1. Discover Lexus
  2. Safety
  3. Front cross traffic alert
Ātrā atlase
LEXUS SAFETY SYSTEM + A

BRĪDINĀJUMS PAR PRIEKŠĀ ŠĶĒRSOJOŠIEM TRANSPORTLĪDZ

Pasargājiet savu automobili no šķērsojošās satiksmes ikvienā dzīvā krustojumā. Brīdinājums par priekšā šķērsojošiem transportlīdzekļiem nosaka gan transportlīdzekļus, gan velosipēdistus, kas šķērso ceļu automobiļa priekšā, un brīdina autovadītāju vispirms vējstikla displejā, pēc tam iedarbinot zummeru, ja paredzama sadursme.

Izmantojot priekšējo sānu radaru, brīdinājums par priekšā šķērsojošiem transportlīdzekļiem nosaka šķērsojošus transportlīdzekļus un velosipēdus pat 50 m attālumā uz priekšu. Pasaulē pirmās šāda veida tehnoloģijas ietvaros uz vējstikla displeju tiek nosūtīts brīdinājums, norādot citu transportlīdzekļu pozīciju 2–4 sekundes pirms šķērsošanas brīža.

Ja autovadītājs turpina braukt šķērsojošo transportlīdzekļu virzienā, skanēs akustiski brīdinājumi, lai sniegtu vadītājam iespēju laikus bremzēt. Ar trim jutības līmeņiem, proti, tālu, mēreni un tuvu, brīdinājumu par priekšā šķērsojošiem transportlīdzekļiem iespējams pielāgot, lai tas nevainojami atbilstu Jūsu braukšanas stilam.

Tas Jums sniedz iespēju dzīvus krustojumus izbraukt ātri un pārliecinoši, ar uzlabotu redzamību ap savu automobili. Straujā satiksmē, braucot nakts laikā vai citos problemātiskas redzamības apstākļos brīdinājums par priekšā šķērsojošiem transportlīdzekļiem sniedz papildu atbalstu, informējot Jūs par visiem velosipēdistiem vai transportlīdzekļiem, kas atrodas kustībā.

Atruna: Lexus Safety System nekādā gadījumā neaizstāj normālas braukšanas apstākļus un, lūdzu, pirms sistēmas izmantošanas izlasiet visus norādījumus. Par drošu braukšanu vienmēr atbild autovadītājs.

MODEĻI AR ŠO TEHNOLOĢIJU

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/lv/lv?model=ls