1. Discover Lexus
  2. Safety
  3. Pre-Collision System (PCS)
Īsceļi
Īsceļi

SADURSMES NOVĒRŠANAS SISTĒMA (PCS) AR GĀJĒJU NOTEIKŠANAS FUNKCIJU

Aizsardzība pret sadursmi sākas ar sadursmes novēršanu. Sadursmes novēršanas sistēma ar gājēju noteikšanas funkciju nodrošina to, ka Jūs uz ceļa vienmēr esat informētākais. PCS uzrauga transportlīdzekļus un gājējus Jūsu automobiļa priekšā, sūtot brīdinājumus, ja iespējama frontāla sadursme, un uzlabojot auto bremzēšanas spēju, ja sadursme ir neizbēgama.

Izmantojot milimetru viļņu radara sensoru un kameru, sadursmes novēršanas sistēma ar gājēju noteikšanas funkciju detalizēti izvērtē ceļa apstākļus, lai konstatētu transportlīdzekļus, gājējus un velosipēdistus.

Ja iespējama sadursme, vadītājs par to tiek brīdināts gan akustiski, gan vizuāli, sniedzot iespēju veikt izvairīšanās manevru. Turklāt, ja sistēma nosaka sadursmes lielu iespējamību vai pat sadursmes neizbēgamību, bremzēšanas palīgsistēma palielina bremzēšanas spiedienu un automātiski aktivizē bremzes, lai sadursmi nepieļautu un mazinātu jebkādu kaitējumu.

Sadursmes novēršanas sistēma ar gājēju noteikšanas funkciju palielina Jūsu kā autovadītāja intuīciju, papildus apstiprinot Jūsu atstatuma izjūtu līdz visiem priekšpusē esošajiem šķēršļiem un sniedzot Jums sirdsmieru. Tagad pa nepazīstamiem ceļiem braukt ir daudz patīkamāk, jo, saņemot PCS palīdzību citu satiksmes dalībnieku uztveršanā, Jūs varat atslābt un baudīt braucienu.

Atruna: Lexus Safety System nekādā gadījumā neaizstāj normālas braukšanas apstākļus un, lūdzu, pirms sistēmas izmantošanas izlasiet visus norādījumus. Par drošu braukšanu vienmēr atbild autovadītājs.

MODEĻI AR ŠO TEHNOLOĢIJU

UX
UX UX 250h Comfort Wagon 5 Doors
No 42 300 €
NX
NX Comfort
No 50 500 €
ES
ES Comfort
No 50 500 €
LS
LS Comfort 4 durvju sedans (LWB)
No 104 000 €
RC F
RC F Luxury
No 91 600 €
LC
LC Luxury Coupe 2 Doors
No 117 960 €

https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/lv/lv?model=ct%2Crxl%2Cnx%2Cis%2Crc%2Crf%2Ces%2Cll%2Cls%2Cux