1. Automobiļu klāsts
 2. RZ
Ātrā atlase
Sākot no
62 000 €
Nobraucamais attālums
395 - 478 km
Elektrības patēriņš
14.9 - 18.7 kWh/100km
Piedziņa
Priekšējo riteņu piedziņa (FWD)
Akumulators
71.4 kWh
Elektriskais RZ 450e pārsteidz ar pilnpiedziņu, elektrizējošu vārpstveida virsbūves dizainu un novatoriskām tehnoloģijām — tas ir pirmais Lexus elektroauto, kas ir izstrādāts no nulles. Sajūtas pie Takumi radītās stūres ir personiskas, un šķiet, ka tā ir radīta tieši tev. Izbaudi, kā izcilā izturība, zemais smaguma centrs un novatoriskā DIRECT4 (pilnpiedziņas sistēma) saķere sniedz šim luksusa klases SUV aizraujošu paātrinājumu un īpaši asu vadāmību. Ar nobraucamo attālumu līdz 440 km tu vari to ātri uzlādēt aptuveni 30 minūšu laikā, vienlaikus baudot klasē vadošo akumulatora darbības laiku un efektivitāti.

Pilnībā elektriskais Lexus RZ iegūst Francijas Zaļā automobiļa 2023 titulu

Lexus RZ 450e krosovers, Lexus pirmais akumulatora elektroauto, ir ieguvis vadošā Francijas žurnāla Auto Moto Zelta balvu kā Gada zaļais auto 2023. Žurnāls atzina RZ par “gada labāko dekarbonizēto automobili”. Vērtēšanas kritēriji ietvēra iegādes un uzturēšanas izmaksas, praktiskumu un braukšanas prieku.

LEXUS RZ IR PIEŠĶIRTAS EURO NCAP 5 ZVAIGZNES

Lexus pilnīgi elektriskais SUV ir ieguvis augstu vērtējumu visās drošības kategorijās: 87% par pieaugušo pasažieru aizsardzību, 87% par bērnu aizsardzību, 84% par mazāk aizsargāto satiksmes dalībnieku drošību un 81% par tā drošības atbalsta sistēmām.
Iekļauts mājas lādētājs

Jaunā Lexus RZ 450e īpašais piedāvājums

RZ GALERIJA

Attēli ir ilustratīvi. Lai uzzinātu precīzu konfigurāciju, lvūdzu, sazinies ar Lexus pārstāvniecību.

Sistēma One Motion Grip būs pieejama 2025. gada pirmajā pusē.

Pilnīgs sirdsmiers

Lexus mērķis ir padarīt visus RZ lietošanas aspektus pēc iespējas vienkāršākus un ērtākus. Viens komplekts, kurā ir iekļauti visi būtiskie elementi, kas ļaus tev ar pilnīgu sirdsmieru izbaudīt visas fantastiskā ar akumulatoru darbināmā elektriskā automobiļa priekšrocības.
 • 5 gadu priekšapmaksas apkope

  Visiem RZ ir līdz 5 gadu vai līdz 100 000 km priekšapmaksas apkope, kas tiek veikta pilnvarotā Lexus autoservisā Baltijā. Apkopes programmā ietvertie un ražotāja pieprasītie apkopes darbi un rezerves daļas ir iekļauti automobiļa cenā.

 • Līdz 10 gadu elektromobiļa akumulatora garantija*

  Ievērojot Lexus apkopes programmu un veicot visus nepieciešamos apkopes darbus pilnvarotā Lexus autoservisā, mēs varam garantēt 70% no sākotnējās akumulatora kapacitātes pēc līdz 10 gadiem un līdz 1 miljonam km.

 • Lexus Relax garantija līdz pat 10 gadiem*

  Jauniem vai lietotiem Lexus var tikt piemērota līdz pat 10 gadu Lexus Relax apkopes aktivizētā garantija, ja auto apkope tiek veikta pilnvarotā Lexus autoservisā Baltijā.

 • Viss nepieciešamais auto aprīkojums

  Tev būs nepieciešami dažādi kabeļi atkarībā no automobiļa uzlādes veida. Lai nodrošinātu ērtu auto lietošanu, mēs ietveram visus nepieciešamos kabeļus automobiļa komplektācijā: 2. tipa kabeli mājsaimniecības kontaktligzdai un 2. tipa 3. režīma (32A Mennekes) kabeli ātrākai uzlādei, izmantojot īpašu lādētāju.

 • Lexus lādētājs

  Labākais risinājums ir sadalīt lādētāja maksu, iegādājoties elektromobili. Ar īpaši izstrādātu lādētāju uzlāde notiek daudz ātrāk nekā ar standarta mājsaimniecības kontaktligzdu.

* Tiek aktivizēta pēc apkopes veikšanas pilnvarotā Lexus autoservisā Baltijā; garantija ir spēkā 12 mēnešus vai līdz 15 000 kilometru nobraukumam (modeļiem ar atšķirīgu apkopes intervālu saskaņā ar ražotāja noteikto automobiļa apkopes intervālu) atkarībā no tā, kas tiek sasniegts pirmais.

SNIEGUMS

 • IEPAZĪSTI ELEKTROAUTO RZ 450e

  RZ 450e ir pirmais Lexus ar akumulatoru darbināmais elektroauto (BEV), kas ir izstrādāts no nulles. Tā jaunās platformas kvalitāte un funkcijas ļauj nodrošināt standartu Lexus Driving Signature. Jaunā e-TNGA platforma ir neticami izturīga, un akumulatora bloks ir integrēts šasijā zem salona.

  Tas pazemina automobiļa smaguma centru, nodrošinot labāku līdzsvaru, vadāmību un reakciju. Auto izstrādē tiek izmantoti materiāli un metāli ar augstu izturību, kā arī progresīvi būvniecības procesi, kas nodrošina izcilu izturību un zemu svaru.

  Tā vietā, lai parastā dzinēja vietā izmantotu akumulatora enerģiju, tas iet daudz tālāk, lai realizētu jauno tehnoloģiju aizraujošo potenciālu, kas uzlabo veiktspēju un braukšanas prieku. Neradot emisijas, RZ palīdz virzīties pretī oglekļa neitralitātei un ilgtspējīgai sabiedrībai.

 • ELEKTRISKĀ E-ASS

  Lexus e-ass ir kompakts, modulārs komplekts, kas sastāv no motora, zobrata un vadības bloka, un ir daļa no piedziņas sistēmas. RZ 450e tās tiek izmantotas priekšā un aizmugurē un darbojas kopā ar pilnpiedziņas vadības sistēmu DIRECT4, lai uzlabotu stabilitāti, saķeri un jaudas sadalījumu. E-asis ir klusas, efektīvas un nodrošina precīzu jaudu. Priekšējais motors saražo 150 kW, bet aizmugurējais — 80 kW, nodrošinot kopējo jaudu 230 kW. To kompaktie izmēri ļauj nodrošināt vairāk vietas auto salonā un bagāžas nodalījumā.

 • PIEDZIŅAS VADĪBA DIRECT4

  RZ 450e ir aprīkots ar jauno piedziņas vadības sistēmu DIRECT4, kas darbojas ar divām e-asīm. DIRECT4, ekskluzīva Lexus tehnoloģija, ir inteliģenta sistēma, kas pastāvīgi līdzsvaro priekšējās un aizmugurējās ass saķeri, automātiski un nemanāmi sadalot piedziņas spēku. Rezultāts ir izcils sniegums un stabila vadāmība ar intuitīvu darbību, kas stiprina saikni starp automobili un vadītāju. Priekšējo/aizmugurējo griezes momenta nobīdi var mainīt no nulles līdz 100 vai 100 līdz nullei milisekundēs — ātrāk nekā jebkura mehāniskā sistēma. Pateicoties uzlabotai saziņai starp ceļu un stūri (vai sporta stūri), DIRECT4 uzlabo arī stūres reakciju.

Nodrošinot uzlabotu dinamisku veiktspēju, papildaprīkojumā pieejamā elektroniskā stūres sistēma One Motion Grip ar sporta stūri ir vēl viens Lexus vispasaules jaunums, kas iekļauts jaunajā RZ 450e.

* Sistēma One Motion Grip būs pieejama 2025. gada pirmajā pusē.

RZ 450e izmanto litija jonu akumulatoru, kas sastāv no 96 elementiem ar kopējo jaudu 71,4 kWh. Akumulators atrodas zem salona un ir būtiska platformas sastāvdaļa. Tā novietojums ir viens no elementiem, kas veido automobiļa zemo smaguma centru. Kombinētajā WLTP ciklā ir iespējams nobraukt 440 km, savukārt akumulatoru var ātri uzlādēt, nemazinot drošību vai kalpošanas laiku — 150 kW jauda nodrošina 80 % uzlādi aptuveni 30 minūtēs. RZ ir klasē vadošā efektivitāte, ne tikai pateicoties izcilajai akumulatora kvalitātei — arī pasaules klases aerodinamikai un elektromotoriem ir īpaša nozīme. Mūsu izstrādes mērķis ir nodrošināt, ka elektriskā RZ akumulators saglabā vismaz 90 % no kapacitātes pēc 10 gadu lietošanas. Nozarē vadošo izturību atbalsta mūsu 1 miljona km pagarinātā akumulatora apkopes programma. RZ 450e ir arī efektīva apsildes sistēma, kas optimizē akumulatora veiktspēju un nobraucamo attālumu pat zemās temperatūrās.

EKSPRESĪVS DIZAINS

 • DIZAINS "SEAMLESS E-MOTION"/ELEGANTI LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI

  Iedvesmojoties no dizaina “Seamless E-motion” koncepcijas, auto priekšpuse skaidri pozicionē RZ 450e kā pilnībā elektrisku transportlīdzekli. Tā kā auto nav parastā dzinēja, motora pārsegs ir zemāks un gaisa ieplūdes atveres ir mazākas. Izteiksmīgā, Lexus modeļiem raksturīgā vārpstveida forma ir trīsdimensiju veidā iestrādāta automobiļa priekšpusē, radot jaunu, vienkāršu veidolu, kas atspoguļo tehnoloģiju attīstību, funkcijas un sniegumu. Priekšējie lukturi ir sapludināti ar virsbūves vārsptveida dizainu. Eleganti un īpaši šauri — tie izceļ Lexus dienas gaitas lukturu L veida motīvu, savukārt galvenie priekšējie lukturi un pagrieziena rādītāji ir mazāk izteikti.

 • SPĒCĪGS SILUETS, PLATA VIRSBŪVE

  Automobiļa plūstošo sānu profilu noslēdz izcēlumi aizmugurē, radot spēcīgu siluetu, savukārt asais priekšpuses dizains rada spēka un kustības izjūtu. Aizmugurējā daļa uzsver automobiļa SUV īpašības — ērto plašumu un spēcīgo sniegumu. Garā 2850 mm garenbāze papildina iespaidīgo automobiļa koptēlu, izceļot zemo smaguma centru un izcilo līdzsvaru. Riteņi — 18 collu vai 20 collu augstākiem aprīkojuma līmeņiem — ir novietoti automobiļa stūros.

 • FUTŪRISTISKI LED AIZMUGURĒJIE LUKTURI, LEXUS LOGO AIZMUGURĒ

  RZ 450e futūristisko raksturu papildina tā izsmalcinātais progresīvais aizmugures dizains. Dalītais jumta spoilers papildina aizmugures ekspresīvo dizainu un uzlabo automobiļa stabilitāti. Iegarenā LED gaismas josla visā automobiļa platumā ir sen nostiprināts Lexus dizaina elements. Asais minimālisma izskats rada vienkāršības un precizitātes iespaidu, ko papildina jaunā Lexus emblēma.

RZ 450e vadības panelis atspoguļo Tazuna koncepcijas drosmīgo evolūciju, apvienojot vadītāja pozīciju pie stūres un precīzu mērinstrumentu, vadības ierīču un skārienekrāna displeja izvietojumu, lai radītu telpu, kurā automobiļa vadībai ir jāveic tikai vieglas rokas un acu kustības. Princips ir radīts, iedvesmojoties no vieglajiem grožu (Tazuna) regulējumiem, ko jātnieks izmanto zirga kontrolēšanai.

Papildaprīkojumā pieejamais, futūristiskais panorāmas jumts palielina plašuma un gaismas sajūtu salonā. Tā pārklājums atstaro infrasarkano starojumu un samazina siltumu saulainās dienās, vienlaikus palīdzot saglabāt siltumu salonā aukstā laikā. Tā kā tam nav žalūzijas, tas ļauj ietaupīt svaru, uzlabojot vadāmību, kā arī radīt platāko panorāmas jumtu, kāds jebkad bijis Lexus modelim.

INOVATĪVAS TEHNOLOĢIJAS

 • ĪPAŠI PLAŠS 14 COLLU SKĀRIENEKRĀNS/10 COLLU PROJEKCIJAS DISPLEJS

  Lieliski novietots ērtai lietošanai brauciena laikā, 14 collu augstas izšķirtspējas skārienekrāns ir viens no lielākajiem, kāds ir pieejams, un tas ļauj netraucēti piekļūt informācijai, piemēram, navigācijai, audio un klimata kontrolei. Turklāt automobiļa dati tiek dažādās krāsās projicēti tieši uz vējstikla, izmantojot lielu 10 collu projekcijas displeju, kas ļauj pārskatīt navigāciju, drošības funkcijas, informāciju par auto un audio iestatījumus, nenovēršot skatienu no priekšā esošā ceļa. Tā lietošana ir ērta, pateicoties uz stūres esošajiem skārienjutīgajiem slēdžiem.

 • LEXUS LINK+ PREMIUM KLASES SAVIENOJAMĪBA

  Kā RZ 450e īpašnieks(-ce) tu vari izbaudīt visas Lexus Link+ standarta savienojamības priekšrocības bez maksas visu automobiļa kalpošanas laiku. Lexus Link+ Premium klases savienojamības komplekts ir pieejams bez maksas pirmos 4 gadus, un pēc tam to ir iespējams abonēt. Tas ietver tādas novatoriskas funkcijas kā:

  • mākoņa navigācija un balss palīgs
  • notikumi uz ceļa un reāllaika satiksmes informācija
  • Attālinātā klimata kontrole: Visi RZ aprīkojuma līmeņi ietver attālināti pārvaldāmu stūres apsildi, sēdekļu apsildi un salona temperatūras regulēšanu
 • 13 SKAĻRUŅU AUDIOSISTĒMA MARK LEVINSON®

  RZ 450e jaunā 13 skaļruņu sistēma Mark Levinson® Premium Surround ir pielāgota salona akustiskajām īpašībām. Ar 224 mm zemfrekvences skaļruni un 1800 vatiem pastiprinātāja jaudas tā nodrošina 12 kanālu pastiprinātāja skaņu, lai radītu digitālu mājas kinozāles pieredzi ar Clari-Fi™, kas atjauno MP3 digitālās saspiešanas laikā zaudēto skaņu.

Ar Android Auto® vai bezvadu Apple CarPlay® jaunais RZ 450e ļauj ērti attēlot un piekļūt daudzām viedtālruņa lietotnēm 14 collu skārienekrānā. Ir pieejams bezvadu uzlādes paliktnis ar 50 % ātrāku uzlādi. Ikviena automobiļa pasažiera un vadītāja ērtībām tajā ir piecas USB pieslēgvietas — trīs priekšpusē un divas viduskonsoles aizmugurē.

RZ 450e ir aprīkots ar mūsu e-Latch tehnoloģiju — ērtu elektronisko durvju atvēršanas sistēmu, ko var aktivizēt ar vienu pieskārienu. Tās darbība ir saistīta ar automobiļa aklo zonu monitoru, lai nodrošinātu drošas izkāpšanas palīgsistēmas darbību, kas atceļ durvju atvēršanu, ja tiek konstatēti transportlīdzekļi vai velosipēdisti, kas tuvojas no aizmugures. Paredzams, ka šis jauninājums palīdzēs novērst 95 % negadījumu, kas rodas durvju atvēršanas rezultātā.

DROŠĪBA

 • TREŠĀS PAAUDZES LEXUS SAFETY SYSTEM +

  RZ 450e ietver uzlabotas aktīvās drošības un vadītāja palīgsistēmas, kas ir iekļautas jaunākajā Lexus Safety System + 3. paaudzē ar modernizētām un papildu funkcijām, kas piedāvā arī uzlabotu negadījumu riska noteikšanas funkciju. Papildu uzlabojumi, ko atradīsi jaunajā RZ 450e, ietver proaktīvās braukšanas palīgsistēmas ar stūrēšanas palīgfunkciju un jaunu vadītāja noguruma monitoru, kas uzrauga vadītāja nogurumu vai iespējamu uzmanības novēršanu. Turklāt proaktīvās braukšanas palīgsistēmas izmanto priekšējo kameru, lai noteiktu līkuma leņķi un attiecīgi pielāgotu stūrēšanu, kad auto tuvojas citam transportlīdzeklim un veic pagriezienu.

 • UZLABOTA SADURSMES NOVĒRŠANAS SISTĒMA

  Papildus motociklu noteikšanai dienas laikā Lexus sadursmes novēršanas sistēma ļauj izvairīties no iespējamām sadursmēm, piemēram, kreisajos/labajos pagriezienos un sastrēgumos. Tā var arī atpazīt sadursmes risku ar pretimbraucošiem transportlīdzekļiem vai gājējiem, veicot pagriezienu krustojumā. Avārijas stūrēšanas palīgsistēma palielina iespējas izvairīties no sadursmes.

 • DINAMISKĀ RADARA KRUĪZA KONTROLE

  Sistēma izmanto milimetru viļņu radara sensoru un kameru, lai noteiktu priekšā braucošo transportlīdzekli un uzturētu atbilstošu attālumu. Ja priekšā braucošais transportlīdzeklis apstājas, RZ 450e arī apstāsies. Kad transportlīdzeklis atsāks kustību, to darīs arī tavs auto. Tā ātri atpazīst priekšā esošos šķēršļus un kopā ar joslas ievērošanas palīgsistēmu nodrošina dabiskāku līniju pagriezienos. Dinamiskā radara kruīza kontrole arī neļaus automobilim ietriekties lēnākā transportlīdzeklī, kas brauc pa ārējo joslu.

Ja gājējs, divritenis, motocikls vai transportlīdzeklis atrodas ļoti tuvu tavai braukšanas trajektorijai vai ir tev ceļā, jaunajā RZ 450e ietvertā avārijas stūrēšanas palīgsistēma veiks asistējošas stūrēšanas darbības, lai uzlabotu automobiļa stabilitāti un novērstu nejaušu izbraukšanu no joslas. Salīdzinājumā ar parasto avārijas stūrēšanas palīgsistēmu, ko aktivizē vadītājs, avārijas stūrēšanas palīgsistēma ar aktīvo atbalstu darbosies nevainojami un automātiski, kad tas būs nepieciešams.

Līdzās Lexus Safety System + jaunā RZ 450e standarta aprīkojumā ir iekļauta paplašinātā drošības pakete. Tā ietver joslu maiņas palīgsistēmu (LCA), kuru aktivizē vadītājs un kura veic stūrēšanas darbības joslas maiņai uz šosejas, kā arī brīdinājumu par priekšpusē šķērsojošiem transportlīdzekļiem, kas ar radara palīdzību nosaka no abām pusēm tuvojošos transportlīdzekļus un brīdina vadītāju.

Izmēģini RZ

Piesaki testa braucienu ar Lexus RZ un izbaudi patiesi patīkamu braucienu.

Izvēlies sev piemērotāko aprīkojuma līmeni un dzinēju

Izvēlies aprīkojuma līmeni

3 papildus

Šiem kritērijiem neatbilst neviens automobilis; lūdzu, maini meklēšanas nosacījumus

 • RZ - Comfort - 5 durvju pilsētas SUV

  RZ Comfort

  5 durvju pilsētas SUV
  • +
   Premium audiosistēma ar 10 skaļruņiem
  • +
   Lexus Link Pro iegultā hibrīda navigācija
  • +
   Lexus Safety System+

  Izvēlies šo dzinēju

  No

  62 000 €

  EV (AWD) | Priekšējo riteņu piedziņa
  • Nobraucamais attālums
   419 - 478 km
  • Elektrības patēriņš
   14.9 - 17 kWh/100km
  • Piedziņa
   Priekšējo riteņu piedziņa (FWD)
  • Akumulators
   71.4 kWh
 • RZ - Executive - 5 durvju pilsētas SUV

  RZ Executive

  5 durvju pilsētas SUV
  • +
   18" frēzēti vieglmetāla diski, 235/60 (priekšā) un 255/55 (aizmugurē) R18 riepas
  • +
   Apsildāmi priekšējie sēdekļi
  • +
   14" skārienekrāns

  Izvēlies šo dzinēju

  No

  71 800 €

  EV (AWD) | Pilnpiedziņa
  • Nobraucamais attālums
   395 - 436 km
  • Elektrības patēriņš
   17 - 18.7 kWh/100km
  • Piedziņa
   Pilnpiedziņa (4WD)
  • Akumulators
   71.4 kWh

  No

  65 500 €

  EV (AWD) | Priekšējo riteņu piedziņa
  • Nobraucamais attālums
   419 - 475 km
  • Elektrības patēriņš
   15 - 17 kWh/100km
  • Piedziņa
   Priekšējo riteņu piedziņa (FWD)
  • Akumulators
   71.4 kWh
 • RZ - Luxury - 5 durvju pilsētas SUV

  RZ Luxury

  5 durvju pilsētas SUV
  • +
   20" frēzēti vieglmetāla diski, 235/50 (priekšā) un 255/45 (aizmugurē) R20 riepas
  • +
   Mark Levinson® Premium Surround Sound audiosistēma ar 13 skaļruņiem
  • +
   Atmiņas iestatījumi (sēdeklis, stūre, sānu spoguļi), 3 lietotājiem

  Izvēlies šo dzinēju

  No

  78 400 €

  EV (AWD) | Pilnpiedziņa
  • Nobraucamais attālums
   395 - 404 km
  • Elektrības patēriņš
   18.3 - 18.7 kWh/100km
  • Piedziņa
   Pilnpiedziņa (4WD)
  • Akumulators
   71.4 kWh
Funkcijas ir atkarīgas no izvēlētā aprīkojuma līmeņa.
Cenā iekļauta norādītā virsbūves krāsa.

Skatīt vairāk

 • BRAUKŠANAS KVALITĀTE NOSAKA VISU

  Novērtē pilnīgi jaunā RZ 450e funkcijas, kas apvieno inovācijas ar drošību tev, taviem pasažieriem un citiem ceļabiedriem.

 • UZDRĪKSTIES ATŠĶIRTIES

  Uzzini, kā pilnīgi jaunā Lexus RZ 450e dizains ir radīts, iedvesmojoties no geparda. 

 • RZ 450e PASAULES PIRMIZRĀDE

  Atklāj progresīvās, pasaulē pirmās tehnoloģijas, piemēram, drīzumā gaidāmo stūrēšanas sistēmu ar sporta stūri (pieejama 2025. gadā) un e-asis ar piedziņas vadību DIRECT4.