1. Discover Lexus
  2. Safety
  3. Pre collision system with pedestrian detection
Ātrā atlase
LEXUS SAFETY SYSTEM + A

SADURSMES NOVĒRŠANAS SISTĒMA AR GĀJĒJU NOTEIKŠANAS

Mūsu sadursmes novēršanas sistēma Lexus LS ir pilnveidota ar pasaulē pirmo tāda veida tehnoloģiju. Tagad PCS ir ietverta priekšējo sānu sadursmes novēršanas sistēma, lai pasargātu Jūsu automobili no diagonāla virziena sadursmēm, kā arī aktīvā stūrēšanas palīgsistēma, lai mainītu braukšanas virzienu, ja bremzēšana nelīdzēs izvairīties no sadursmes. Arī citi satiksmes dalībnieki ir pasargāti labāk nekā jebkad – ar uzlabotu gājēju noteikšanas funkciju, kas nosaka arī velosipēdistus un gājējus naktī.

Sadursmes novēršanas sensoru sistēma apvieno milimetru viļņu radaru, priekšējo sānu radaru, aizmugurējo sānu radaru un stereokameru, kas nodrošina maksimālu autovadītāja informētību par apkārt esošo situāciju uz ceļa. Ja zonā, kurā ir iespējama sadursme, tiek konstatēts cits transportlīdzeklis, autovadītājs tiks brīdināts ar vizuālām un akustiskām norādēm, un pēc nepieciešamības tiks iedarbinātas bremzes.

Ja sadursmes novēršanas sistēma uzskatīs, ka ar bremzēšanu nepietiks, lai izvairītos no saskares ar citu transportlīdzekli, gājēju vai šķērsli, aktīvā stūrēšanas palīgsistēma veiks izvairīšanās manevru vienlaikus ar automātisku bremzēšanu. Šī sistēma konstatē fiksētus objektus uz ceļa, tādus kā gājēji un margas, lai nodrošinātu Jūsu automobiļa iespējami drošāko apstāšanos.

Ja gājējs tiek konstatēts priekšpusē, sadursmes novēršanas sistēma izmanto pasaulē pirmo tāda veida tehnoloģiju, lai informētu par gājēja pozīciju animācijas formā autovadītāja vējstikla displejā (HUD). Šajā animācijā ir redzama automobiļa trajektorija attiecībā pret gājēju un tas, kāda ir sadursmes iespēja. Būdama pasaulē pirmā, šī inovācija nodrošina autovadītāju intuitīvu apzinātību par priekšā esošo ceļu un iespēju veikt izvairīšanās manevrus.

Atruna: Lexus Safety System nekādā gadījumā neaizstāj normālas braukšanas apstākļus un, lūdzu, pirms sistēmas izmantošanas izlasiet visus norādījumus. Par drošu braukšanu vienmēr atbild autovadītājs.

MODEĻI AR ŠO TEHNOLOĢIJU

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/lv/lv?model=ls