1. Automobiļu klāsts
 2. LS
Ātrā atlase
Sākot no
111 600 €
CO₂
211 g/km
Patēriņš
9.3 l/100km
Tikai viens skats uz Lexus LS 500h vilinošo, kupejai līdzīgo profilu, un tu uzreiz saproti, ka šis nav parasts auto. Tas ir novatorisks hibrīda sedana flagmanis, kas radīts, lai tu justos īpaši ikreiz, kad ar to brauc. Lai cik neprātīga būtu pasaule ārpusē, LS salonā tevi apņem bagātīga greznība. Instrumentu panelis ir izvietots tā, lai nenovērstu uzmanību no ceļa. Modeļa plašums ir pārsteidzošs, tomēr mūsu Takumi amatnieku — katra ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi — meistarība piešķir LS salonam īpašu izsmalcinātības auru.

LS GALERIJA

Apskati LS greznību, izsmalcinātību un koptēlu.

Attēli ir ilustratīvi. Lai uzzinātu precīzu konfigurāciju, lūdzu, sazinies ar Lexus pārstāvniecību.

VEIKTSPĒJA

 • DAUDZPAKĀPJU HIBRĪDS

  Jaunā LS 500h pārveidotā Lexus daudzpakāpju hibrīda piedziņa, kas nodrošina uzlabotu vadāmību un klusumu, ienes radikālas pārmaiņas hibrīdu sniegumā. Pievienojot 3,5 litru V6 pašuzlādes hibrīda piedziņai daudzpakāpju ātrumu pārslēgšanas ierīci, mūsu inženieri ir radījuši revolucionāru automobili, kas nodrošina pārsteidzošu lineāru paātrinājumu, pielāgojamu jaudu un aizraujošu 10 ātrumu transmisiju, izmantojot režīmu “M”, taču ar Lexus hibrīdiem raksturīgo efektivitāti un vienmērīgumu. LS 500h ir pieejams ar pilnpiedziņu.

  Jaunākajā LS 500h aizmugurējais katalītiskais neitralizators, kas parasti ir uzstādīts uz izpūtēja, ir novietots tuvāk dzinējam, tādējādi abi katalizatori tagad ir izvietoti tandēmā, uzlabojot katalizatora uzsildes sniegumu. Lexus inženieri ir palielinājuši elektromotora atdevi un pielāgojuši akseleratora ievadi, padarot jaudas padevi vēl vienmērīgāku.

 • AERODINAMIKA

  LS 500h virsbūves vispārējā forma ir veidota, lai nodrošinātu ideālu aerodinamiku. Priekšējā bufera malas ir veidotas tā, lai gaisa plūsma tiktu virzīta gar riteņu arkām. Automobiļa apakšdaļa ir gandrīz pilnībā nosegta, lai samazinātu pretestību, un aerodinamiskās spuras ir novietotas, lai vienmērīgi virzītu gaisa plūsmu uz aizmuguri. LS 500h pretestības koeficients ir 0,26 (0,28 ar pilnpiedziņas versiju).

 • ĻOTI IZTURĪGA UN VIEGLA VIRSBŪVE

  LS 500h ir ļoti izturīga virsbūve, kas nodrošina īpaši pilnveidotu un stabilu sniegumu. Plašā vieglo materiālu, piemēram, alumīnija, izmantošana un uzlabotas sastiprināšanas metodes ir ļāvušas samazināt svaru, lai uzlabotu degvielas ekonomiju un veiktspēju. Lai vēl vairāk palielinātu izturību, stiprinājumi, kas savieno aizmugures piekares elementu un virsbūvi, ir gandrīz divreiz izturīgāki, veicinot izcilu vadāmības stabilitāti un braukšanas komfortu.

Adaptīvā piekare, kas ietver ne mazāk kā 650 iestatījumus, uzlabo auto gaitu. To papildina arī jaunais aizmugures piekares pastiprinājums, kas nodrošina labāku stabilitāti un braukšanas komfortu, kā arī jauns sēdekļu dizains papildu atbalstam. Rezultāts ir veiktspēja, ko tu noteikti pamanīsi. LS ir pilnveides iemiesojums. No tā elegantās formas līdz īpaši vienmērīgajam sniegumam, ko mēnešiem ilgi testu trasē un ceļos visā pasaulē pilnveidojuši Lexus meistari, dizaineri, inženieri un amatnieki.

Lai samazinātu acu kustības un iespējamu uzmanības novēršanu, instrumentu panelis un displeji ir novietoti tuvu vadītāja skatam uz priekšā esošo ceļu. Visbiežāk izmantotās vadības ierīces, piemēram, braukšanas režīmu selektors, 12,3 collu skārienekrāna displejs un galvenie slēdži ir izvietoti ap stūri. Uzlabotai ergonomikai un ērtai lietošanai sēdekļu apsilde, ventilācija, apsildāmā stūre un aizmugures loga saules sargs tagad ir aprīkoti ar īpašu vadības slēdzi. Citi atjauninājumi ietver jaunu kasti viduskonsolē ar nodalījumu viedtālrunim, uzlabotu USB izkārtojumu, vairāk vietas uzglabāšanai un pārveidotus glāžu turētājus.

DROŠĪBA

 • LEXUS SAFETY SYSTEM +

  LS 500h uzlabotā Lexus Safety System+ ir izstrādāta, lai novērstu daudzu veidu negadījumus. Piemēram, sadursmes novēršanas sistēma nosaka gājējus un velosipēdus un, ja nepieciešams, parāda brīdinājumus vai automātiski pielieto bremzes.

  Tā ietver arī joslas ievērošanas palīgsistēmu, kas palīdz novērst izbraukšanu no joslas, un automātisko tālo gaismu funkciju, kas uzlabo redzamību naktī. Krustojumu palīgsistēma tagad nosaka pretimbraucošos automobiļus un gājējus, veicot pagriezienu krustojumā. Turklāt avārijas stūrēšanas palīgsistēma palīdz kontrolēt stūri, kad transportlīdzeklis, velosipēdists vai gājējs atrodas ļoti tuvu tavai joslai vai tajā.

  Vēl viens jauninājums LS 500h ir ātruma samazināšana līkumos, kas automātiski palēnina automobili, kad dinamiskā radara kruīza kontrole uztver pārāk lielu ātrumu.

 • SADURSMES NOVĒRŠANAS SISTĒMA

  Līdztekus pretimbraucošo automobiļu un gājēju noteikšanai diennakts gaišajā laikā sadursmes novēršanas sistēma var arī noteikt gājējus diennakts tumšajā laikā un velosipēdus diennakts gaišajā laikā. Kameras jutība un dinamiskais diapazons palīdz samazināt negadījumus diennakts tumšajā laikā, piemēram, kad pretimbraucoša automobiļa priekšā gājējs ir grūti saskatāms transportlīdzekļa gaismas dēļ.

  Turklāt milimetru viļņu radara noteikšanas zonas leņķis ir platāks un ļauj noteikt velosipēdus diennakts gaišajā laikā. Ja sistēma uzskata, ka sadursmes iespējamība ir augsta, tā automātiski aktivizē bremzes, lai palīdzētu izvairīties no sadursmes vai samazinātu bojājumus sadursmes gadījumā.

 • LEXUS SAFETY SYSTEM + A

  Lai sniegtu maksimālu drošību, Lexus Safety System + A ietver papildu funkcijas, kas nav pieejamas Lexus Safety System+. Tās ir:

  • Sadursmes novēršanas sistēma ar aktīvo stūrēšanas palīgsistēmu
  • Brīdinājums par priekšpusē šķērsojošiem transportlīdzekļiem
  • BladeScan® adaptīvā tālo gaismu sistēma (AHS)
  • Digitāls atpakaļskata spogulis
  • Projekcijas ekrāns ar brīdinājumu par gājējiem 

   

  Turklāt LS 500h pilnpiedziņas modeļa aprīkojuma līmeņi Executive un Luxury ietver:

  • Uzlaboto stāvvietā novietošanas sistēmu

Izmantojot gaismu no 12 diodēm, kas projicētas uz apļveida spoguļa lāpstiņām, kas griežas ar ātrumu 6000 apgr./min un caur objektīvu, šī progresīvā tehnoloģija palīdz skaidrāk noteikt gājējus un ceļa zīmes, neapžilbinot pretimbraucošos auto.

LS 500h ir aprīkots ar līdz pat 12 gaisa spilveniem. Sadursmes gadījumā priekšējā pasažiera gaisa spilvena centrā veidojas ieliekums, lai pasargātu jutīgās vietas, piemēram, degunu un muti. Papildaprīkojumā pieejamie aizmugurējie elektriski regulējamie sēdekļi ir aprīkoti ar sēdekļu pamatnes drošības spilveniem.

EKSPRESĪVS DIZAINS

 • EKSPRESĪVS FLAGMAŅA DIZAINS

  Apvienojot sedana flagmaņa plašumu ar dinamisku personību, dizaineri izaicināja savu spēju robežas. Arī veidojot sarežģītas detaļas. Izteiksmīgā priekšējās restes dizaina ar 5000 atsevišķām virsmām pilnveidošana vien aizņēma vairākus mēnešus. Klātienē automobiļa ierašanās šķiet kā sarkanā paklāja pirmizrāde — tieši tik lielu satraukumu tā rada. Līdzās elegantajam sedana dizainam plūstošā jumta līnija liecina par dinamisku pieredzi, kas sagaida vadītāju un pasažierus. LS ir automobilis, kas ļauj justies īpaši gan ar to braucot, gan sēžot tajā.

 • 20 COLLU FRĒZĒTI VIEGLMETĀLA DISKI

  • 20 COLLU LIETIE VIEGLMETĀLA DISKI Troksni mazinošie diski papildina automobiļa spēcīgo dizainu ar rūpīgi izstrādātu melnu virsmas apdari.
  • 20 COLLU LIETIE VIEGLMETĀLA DISKI Jaunie melnie 20 collu vieglmetāla diski ar daudzveidīgu frēzējumu rada satriecošu flagmaņa izskatu.
 • TRĪSKĀRŠI LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI

  LS 500h dārgakmeņiem līdzīgie LED priekšējie lukturi ir novietoti vertikāli elegantos 3 projektoru blokos ar izteiksmīgiem L formas dienas gaitas lukturiem (DRL), lai radītu ikonisko Lexus apgaismojuma motīvu. Tie nodrošina apgaismojumu, kad un kur tas ir visvairāk nepieciešams, un ir aprīkoti ar secīgiem pagrieziena rādītājiem un dažādiem laikapstākļiem paredzētiem lukturiem.

LS 500h aizmugures kombinētie lukturi ir veidoti no vairākām gaismas diodēm. Kopā ar jauno Piano Black apdari tie piešķir automobilim atpazīstamu vizuālo motīvu ar kristālam līdzīgu lineāro apgaismojumu.

Ērtai iekraušanai un izkraušanai LS 500h ir pieejams ar elektriskām bagāžas nodalījuma durvīm. Tās var atvērt un aizvērt, vienkārši pavirzot kāju zem sensora, kas atrodas zem aizmugurējā bufera, ja tev līdzi ir viedā atslēga.

INOVATĪVAS TEHNOLOĢIJAS

 • UZLABOTAS VADĪTĀJA ATBALSTA SISTĒMAS

  Nenoguris vadītājs nozīmē mazāk negadījumu. Tāpēc LS 500h esam izstrādājuši modernākās vadītāja atbalsta sistēmas, piemēram, uzlaboto stāvvietā novietošanas sistēmu, kas ļauj novietot automobili stāvvietā brīvroku režīmā. Vieglākai braukšanai pilsētā digitālais panorāmas skata monitors nodrošina 360° skatu ap automobili. Izveidojot virtuālu 3D LS attēlu, izmantojot ekrānā redzamos braukšanas ceļvežus, pagrieziena skats palīdz izvairīties no apmalēm un apkārtnes skats palīdz, braucot garām citam transportlīdzeklim.

 • IZSMALCINĀTA VIDE

  Greznības un Takumi meistarības ieskautie pasažieri var baudīt luksusa klases ērtības priekšā esošajos masāžas sēdekļos un nolaižamajā shiatsu masāžas sēdeklī ar pirmās klases vietu kājām un Ottoman kāju balstu aizmugurē. Tikmēr klimata konsjeržs nodrošina ideālu klimatu katram automobilī esošajam. Papildus tas izvada nelielas nanoe™ X daļiņas, no vienas puses, palīdzot aizkavēt vīrusu un baktēriju izplatību, un, no otras puses, samazinot nepatīkamu aromātu un vienlaikus mitrinot matus un ādu. Iegremdējies Lexus radītajā greznībā.

 • LEXUS LINK SAVIENOJAMĪBA

  Standarta aprīkojumā ietvertā uzlabotā lietotne Lexus Link sniedz virkni savienoto pakalpojumu. Braukšanas analītika seko līdzi taviem braucieniem un izceļ biznesa braucienus. Funkcija “Atrast manu automobili” aizvedīs tevi atpakaļ uz savu auto. Tu vari izvēlēties saņemt paziņojumus par vaļā atstātu logu vai ieslēgtiem priekšējiem lukturiem. Un, atrodoties mājās, tu vari attālināti atkausēt vējstiklu, iestatīt gaisa kondicionēšanas sistēmas temperatūru, aktivizēt avārijas gaismas vai pat aizslēgt un atslēgt savu auto. 

LS Lexus Link multivide ir izstrādāta maksimālai lietotāju iesaistei, izcilam ātrumam un ērtai lietošanai. Tās pamatā ir 12,3 collu augstas izšķirtspējas skārienekrāns. Viens no lielākajiem pieejamajiem šajā automobiļu kategorijā, tas ir izcili novietots ērtai lietošanai. Lejupielādējot jaunākās kartes ar bezvadu atjauninājumu palīdzību vai atklājot audiosistēmu Mark Levinson, tu vari ērti lietot navigāciju un klimata kontroli. Tu vari piekļūt savām mīļākajām viedtālruņa lietotnēm, izmantojot Android Auto® vai bezvadu Apple CarPlay®.

Aizmugurē sēdošie var ērti izmantot daudzfunkciju paneli, kas nodrošina izcilu video pieredzi, izmantojot 11,6 collu LCD ekrānu. Sistēma piedāvā augstas kvalitātes izvadi ar 720 p izšķirtspēju, izmantojot Miracast ar HDMI savienotu ierīci vai 1080 p ar Wi-Fi savienojumu. Tā ļauj atskaņot Blu-ray disku un SD karti, kā arī atbalsta Wi-Fi. Roku balsts ir aprīkots arī ar austiņu ligzdu un HDMI portu.

Nodrošinot nepārspējamu 7,1 kanāla mājas kinozāles pieredzi, jaunā sistēma 3D Mark Levinson Surround Sound ietver 23 skaļruņus 16 vietās. Tehnoloģija Quantum Logic Immersion un ClariFi, kas analizē saspiesto skaņas avotu un papildina zaudētos datus, nodrošina izcilu skaņu. Visbeidzot aizmugurē izvietotais 22 cm zemfrekvences skaļrunis rada bagātīgu skaņu, spilgti paužot oriģinālās mūzikas atmosfēru un šķautnes.

IEGUVUMI ĪPAŠNIEKIEM

Izvēlies sev piemērotāko aprīkojuma līmeni un dzinēju

Izvēlies aprīkojuma līmeni

4 papildus

Šiem kritērijiem neatbilst neviens automobilis; lūdzu, maini meklēšanas nosacījumus

 • LS - Comfort - 4 durvju sedans

  LS Comfort

  Hibrīds
  4 durvju sedans
  • +
   20" vieglmetāla lietie diski, daudzspieķu dizains, 245/45 R20 riepas
  • +
   Braukšanas režīma izvēle: ECO / COMFORT / NORMAL / CUSTOM / SPORT S / SPORT S+
  • +
   Lexus Safety System+

  Izvēlies šo dzinēju

  No

  111 600 €

  Multi Hybrid Vehicle AWD | Pilnpiedziņa
  • CO₂
   211 g/km
  • Patēriņš
   9.3 l/100km
 • LS - F SPORT - 4 durvju sedans

  LS F SPORT

  Hibrīds
  4 durvju sedans
  • +
   20" vieglmetāla lietie diski F SPORT, 245/45 (priekšā) un 275/40 (aizmugurē) R20 riepas
  • +
   Zīmolam raksturīgā F raksta reste
  • +
   Braukšanas režīma izvēle: ECO / COMFORT / NORMAL / CUSTOM / SPORT S / SPORT S+

  Izvēlies šo dzinēju

  No

  119 900 €

  Multi Hybrid Vehicle AWD | Pilnpiedziņa
  • CO₂
   214 g/km
  • Patēriņš
   9.5 l/100km
 • LS - Executive - 4 durvju sedans

  LS Executive

  Hibrīds
  4 durvju sedans
  • +
   Braukšanas režīma izvēle: ECO / COMFORT / NORMAL / CUSTOM / SPORT S / SPORT S+
  • +
   Lexus Safety System+ A
  • +
   Pilnībā automātiska uzlabota parkošanās sistēma

  Izvēlies šo dzinēju

  No

  128 000 €

  Multi Hybrid Vehicle AWD | Pilnpiedziņa
  • CO₂
   215 g/km
  • Patēriņš
   9.5 l/100km
 • LS - Luxury - 4 durvju sedans

  LS Luxury

  Hibrīds
  4 durvju sedans
  • +
   Braukšanas režīma izvēle: ECO / COMFORT / NORMAL / CUSTOM / SPORT S / SPORT S+
  • +
   Lexus Safety System+ A
  • +
   Pilnībā automātiska uzlabota parkošanās sistēma

  Izvēlies šo dzinēju

  No

  143 900 €

  Multi Hybrid Vehicle AWD | Pilnpiedziņa
  • CO₂
   215 g/km
  • Patēriņš
   9.5 l/100km
Funkcijas ir atkarīgas no izvēlētā aprīkojuma līmeņa.
Cenā iekļauta norādītā virsbūves krāsa.

Skatīt vairāk