1. Automobiļu klāsts
  2. LM World Premiere
Ātrā atlase
PERSONĪGA GREZNĪBA

PILNĪGI JAUNAIS LEXUS LM

Šis “luksusa klases transportētājs” ir ceturtais modelis jaunajā Lexus “nākamās nodaļas” klāstā, un tas seko veiksmīgajai pilnīgi jauno NX, RX un pilnībā elektriskā RZ SUV ieviešanai. Tas ir jaunākais posms pilnīgajā produktu klāsta atjaunošanā, kas ietver jaunas platformas, jaunus piedziņas veidus un inovatīvas tehnoloģijas.

PILNĪGI JAUNAIS LEXUS LM

PERSONĪGA GREZNĪBA

Lexus mērķis bija radīt pirmās klases salonu, kas ir tikpat ērts kā dzīvojamā istaba un kam ir visas mobilā biroja ērtības – šādu kombināciju nepiedāvā neviens cits tirgū esošais transportlīdzeklis. Šī ir vieta, kur pasažieri var baudīt pilnīgu relaksāciju un patiesi justies kā mājās.

RADĪTS, LAI IZCELTOS

NEATKĀRTOJAMA PERSONĪBA NO KATRA SKATU PUNKTA

Izstrādājot LM koncepciju, Lexus veica pētījumus ar privāto lidmašīnu ražotājiem un īpaši turīgiem klientiem. Pētījumos tika konstatēts, ka klientiem visaugstāko luksusa standartu nodrošina vide, kurā viņi jūtas pilnībā atpūtušies gan fiziski, gan garīgi. Tā tiek novērtēta augstāk nekā piekļuve progresīvām tehnoloģijām un funkcijām.

Lexus ir izmantojis pētījumos iegūtās atziņas, lai radītu transportlīdzekli, kurā pasažieri var pilnībā relaksēties, baudot bezrūpīgu un personalizētu komfortu. Šis ir Lexus Omotenashi viesmīlības princips, kas liek cilvēkiem justies tikpat gaidītiem un aprūpētiem kā ciemiņiem kāda mājās.
IZCILA VIESMĪLĪBA

IKKATRA DETAĻA IR RŪPĪGI PĀRDOMĀTA

LM un visu jauno Lexus modeļu izstrāde ir pilnībā vērsta uz cilvēku.

Galvenā uzmanība tika pievērsta pasažieru komfortam un labsajūtai, radot salonu, kas paceļ Lexus Omotenashi viesmīlību vēl nebijušā līmenī. Katra detaļa ir izstrādāta tā, lai pasažieri justos kā mājās un būtu lieliski aprūpēti neatkarīgi no tā, vai viņi vēlas atpūsties vai strādāt, esot ceļā. Sēdekļi ir radīti ideālam atbalstam un komfortam; salona temperatūra, gaisa kvalitāte un apgaismojums var tikt precīzi kontrolēti un tiek nodrošināta ērta un intuitīva piekļuve savienojamībai un izklaidei, tostarp ar 48 collu HD platekrāna monitoru un speciāli izstrādātu audiosistēmu Mark Levinson 3D Surround Sound.
AIZRAUJOŠS VISĀM MAŅĀM

LEXUS RAKSTURĪGAIS BRAUKŠANAS KOMFORTS UN KLUSUMS

Izstrādājot LM, Lexus centās saskaņot braukšanas prieku un komfortu — īpašības, kuras var būt grūti līdzsvarot. Nodrošinot atbilstošu braukšanas baudījumu, Lexus varēja izmantot priekšrocības, ko sniedz GA-K platformas kvalitāte, augsta virsbūves stingrība un piedziņas, bremzēšanas un piekares tehnoloģijas, kas nodrošina izcilu dinamiku, vienlaikus saglabājot braukšanas komfortu.
PILNĪGI JAUNAIS LM

7 SĒDVIETAS

Septiņu sēdvietu modelī vidējā VIP sēdekļu rinda ir prioritāra attiecībā uz telpu un pieejamām funkcijām, un papildu trešajā rindā ir trīs paceļami sēdekļi, kurus var nolocīt, kad nepieciešama lielāka bagāžas telpa.
PILNĪGI JAUNAIS LM

4 SĒDVIETAS

Četru sēdvietu modelis ir greznības augstākais punkts ar diviem daudzfunkcionāliem aizmugurējiem sēdekļiem un bagātīgu funkciju klāstu, kas padara katru braucienu izcili ērtu un patīkamu. Tas ietver starpsienu, kas nodala salona priekšpusi un aizmuguri, un 48 collu platekrāna monitoru, un stikla paneli, ko var aptumšot privātuma nodrošināšanai. Ekskluzīvajai audiosistēmai Mark Levinson 3D Surround Sound ir 23 skaļruņu bloks, savukārt salona komfortu uzlabo pilnveidots Lexus klimata konsjeržs, kas izmanto siltuma sensorus, lai precīzi kontrolētu un pārvaldītu apsildi un ventilāciju.
SALONS

VIEDTĀLRUŅA STILA DAUDZFUNKCIJU PANELIS

Kontrolieris, kas izveidots kā viedtālrunis, ļauj ātri un intuitīvi pārvaldīt vairākas salona funkcijas. To var izmantot, lai pārvaldītu audio sistēmu, klimata kontroles iestatījumus, sēdekļu funkcijas, salona apgaismojumu un logu žalūzijas.

Jaunais LM ir arī pirmais modelis pasaulē ar balss atpazīšanas funkciju, kas konkrēti reaģē uz aizmugurē sēdošo pasažieru komandām.
SALONS

AUDIOSISTĒMA MARK LEVINSON® 3D SURROUND SOUND

Abām LM versijām ir izstrādāta īpaši pielāgota audiosistēma Mark Levinson 3D Surround Sound. 23 skaļruņu bloks četrvietīgajā modelī un 21 skaļruņa komplekts septiņvietīgajā modelī nodrošina augstākā standarta skaņas reproducēšanas kvalitāti, radot mājas kinozāles sistēmas efektu.
SALONS

48 COLLU PLATEKRĀNA MONITORS

Četrvietīgā LM salona starpsienas apakšējā daļā ir 48 collu platekrāna HD monitors, kas novietots optimālā skatīšanās leņķī. Tam ir trīs skatīšanās režīmi: pilnekrāna, kino un dalīts ekrāns, kas var parādīt atšķirīgu saturu ekrāna labajā un kreisajā pusē (ar atsevišķām kreisās/labās puses austiņām).

Lietotāji var projicēt saturu tieši no viedtālruņa vai planšetdatora vai pieslēgties pie ekrāna, izmantojot divus HDMI portus. Sistēmu var izmantot izklaidei vai tiešsaistes sanāksmēm.

Septiņvietīgajam modelim ir 14 collu aizmugurējais multivides displejs, kuru var pārvaldīt neatkarīgi no priekšējā konsolē esošā.
SALONS

LEXUS KLIMATA KONSJERŽS AR PAPILDINĀTU FUNKCIONALITĀTI

Lexus ir pielāgojis tā klimata konsjerža sistēmu jaunajam LM, paplašinot tā funkcijas un funkcionalitāti, lai aptvertu vairāk salona vides aspektu, ne tikai gaisa kondicionēšanas sistēmu. Tā sniegto pakalpojumu klāstu var salīdzināt ar personīgo "sulaini", kas nodrošina, ka viss atbilst lietotāja prasībām.

Ar vienu pieskārienu pasažieri var mainīt gaisa kondicionēšanas, aizmugures salona apgaismojuma, logu žalūziju un sēdekļa atzveltnes stāvokļa iestatījumus, un to darbība ir pielāgota katram pasažierim.
SALONS

AUGSTĀKĀ LĪMEŅA OMOTENASHI

Ar jauno LM Lexus piedāvā “augstākā līmeņa Omotenashi” ar personalizētu greznību, komfortu un labsajūtu katrā detaļā.

Četru sēdvietu modeļa centrālajai starpsienai ir caurspīdīga stikla augšdaļa, kas aizmugurējiem pasažieriem sniedz tiešu skatu uz priekšā esošo ceļu. To var atvērt vai aizvērt, un, ja ir nepieciešams privātums, to var aptumšot, nospiežot pogu.

Salonu izgaismo netiešs apgaismojums griestos un sānu apdarē, ar griestos uzstādītām papildu gaismām, turklāt četrvietīgais modelis ietver grīdas līmenī uzstādītu ēnu apgaismojumu. Salona atmosfēru var papildināt ar plašu dažādu salona apgaismojuma iestatījumu klāstu, iekļaujot 14 toņus, kas sadalīti piecās dažādās noskaņas tēmās: Dziedināšana, Relaksējoša, Atmodinoša, Koncentrēšanās un Uzmundrinoša.
SALONS

PLAŠS SKATS UZ APKĀRTNI — LABSAJŪTAS ATSLĒGA

Noslēgta sajūta var izraisīt nelabu dūšu brauciena laikā, it īpaši skatoties ekrānā vai lasot. Lai to risinātu, Lexus ir padarījis LM logus pēc iespējas lielākus, lai pasažieri vienmēr varētu redzēt, kā un kur automobilis pārvietojas. Papildus lielajiem sānu logiem plašuma sajūtu papildina fiksēti logi jumtā un skaidrs skats uz priekšu caur vējstiklu.
SALONS

TAZUNA VADĪBAS PANELIS

Saskaņā ar Omotenashi principiem vadības panelis ir veidots ar tādu pašu uzmanību pret detaļām kā citiem jaunajiem Lexus modeļiem. Tādējādi galveno vadības ierīču, mērinstrumentu un informācijas avotu izvietojums atbilst Tazuna koncepcijai, tāpēc vadītājam ir jāveic tikai nelielas roku vai acu kustības, lai varētu pilnībā koncentrēties uz ceļu. “Tazuna” japāņu valodā apzīmē intuitīvo vadību, ar kādu jātnieks spēj vadīt pār savu zirgu, viegli regulējot grožus.

Vadības paneļa izkārtojums papildina Lexus Driving Signature, palīdzot vadītājam baudīt pastāvīgu kontroles sajūtu un saikni ar automobili, un komfortu katrā braucienā. Lai palīdzētu vadītājam justies vienotam ar automobili, stūre ir pārvietota tuvāk vadītājam un iestatīta taisnākā leņķī, kā arī ir precīzi aprēķināts pedāļu un kāju balsta novietojums.
Āriene

CIEŅPILNA ELEGANCE

Jaunajā LM ir redzams Lexus “nākamās nodaļas” dizains, kas izstrādāts ar tēmu “cienīga elegance”. Rezultāts ir unikāla un pārliecinoša personība ar proporcijām, kas nodrošina ērtu lietošanu un manevrētspēju. Kopējais garums ir 5130 mm, platums 1890 mm un augstums 1945 mm. Bagātīgais platums, augstums un 3000 mm garenbāze ļauj nodrošināt maksimālu telpu aizmugurē sēdošajiem.

Izteiksmīgā priekšpuse ievieš jaunu Lexus identitāti ar “lauztu” nu jau pazīstamās vārpstveida restes dizainu. Vārpstas forma ir saspiesta, lai zem dzinēja pārsega priekšējās malas izveidotu lielu apakšējo režģa daļu, kas savieno priekšējos lukturus. LM plūstošās līnijas akcentē aptumšoti priekšējie un aizmugurējie balsti, savukārt lielie logi rada atvērtu plašuma sajūtu. Lielas bīdāmās sānu durvis nodrošina ērtu piekļuvi salonam.

Frēzēto 19 collu vieglmetāla disku krāsu izvēle atspoguļo LM prestižu, un ietver trīs dziļi mirdzošas “sonic” apdares opcijas.
DROŠĪBA

DROŠĪBA VADĪTĀJIEM

Jaunākajā komplektā ir iekļautas paplašinātas sadursmes novēršanas sistēmas funkcijas, tostarp avārijas stūrēšanas palīgsistēma un adaptīvā kruīza kontrole, kā arī proaktīvā braukšanas palīgsistēma drošākai braukšanai lēnākā pilsētas satiksmē. Vadītāja noguruma monitors pastāvīgi uzrauga vadītāja modrību un viegli aptur automobili un aktivizē sistēmu eCall, lai izsauktu palīdzību, ja uz brīdinājumiem netiek reaģēts. Durvis, tostarp bīdāmās aizmugurējās durvis, ir aprīkotas ar ērto Lexus elektronisko atvēršanas sistēmu e-Latch un drošas izkāpšanas palīgsistēmu, kas brīdina par transportlīdzekļiem, kas tuvojas no aizmugures, un novērš nejaušu durvju atvēršanu, kas var izraisīt negadījumu.

Izmantojot bezvadu tehnoloģiju, programmatūras atjauninājumi var tikt ielādēti ātri un nemanāmi, nodrošinot, ka īpašnieki var baudīt jaunāko funkciju priekšrocības bez vajadzības doties uz servisa centru.

PILNĪGS LEXUS SAFETY SYSTEM+ KOMPLEKTS

LM ir aprīkots ar jaunākās paaudzes Lexus Safety System+ aktīvās drošības un vadītāja palīdzības sistēmām, kas pieejamas arī jaunajos NX, RX un RZ modeļos. Tās spēj noteikt vēl plašāku negadījumu risku klāstu un sniegt brīdinājumus, un vajadzības gadījumā nodrošināt stūrēšanas, bremzēšanas un piedziņas atbalstu, lai palīdzētu izvairīties no trieciena vai to mazināt. Tās darbojas tā, lai vadītājs justos dabiski un pārliecinoši. Darbības joma arī samazina braukšanas slogu, palīdzot samazināt nogurumu un saglabājot vadītāja modrību.