1. Discover Lexus
  2. Safety
  3. Pre-Collision System (PCS)
Ātrā atlase
LEXUS SAFETY SYSTEM

SADURSMES NOVĒRŠANAS SISTĒMA (PCS) AR GĀJĒJU NOTEI

Aizsardzība pret sadursmi sākas ar sadursmes novēršanu. Sadursmes novēršanas sistēma ar gājēju noteikšanas funkciju nodrošina to, ka Jūs uz ceļa vienmēr esat informētākais. PCS uzrauga transportlīdzekļus un gājējus Jūsu automobiļa priekšā, sūtot brīdinājumus, ja iespējama frontāla sadursme, un uzlabojot auto bremzēšanas spēju, ja sadursme ir neizbēgama.

Izmantojot milimetru viļņu radara sensoru un kameru, sadursmes novēršanas sistēma ar gājēju noteikšanas funkciju detalizēti izvērtē ceļa apstākļus, lai konstatētu transportlīdzekļus, gājējus un velosipēdistus.

Ja iespējama sadursme, vadītājs par to tiek brīdināts gan akustiski, gan vizuāli, sniedzot iespēju veikt izvairīšanās manevru. Turklāt, ja sistēma nosaka sadursmes lielu iespējamību vai pat sadursmes neizbēgamību, bremzēšanas palīgsistēma palielina bremzēšanas spiedienu un automātiski aktivizē bremzes, lai sadursmi nepieļautu un mazinātu jebkādu kaitējumu.

Sadursmes novēršanas sistēma ar gājēju noteikšanas funkciju palielina Jūsu kā autovadītāja intuīciju, papildus apstiprinot Jūsu atstatuma izjūtu līdz visiem priekšpusē esošajiem šķēršļiem un sniedzot Jums sirdsmieru. Tagad pa nepazīstamiem ceļiem braukt ir daudz patīkamāk, jo, saņemot PCS palīdzību citu satiksmes dalībnieku uztveršanā, Jūs varat atslābt un baudīt braucienu.

Atruna: Lexus Safety System nekādā gadījumā neaizstāj normālas braukšanas apstākļus un, lūdzu, pirms sistēmas izmantošanas izlasiet visus norādījumus. Par drošu braukšanu vienmēr atbild autovadītājs.

MODEĻI AR ŠO TEHNOLOĢIJU

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/lv/lv?model=ct%2Crxl%2Cnx%2Cis%2Crc%2Crf%2Ces%2Cll%2Cls%2Cux