1. Automobiļu klāsts
  2. LBX World Premiere
Ātrā atlase
PĀRSTEIDZOŠAIS IKDIENIŠĶAJĀ

LEXUS LBX PASAULES PIRMIZRĀDE

Vai esi gatavs/a izbaudīt pārsteidzošo ikdienišķajā līdz ar Lexus LBX ierašanos? Uzzini vairāk par augstas veiktspējas 5. paaudzes Lexus pašuzlādes hibrīdu un atklāj unikālos LBX stilus. Turklāt pievienojieties LBX pieredzei, lai apskatītu personalizētu saturu.

PASAULES PIRMIZRĀDE

LBX SPĒJ PĀRSTEIGT

Kā patiesi pārsteidzošs automobilis Lexus LBX piedāvā neskaitāmas pilnīgi jaunas funkcijas. Atklāj jaunās paaudzes pašuzlādes hibrīda piedziņu, atsvaidzinošu, taču greznu dizainu, drošības un multivides tehnoloģijas un daudz ko citu.

JAU PIEEJAMA

PIEVIENOJIES LBX PIEREDZEI

Atklāj personalizētu saturu un pieredzi, pievienojoties LBX pieredzei. Noskaidro, kurš LBX stils tev piestāv vislabāk, aizpildot stila atlases testu, virtuāli apskati auto, izmantojot 360 pieredzi, gūsti iedvesmu no citiem autovadītājiem un daudz ko citu.

Pilnīgi jaunais LBX

Apskati jaunos stilus

Īstenojot Lexus vīziju padarīt greznību personīgu katram vadītājam, izvēlies kādu no piecām unikālām versijām, kas pieejamas pilnīgi jaunajā Lexus LBX. Katra no tām ir rūpīgi izstrādāta, lai radītu individuālu estētiku un automobili, kas ir autentisks un tikai tavs. Tava pārsteidzošā ikdiena sākas ar tevi.

IZSMALCINĀTĪBA

LBX ELEGANT

Tu novērtē neparastā skaistumu un dod priekšroku neuzkrītošai estētikai. Atklāj savu ideālo partneri ar klusu pārliecību, ko rada pilnīgi jaunais LBX Elegant.

IZSMALCINĀTĪBA

LBX RELAX

Tevi piesaista klasisks stils un siluets līdzsvarā ar mūsdienu tehnoloģijām un uz nākotni vērstām iniciatīvām. Izbaudi patiesus luksusa klases braucienus ar pilnīgi jauno LBX Relax.

DINAMIKA

LBX EMOTION

Tev patīk, ka tavs auto atspoguļo tavu dinamisko ikdienas dzīvesveidu pilsētā. Iepazīstinām ar pilnīgi jauno LBX Emotion, kas radīts autovadītājiem ar enerģisku dzīvesveidu.

DINAMIKA

LBX COOL

Tev patīk parādīt savu rūpīgi izstrādāto stilu un raksturu, vienlaikus izceļot savu personību uz ceļa. Iepazīstinām ar pilnīgi jauno LBX Cool —radītu tiem, kas nebaidās izcelties.

DINAMIKA

PILNĪGI JAUNAIS LBX COOL

Atstāj iespaidu ar pilnīgi jauno Lexus LBX Cool. Sportiskāks, dinamiskāks raksturs un divtoņu palete — vai LBX Cool padarīs tavu ikdienu pārsteidzošāku?

  • AKTĪVS SAVĀ BŪTĪBĀ
  • IZCELIES UZ CEĻA
  • PADARI IKDIENU PĀRSTEIDZOŠU