1. Discover Lexus
  2. Safety
  3. Road sign assist
Ātrā atlase
Ātrā atlase
LEXUS SAFETY SYSTEM

CEĻA ZĪMJU ATPAZĪŠANAS PALĪGSISTĒMA (RSA)

Padariet apzinātu savu braucienu ar jaunāko informāciju, kas ņemta no uzticamākā avota – ceļa. Ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma ļauj autovadītājiem nepalaist garām svarīgas norādes, pārsūtot autostrādes ziņojumus tieši uz Jūsu automobiļa displeja ekrānu.

RSA izmanto priekšējo kameru, lai iegūtu informāciju par uz ceļa izvietotām ceļa zīmēm un pārraida šo informāciju uz Jūsu automobiļa mērinstrumentu paneli. Būdama saderīga ar visām Eiropas ceļa zīmēm, šī palīgsistēma nodrošina Jūsu sirdsmieru par priekšā esošo ceļu.

Steidzīgā braucienā un problemātiskos ceļa apstākļos iespējams palaist garām ceļa zīmes, tās nepamanot, un attiecīgi būtiski aizkavēties savā ceļojumā. Ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma saglabā modrību attiecībā uz ikvienu ceļa zīmi, gādājot, lai Jūsu rīcībā vienmēr būtu informācija, kas var ietekmēt Jūsu maršrutu.

Atruna: Lexus Safety System nekādā gadījumā neaizstāj normālas braukšanas apstākļus un, lūdzu, pirms sistēmas izmantošanas izlasiet visus norādījumus. Par drošu braukšanu vienmēr atbild autovadītājs.

MODEĻI AR ŠO TEHNOLOĢIJU

UX
UX Comfort
No 43 700 €
NX
NX Comfort
No 52 400 €
ES
ES Comfort
No 52 100 €
LC
LC Luxury Coupe 2 Doors
No 121 010 €
LS
LS Comfort 4 durvju sedans (LWB)
No 108 100 €
RC F
RC F Track Edition
No 115 150 €

https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/lv/lv?model=ct%2Crxl%2Cnx%2Cis%2Crc%2Crf%2Ces%2Cll%2Cls%2Cux