajā joslā. Sistēma brīdina autovadītājus arī par objektiem, kas ātri tuvojas no aizmugures, lai Jūs apzinātos visus kustībā esošos transportlīdzekļus.

Kad autovadītājs norāda, ka mainīs joslas, ārējā spogulī tajā pusē, kurā ir kāds šķērslis, tiek izgaismots laukums, tieši autovadītāja skata līnijā. Šis papildu redzamības līmenis bagātina Jūsu braukšanas prasmes, piepildot Jūsu autostrādes braucienus ar papildu mieru un pārliecinātību, jo Jūs maināt joslas visizdevīgākajā brīdī un saglabājat pilnīgu informētību par ceļu ap sevi.

Atruna: Lexus Safety System nekādā gadījumā neaizstāj normālas braukšanas apstākļus un, lūdzu, pirms sistēmas izmantošanas izlasiet visus norādījumus. Par drošu braukšanu vienmēr atbild autovadītājs.

MODEĻI AR ŠO TEHNOLOĢIJU

UX
UX Comfort
No 43 700 €
NX
NX Comfort
No 52 400 €
ES
ES Comfort
No 52 100 €
RX
RX Comfort SUV 5 Doors
No 70 700 €
LC
LC Luxury Coupe 2 Doors
No 121 010 €
LS
LS Comfort 4 durvju sedans (LWB)
No 108 100 €
RC F
RC F Track Edition
No 115 150 €

https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/lv/lv?model=ux%2Cnx%2Crx%2Crxl%2Ces%2Cls%2Cll%2Crf