1. Discover Lexus
  2. Safety
  3. Lexus codrive
Ātrā atlase
LEXUS SAFETY SYSTEM + A

LEXUS CODRIVE

Lexus CoDrive apvieno mūsu inovatīvākos braukšanas uzlabojumus, kas nodod kontroli autovadītāja rokās. Ietverot dinamisko radara kruīza kontroli, ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēmu un brīdinājumu par priekšā šķērsojošiem transportlīdzekļiem, Lexus CoDrive ir izstrādāts, lai katru braucienu padarītu drošāku un iepriecinošāku, vienlaikus sniedzot skaidru informāciju par braukšanas palīgsistēmu stāvokli, izmantojot informācijas displejus. Lexus LS modelī CoDrive ietver joslas marķējuma monitorēšanas palīgsistēmu, kas palīdz ievērot joslu, pat ja joslu marķējumi nav redzami.

Lexus CoDrive atbalsta Jūsu personisko braukšanas stilu ikvienā braukšanas situācijā. Lexus automobilī brīdinājums par priekšā šķērsojošiem transportlīdzekļiem nosaka ikvienu tuvojošos transportlīdzekli vai šķērsli priekšpusē sānos, savukārt joslas marķējuma monitorēšanas palīgsistēma sniedz Jums iespēju ievērot iespējami vienmērīgāko trajektoriju, lai brauciens būtu drošs un relaksēts.

Atruna: Lexus Safety System nekādā gadījumā neaizstāj normālas braukšanas apstākļus un, lūdzu, pirms sistēmas izmantošanas izlasiet visus norādījumus. Par drošu braukšanu vienmēr atbild autovadītājs.

MODEĻI AR ŠO TEHNOLOĢIJU

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/lv/lv?model=ls