1. Discover Lexus
  2. Safety
  3. Adaptive high beam system
Ātrā atlase
LEXUS SAFETY SYSTEM

ADAPTĪVO TĀLO GAISMU SISTĒMA

 

 

Automātisko tālo gaismu funkcija izjūt ceļu un reaģē uz to. Nevainojami izlīdzsvarojot redzamības vajadzību un rūpes par citiem satiksmes dalībniekiem, adaptīvo tālo gaismu funkcija braukšanu nakts laikā paceļ jaunā komforta līmenī.

 

ADAPTĪVO TĀLO GAISMU FUNKCIJA

Adaptīvo tālo gaismu funkcija pārdomāti ieslēdz un izslēdz atsevišķas gaismas diodes katrā priekšējā lukturī, lai precīzi kontrolētu gaismas sadali. Lai noteiktu gaismu no priekšā braucošajiem transportlīdzekļiem un vienmērīgi izgaismotu priekšā esošo ceļu, vienlaikus izvairoties no priekšā vai pretim braucošajiem transportlīdzekļiem ar ārkārtīgu precizitāti, sistēma izmanto uz automobiļa jumta esošo kameru.

Tas autovadītājiem sniedz iespēju izbaudīt visspilgtāk apgaismoto braucienu naktī, kas nodrošina izcilu redzamību un vienlaikus – rāmākus braukšanas apstākļus, kad nav nepieciešams atkārtoti pārslēgties starp tālajām un tuvajām gaismām.

DIVPAKĀPJU ADAPTĪVO TĀLO GAISMU FUNKCIJA

Divpakāpju adaptīvo tālo gaismu sistēma ir adaptīvās tālo gaismo sistēmas uzlabojums, kas sniedz vēl lielāku gaismas kontroli. Priekšējo lukturu 24 neatkarīgie LED monokristāli, izkārtoti divās rindās, tiek ieslēgti un izslēgti, precīzi kontrolējot apgaismotos un neapgaismotos laukumus, ļaujot priekšpusē ap automobili gaismai būt aptumšotai, vienlaikus joprojām izgaismojot ielas zīmi virs automobiļa.

Izmantojot priekšējo sānu radaru, brīdinājums par priekšpusē šķērsojošiem transportlīdzekļiem uztver šķērsojošus transportlīdzekļus un velosipēdus pat 50 m attālumā. Pasaulē vēl nebijusi funkcija 2 līdz 4 sekundes pirms transportlīdzekļa šķērsošanas nosūta brīdinājumu uz projekcijas displeju, lai norādītu citu transportlīdzekļu atrašanās vietu.

Ja vadītājs turpina virzīties šķērsojošo transportlīdzekļu virzienā, atskan skaņas signāls, lai vadītājs varētu laikus apstāties. Brīdinājumu par priekšpusē šķērsojošiem transportlīdzekļiem var pielāgot tavam braukšanas stilam, izvēloties kādu no trim jūtīguma līmeņiem — tālu, vidēju un tuvu.

Tas ļauj ātri un pārliecinoši izbraukt cauri noslogotiem krustojumiem, uzlabojot redzamību ap automobili. Ātrā satiksmē, braucot diennakts tumšajā laikā vai citos apgrūtinātas redzamības apstākļos, brīdinājums par priekšpusē šķērsojošiem transportlīdzekļiem sniedz papildu atbalstu un informē par kustībā esošiem velosipēdistiem vai transportlīdzekļiem.

Atruna: Lexus Safety System nekādā gadījumā neaizstāj normālas braukšanas apstākļus un, lūdzu, pirms sistēmas izmantošanas izlasiet visus norādījumus. Par drošu braukšanu vienmēr atbild autovadītājs.

 

 

MODEĻI AR ADAPTĪVO TĀLO GAISMU SISTĒMU

 

 

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/lv/lv?model=nx%2Ces%2Cux

 

 

MODEĻI AR DIVPAKĀPJU ADAPTĪVO TĀLO GAISMU SISTĒMU

 

 

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/lv/lv?model=ls%2Ces