1. Owners
  2. Connected Services & Multimedia
  3. Lexus Link
Īsceļi
Īsceļi

LEXUS LINK

Pievienojieties nākotnei ar Lexus Link mobilo lietotni, kas nodrošina netraucētu piekļuvi pakalpojumu klāstam, ļaujot ietaupīt laiku, naudu un stresu.

KAS IR LEXUS LINK?

 

Lexus Link pārvērš Jūsu transportlīdzekli pieslēgtā automobilī. Šī jaunā lietotne nodrošina piekļuvi virknei pakalpojumu, piemēram, auto atrašanai, informācijai par pēdējo braucienu, ceļojumu plānošanai un elektronisku atgādinājumu saņemšanai par apkopi. Tās lietošanas uzsākšana ir vienkārša. Reģistrējieties My Lexus, lejupielādējiet lietotni, un Jūs esat gatavs izpētīt tās piedāvātās iespējas. Pašlaik Lexus Link ir pieejams tikai atsevišķiem 2019. gada modeļiem.

 

NOSŪTĪT GALAMĒRĶI

Izbaudiet mierīgu brauciena sākumu un ērti plānojiet savu maršrutu pirms dodieties prom vai jau esot ceļā. Lexus Link nosūta informāciju par Jūsu galamērķi tieši uz Jūsu Lexus navigācijas sistēmu.

 

ATRAST MANU AUTO 

Atrodiet savu Lexus pat vispilnākajā autostāvvietā. Lexus Link palīdz atrast savu automobili, kā arī dalīties ar tā atrašanās vietu ar tiem, kuriem vēlaties to darīt zināmu.

 

HIBRĪDA IETEIKUMI

Lexus pašuzlādes hibrīdos šī funkcija sniedz ieteikumus kā uzlabot savu braukšanas stilu un paildzināt laiku, ko pavadāt braucot elektrorežīmā, tādējādi samazinot emisiju un degvielas patēriņa līmeni.

 

ATTĀLINĀTA GAISA KONDICIONĒTĀJA UN ATKAUSĒTĀJA KONTROLE

Šī funkcija ļauj kontrolēt klimatu un atkausēt UX 300e vējstiklu, neizejot no Jūsu siltās mājas vai biroja. Turklāt gaisa kondicionētāja darbības sākumu var pielāgot izbraukšanas laikam, tādējādi nodrošinot maksimālu komfortu brīdī, kad sēdīsieties savā automobilī. Atkausētāju arī var aktivizēt attālināti.

* Pieejams tikai UX 300e

 

UZLĀDES STACIJAS MEKLĒTĀJS

Šī funkcija ir ļoti svarīga visiem EV īpašniekiem, jo tā palīdz ātri atrast uzlādes stacijas visā Eiropā. Kad esat nonācis uzlādes stacijā, pirms uzlādes vienkārši identificējiet sevi, izmantojot lietotni vai RFID karti, vai Lexus Link lietotni. Lai nodrošinātu caurskatāmību, īpašnieki saņem ikmēneša pārskatu par uzlādes sesijām.

* Pieejams tikai UX 300e

 

AUTO LĪDZ DURVĪM

Pēdējo maršruta daļu pavadāt ejot ar kājām? Pārsūtiet datus no savas satelītnavigācijas sistēmas uz lietotni un padariet visu ceļojumu vienkāršu.

 

BRAUKŠANAS ANALĪTIKA

Iepazīstieties ar detalizētāku informāciju par Jūsu braucienu vēsturi. Lexus Link apkopo datus, kas ļauj izpētīt braukšanas raksturlielumus un stilu, iekļaujot informāciju par ātrumu, paātrinājumu, bremzēšanu un nobraukumu.

 

ATTĀLINĀTA UZLĀDES KONTROLE

Izmantojiet Lexus Link savā viedtālrunī, lai attālināti pārbaudītu UX 300e uzlādes līmeni un nobraucamo attālumu, un nolemtu vai tas ir jāuzlādē. Veicot uzlādi mājās, ir iespējams pārbaudīt, kad tieši automobilis būs pilnībā uzlādēts, un to visu var ērti izdarīt no jebkuras vietas mājā. Jūs pat varat iestatīt taimeri, lai nodrošinātu, ka uzlāde ir pabeigta pirms izvēlētā izbraukšanas laika.

* Pieejams tikai UX 300e

 

PAAUGSTINĀTA PILSĒTAS SAVIENOJAMĪBA

Lexus Link palīdzēs risināt ar EV saistītus uzdevumus, kā arī organizēt UX 300e apkopi vai izmantot “Dalīties ar automobili” funkciju, lai plānotu atvaļinājumu vai darījumu braucienu un pārsūtītu to uz automobili. Funkcija “Automobilis līdz durvīm” virzīs Jūs uz galamērķi kājām ejot vai ar sabiedrisko transportu, pēc tam kad noparkosieties. Funkcija “Atrast manu automobili” palīdzēs atgriezties Jūsu UX 300e. Visbeidzot, izmantojot “Braukšanas analītiku”, varat izsekot braucieniem un izcelt darījumu braucienus.

* Pieejams tikai UX 300e

TIEŠSAISTES PAKALPOJUMU REZERVĀCIJA

Padariet auto uzturēšanu vieglāku. Tas prasa tikai dažus klikšķus Lexus Link lietotnē, lai rezervētu nākamo servisa apmeklējumu, neatkarīgi no dzīvesvietas.

LIETOŠANĀ BALSTĪTA APDROŠINĀŠANA

Kamēr Jūs esat Lexus īpašnieks, mēs vienmēr nodrošināsim Jums īpašu klientu apkalpošanu. Mēs zinām, ka Jūsu cerības ir augstas; galu galā Jūs izvēlējāties Lexus.

UZLĀDES LĪMEŅA INDIKATORS

Pilnam sirdsmieram, uzraugiet sava auto 12V akumulatora uzlādes līmeni.

ATGĀDINĀJUMS PAR SERVISU

Ar atgādinājumu par apkopi, ņemot vērā Jūsu automobiļa faktisko nobraukumu, Jūs nekad vairs nepalaidīsiet garām nevienu servisa apmeklējumu. Pārliecinieties, ka Jūsu automobilis vienmēr darbojas vislabākajā kārtībā.

WiFi

Pieslēdziet sava auto WiFi tīklam līdz pat 10 ierīces un pārvaldiet savu datu patēriņu lietotnē.

PAZIŅOJUMS PAR NEGADĪJUMU

Atkarībā no negadījuma nopietnības sistēma apziņo izvēlētās kontaktpersonas.

KLĀSTS

Pašlaik Lexus Link ir pieejams tikai atsevišķiem 2019. gada modeļiem. Apskatiet pieejamo klāstu un izpētiet piemērotākās iespējas savam dzīvesstilam.
UX
UX UX 250h Comfort Wagon 5 Doors
No 42 300 €
NX
NX Comfort
No 50 500 €
RX
RX Comfort SUV 5 Doors
No 70 700 €
ES
ES Comfort
No 50 500 €
LS
LS Comfort 4 durvju sedans (LWB)
No 104 000 €
LC
LC Luxury Coupe 2 Doors
No 117 960 €

https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/lv/lv?model=nx%2Cux%2Crx%2Crxl%2Cct%2Cis%2Cls%2Ces%2Cls%2Crc%2Cll

LEXUS LINK FUNKCIJAS

PIESLĒDZIETIES NĀKOTNEI

Pārveidojiet savu Lexus par savienotu automobili. Lietotne Lexus Link sniedz ērtu piekļuvi virknei noderīgu pakalpojumu, piemēram, “Atrast manu automobili”, “Nosūtīt navigācijas norādes uz tālruni”, braucienu plānošanai un elektroniskiem atgādinājumiem par apkopi.