1. Discover Lexus
  2. Safety
  3. Lane Departure Alert (LDA)
Ātrā atlase
LEXUS SAFETY SYSTEM +

BRĪDINĀJUMS PAR IZBRAUKŠANU NO JOSLAS AR JOSLAS IE

Gari braucieni un jauni maršruti no autovadītājiem prasa visaugstāko koncentrēšanās līmeni, un šajā brīdī brīdinājums par izbraukšanu no joslas var ļoti noderēt. Šis inovāciju kopums ietver stūrēšanas palīgsistēmu, joslas ieturēšanas palīgsistēmu un brīdinājumu par automobiļa novirzīšanos no ceļa, palīdzot Jums palikt konkrētajā joslā un saglabāt modrību.

Izmantojot kameras sensoru, LDA izvērtē Jūsu automobiļa pozīciju attiecībā pret ceļa marķējumu. Līdz ar to autovadītājs vienmēr apzinās situāciju un nepieciešamības gadījumā var veikt koriģējošu darbību.

LDA sniedz papildu atbalstu izaicinošās braukšanas situācijās. Ja esat noguris vai zaudējat uzmanību, bieži pirmais rādītājs ir Jūsu automobiļa novirzīšanās no ceļa. Lexus modeļi ar brīdinājumu par automobiļa novirzīšanos no ceļa gan akustiski, gan vizuāli informē vadītāju par ikvienu atkāpi no joslas, iekams var notikt nelaimes gadījums. Tā kā brīdinājuma funkcijai par automobiļa novirzīšanos no ceļa ir dažādas jutības iestatījumi, to var ieprogrammēt, nodrošinot perfektu atbilstību Jūsu personiskajam braukšanas stilam.

Lai pārliecība uz ceļa būtu vēl lielāka, Lexus modeļi ar stūrēšanas palīgsistēmu gādā par saudzīga spēka ietekmi uz stūrēšanas darbību, kad izbraukšana no joslas ir nenovēršama, savukārt joslas ievērošanas palīgsistēma palīdz noturēt pozīciju uz ceļa, kad automobilis ir dinamiskās radara kruīza kontroles režīmā.

Šīs LDA funkcijas palīdz novērst negadījumus, ko izraisa nogurums vai uzmanības zudums, kad pretējā gadījumā mirklīgs koncentrēšanās trūkums var izrādīties bīstams. Ar brīdinājuma par izbraukšanu no joslas paziņojumiem autovadītāji spēj saglabāt savu modrību un pārliecinātību un turpināt braucienu.

Atruna: Lexus Safety System nekādā gadījumā neaizstāj normālas braukšanas apstākļus un, lūdzu, pirms sistēmas izmantošanas izlasiet visus norādījumus. Par drošu braukšanu vienmēr atbild autovadītājs.

MODEĻI AR ŠO TEHNOLOĢIJU

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/lv/lv?model=ct%2Crxl%2Cnx%2Cis%2Crc%2Crf%2Cll