1. Lexus Select
  2. Lexus Riga Airport
Ātrā atlase
LIETOTI AUTO

LEXUS SELECT

Meklē lietotu automobili? Lexus SELECT apstiprināti lietotie automobiļi ir pilnībā pārbaudīti un uzticami. Tas nodrošina automobiļa uzticamību ilgtermiņā un tādu pašu braukšanas sniegumu, kā iegādājoties jaunu auto.

Lexus SELECT — lietoti auto

Ja tu meklē izcilu lietotu automobili, vari uzticēties Lexus SELECT automobiļiem – tie sniegs tev sirdsmieru jebkurā situācijā. Mūsu apstiprinātajiem lietotajiem automobiļiem ir pieejama visaptveroša Lexus garantija un palīdzības uz ceļa pakalpojums. Šie automobiļi ir rūpīgi pārbaudīti un uzticami, un ērtākai lietošanai tev ir pieejami Lexus līzinga un apdrošināšanas pakalpojumi.

Lietotu auto meklēšana

Zīmoli

Lexus
0 € - 0 €
345 €
1442 €
0 rezultāti
0 rezultāti
Lexus
Zīmols
Modeļi
Cena
Degvielas veids
Pārnesumkārba
Piedziņa
Gads
Nobraukums
Garantija

POST https://usc-webcomponents.toyota-europe.com/v1/car-filter/lv/lv?carFilter=used&brand=lexus&uscEnv=production&sortOrder=published&disabledFilters=usedCarLocation&brands=22&location=dealerId%3A477a5ddd-8832-4d3e-806b-13bae54b95bd

Lexus SELECT lietotu automobiļu priekšrocības

Lexus SELECT garantija

Pilnīgam sirdsmieram visiem Lexus SELECT automobiļiem mēs sniedzam garantiju līdz diviem gadiem vai 500 000 km nobraukumam (atkarībā no tā, kas tiek sasniegts pirmais). Mūsu tehniķi rūpīgi pārbauda katru automobili, lai pārliecinātos, ka tas ir teicamā stāvoklī.

Lexus palīdzība uz ceļa

Katram Lexus SELECT lietotajam automobilim vismaz divus gadus ir pieejams Lexus palīdzības uz ceļiem pakalpojums. Diennakts palīdzība uz ceļiem visā Eiropā tiek piedāvāta ar tādiem pašiem nosacījumiem kā jauniem Lexus automobiļiem.

Pilnīga kvalitātes kontrole

Lexus SELECT statusu saņem tikai tie lietotie automobiļi, kas atbilst Lexus augstākajiem standartiem. Tālab mūsu tehniķi rūpīgi pārbauda visus lietotos automobiļus un hibrīda modeļu hibrīda piedziņas.

Pilnīga tehniskās apkopes vēsture

Visiem Lexus SELECT automobiļiem ir Lexus pārstāvniecības apstiprināta apkopes vēsture. Visi mūsu lietotie automobiļi nāk no uzticamiem partneriem vai no mūsu pašu tīkla, lai mēs varētu garantēt ilgtermiņa automobiļa uzticamību un izcilu braukšanas sniegumu.

Auto maiņa

Ja kāda iemesla dēļ neesi pilnībā apmierināts/-a ar lietota Lexus iegādi, Lexus pārstāvniecība piedāvā auto maiņas iespēju.

Līzings un Apdrošināšana

Mēs piedāvājam Lexus līzingu un Lexus apdrošināšanu, no kuriem pārstāvniecība palīdzēs tev atrast piemērotāko tavam lietotajam Lexus.

Maiņa

Mainot savu pašreizējo automobili Lexus pārstāvniecībā, tu saņemsi profesionālu un pārskatāmu servisu, konkurētspējīgu cenas piedāvājumu un, pats galvenais, pilnīgu sirdsmieru. Lai uzzinātu vairāk, sazinies ar Lexus pārstāvniecību.

Lexus Līzings

Lexus Līzings nodrošina ātru apstrādi un elastīgu maksājumu plānu. Mēs parūpēsimies par dokumentiem, lai process noritētu vienmērīgi un ērti. Tas ļauj tev nekavējoties sākt braukt ar savu nākamo Lexus ar pilnīgu sirdsmieru. Lai uzzinātu vairāk, sazinies ar Lexus pārstāvniecību.

Lexus Apdrošināšana

Tu vari saņemt Lexus Apdrošināšanu visiem Lexus automobiļiem, kas ir personīgā lietošanā un jaunāki par 10 gadiem. Lexus Apdrošināšana ietver diennakts palīdzību uz ceļa un bezmaksas maiņas auto. Un, ja tavam automobilim ir nepieciešams remonts, vari būt drošs(-a), zinot, ka tas tiks veikts oficiālā Lexus remontdarbnīcā, izmantojot tikai oriģinālās rezerves daļas. Lai uzzinātu vairāk, sazinies ar Lexus pārstāvniecību.
Aprēķina piemērs:
Lexus Līzinga pakalpojuma sniedzēji ir: Luminor Līzings SIA, Swedbank Līzings SIA un Citadele Leasing SIA. Ja nepieciešams, konsultējies ar bankas darbinieku. Piedāvājums no Lexus Līzings: 2,99% + 6 mēnešu EURIBOR (05.09.2023., 6 mēn. EURIBOR 3,94%) likme juridiskām personām (Piem., cena 29 900 €, pirmā iemaksa 10%, periods 60 mēneši, atlikusī vērtība 25%, nobraukums 100 000 km, komisija 1,5%.) Ikmēneša maksājums šajā gadījumā ir 401,44 €. Piedāvājums ir indikatīvs un var mainīties pēc pieteikuma izvērtēšanas. Līzinga kalkulatorā norādītie aprēķini ir informatīvi un var atšķirties no konkrētā piedāvājuma!