1. Automobiļu klāsts
  2. LBX World Premiere
Ātrā atlase
PĀRSTEIDZOŠAIS IKDIENIŠĶAJĀ

LEXUS LBX PASAULES PIRMIZRĀDE

Vai esi gatavs(-a) pārsteidzošajam ikdienišķajā — jaunajam Lexus LBX? Atklāj, kura no piecām dažādām stila versijām ir piemērota tev.
Jaunā LBX cena sākas no 36 500 €. Modelis būs pieejams tirgū 2024. gada pirmajā pusē.
Esiet viens no pirmajiem, kas iegūs savā īpašumā jauno Lexus LBX!

Rezervējiet jauno LBX

Esiet viens no pirmajiem, kas iegūs savā īpašumā jauno Lexus LBX! Rezervējiet Lexus LBX tiešsaistē bez maksas un bez saistībām pirms oficiālā pārdošanas sākuma.
PASAULES PIRMIZRĀDE

LBX SPĒJ PĀRSTEIGT

Kā patiesi pārsteidzošs automobilis Lexus LBX piedāvā neskaitāmas pilnīgi jaunas funkcijas. Atklāj jaunās paaudzes pašuzlādes hibrīda piedziņu, atsvaidzinošu, taču greznu dizainu, drošības un multivides tehnoloģijas un daudz ko citu.

Pilnīgi jaunais LBX

Apskati jaunos stilus

Īstenojot Lexus vīziju padarīt greznību personīgu katram vadītājam, izvēlies kādu no piecām unikālām versijām, kas pieejamas pilnīgi jaunajā Lexus LBX. Katra no tām ir rūpīgi izstrādāta, lai radītu individuālu estētiku un automobili, kas ir autentisks un tikai tavs. Tava pārsteidzošā ikdiena sākas ar tevi.

MŪSU ĪPAŠĀ VERSIJA

LBX ORIGINAL EDITION

Vai tu vēlētos būt daļa no kaut kā tik unikāla kā tu? Mūsu LBX Original Edition ir pieejams tikai īsu laiku. Esi starp pirmajiem, kas brauc mājās ar pilnīgi jauno LBX Original Edition, un sajūti pārsteidzošo ikdienišķajā.

IZSMALCINĀTĪBA

LBX ELEGANT

Tu novērtē neparastā skaistumu un dod priekšroku neuzkrītošai estētikai. Atklāj savu ideālo partneri ar klusu pārliecību, ko rada pilnīgi jaunais LBX Elegant.

IZSMALCINĀTĪBA

LBX RELAX

Tevi piesaista klasisks stils un siluets līdzsvarā ar mūsdienu tehnoloģijām un uz nākotni vērstām iniciatīvām. Izbaudi patiesus luksusa klases braucienus ar pilnīgi jauno LBX Relax.

DINAMIKA

LBX EMOTION

Tev patīk, ka tavs auto atspoguļo tavu dinamisko ikdienas dzīvesveidu pilsētā. Iepazīstinām ar pilnīgi jauno LBX Emotion, kas radīts autovadītājiem ar enerģisku dzīvesveidu.

DINAMIKA

LBX COOL

Tev patīk parādīt savu rūpīgi izstrādāto stilu un raksturu, vienlaikus izceļot savu personību uz ceļa. Iepazīstinām ar pilnīgi jauno LBX Cool —radītu tiem, kas nebaidās izcelties.

DINAMIKA

PILNĪGI JAUNAIS LBX COOL

Atstāj iespaidu ar pilnīgi jauno Lexus LBX Cool. Sportiskāks, dinamiskāks raksturs un divtoņu palete — vai LBX Cool padarīs tavu ikdienu pārsteidzošāku?

  • AKTĪVS SAVĀ BŪTĪBĀ
  • IZCELIES UZ CEĻA
  • PADARI IKDIENU PĀRSTEIDZOŠU