1. Automobiļu klāsts
 2. LS
Ātrā atlase
Sākot no
115 200 €
CO₂
213 - 217 g/km
Patēriņš
9.4 - 9.6 l/100km

Tikai viens skats uz Lexus LS 500h vilinošo, kupejai līdzīgo profilu, un tu uzreiz saproti, ka šis nav parasts auto. Tas ir novatorisks hibrīda sedana flagmanis, kas radīts, lai tu justos īpaši ikreiz, kad ar to brauc. Lai cik trauksmaina būtu pasaule ārpusē, LS salonā tevi apņem bagātīga greznība un aizsargā mūsu jaunākā Lexus Safety System+. Instrumentu panelis ir izvietots tā, lai nenovērstu uzmanību no ceļa.

Modeļa plašums ir pārsteidzošs, tomēr mūsu Takumi amatnieku — katra ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi — meistarība piešķir LS salonam īpašu izsmalcinātības auru.

LS GALERIJA

Apskati LS greznību, izsmalcinātību un koptēlu.

Attēli ir ilustratīvi. Lai uzzinātu precīzu konfigurāciju, lūdzu, sazinies ar Lexus pārstāvniecību.

VEIKTSPĒJA

 • DAUDZPAKĀPJU HIBRĪDS

  Jaunā LS 500h pārveidotā Lexus daudzpakāpju hibrīda piedziņa, kas nodrošina uzlabotu vadāmību un klusumu, ienes radikālas pārmaiņas hibrīdu sniegumā. Pievienojot 3,5 litru V6 pašuzlādes hibrīda piedziņai daudzpakāpju ātrumu pārslēgšanas ierīci, mūsu inženieri ir radījuši revolucionāru automobili, kas nodrošina pārsteidzošu lineāru paātrinājumu, pielāgojamu jaudu un aizraujošu 10 ātrumu transmisiju, izmantojot režīmu “M”, taču ar Lexus hibrīdiem raksturīgo efektivitāti un vienmērīgumu. LS 500h ir pieejams ar aizmugures piedziņu vai pilnpiedziņu.

 • RŪPĪGI IZSTRĀDĀTA AERODINAMIKA

  LS 500h virsbūves augšdaļas forma ir veidota tā, lai tā būtu ideāli aerodinamiska. Priekšējā bufera sāni ir veidoti tā, lai virzītu gaisa plūsmu gar riteņu arkām. Automobiļa apakšdaļa ir gandrīz pilnībā nosegta, lai samazinātu pretestību, un aerodinamiskās atveres ir izvietotas tā, lai gaisa plūsmu vienmērīgi virzītu uz aizmuguri. LS 500h pretestības koeficients ir 0,28.

 • ĪPAŠI IZTURĪGA UN VIEGLA VIRSBŪVE

  LS 500h ir īpaši izturīga virsbūve, kas nodrošina īpaši pilnveidotu un stabilu sniegumu. Plašā vieglo materiālu, piemēram, alumīnija, izmantošana un uzlabotas sastiprināšanas metodes ir ļāvušas samazināt svaru, lai uzlabotu degvielas ekonomiju un veiktspēju. Lai vēl vairāk palielinātu izturību, stiprinājumi, kas savieno aizmugures piekares elementu un virsbūvi, ir gandrīz divreiz izturīgāki, veicinot izcilu vadāmības stabilitāti un braukšanas komfortu.

Uzlabota stūrēšanas sajūta un pielāgota adaptīvā piekare, kas ietver ne mazāk kā 650 iestatījumus, uzlabo auto gaitu. To papildina arī jaunais aizmugures piekares pastiprinājums, kas nodrošina labāku stabilitāti un braukšanas komfortu, kā arī jauns sēdekļu dizains papildu atbalstam. Rezultāts ir veiktspēja, ko tu noteikti pamanīsi. LS 500h ir pilnveides iemiesojums. No tā elegantās formas līdz īpaši vienmērīgajam sniegumam, ko mēnešiem ilgi testu trasē un ceļos visā pasaulē pilnveidojuši Lexus meistari, dizaineri, inženieri un amatnieki.

Lai samazinātu acu kustības un iespējamu uzmanības novēršanu, instrumentu panelis un displeji ir novietoti tuvu vadītāja skatam uz priekšā esošo ceļu. Visbiežāk izmantotās vadības ierīces, piemēram, braukšanas režīmu selektors, 12,3 collu skārienekrāna displejs un galvenie slēdži ir izvietoti ap stūri. Uzlabotai ergonomikai un ērtai lietošanai sēdekļu apsilde, ventilācija, apsildāmā stūre un aizmugures loga saules sargs tagad ir aprīkoti ar īpašu vadības slēdzi. Citi atjauninājumi ietver jaunu viduskonsoli, kas paredzēta labākai viedtālruņu novietošanai/uzlādei, uzlabotu USB izkārtojumu, vairāk vietas uzglabāšanai un pārveidotus glāžu turētājus.

DROŠĪBA

 • JAUNĀKĀS PAAUDZES LEXUS SAFETY SYSTEM+

  LS ietver uzlabotas aktīvās drošības un vadītāja palīgsistēmas, kas ir iekļautas jaunākajā Lexus Safety System+ paaudzē, ar modernizētām un papildu funkcijām, kas piedāvā uzlabotu negadījumu riska noteikšanas funkciju. Tas ietver proaktīvās braukšanas palīgsistēmas ar stūrēšanas palīgsistēmu, kas izmanto priekšējo kameru, lai noteiktu līkuma leņķi un pielāgotu stūrēšanu pirms pagrieziena. Turklāt, lai aizsargātu citus satiksmes dalībniekus, brīdinājums par gājējiem var arī noteikt priekšā esošus gājējus un brīdināt autovadītāju, izmantojot projekcijas displeju.

 • SADURSMES NOVĒRŠANAS SISTĒMA (PCS)

  Papildus motociklu noteikšanai dienas laikā uzlabotā Lexus sadursmes novēršanas sistēma ļauj izvairīties no iespējamām sadursmēm, piemēram, kreisajos/labajos pagriezienos un sastrēgumos. Tā var arī atpazīt sadursmes risku ar pretimbraucošiem transportlīdzekļiem vai gājējiem, veicot pagriezienu krustojumā. Avārijas stūrēšanas palīgsistēma palielina iespējas izvairīties no sadursmes.

 • DINAMISKĀ RADARA KRUĪZA KONTROLE

  Sistēma izmanto milimetru viļņu radara sensoru un kameru, lai noteiktu priekšā braucošo transportlīdzekli un uzturētu atbilstošu attālumu. Ja priekšā braucošais transportlīdzeklis apstājas, LS 500h arī apstāsies. Kad transportlīdzeklis atsāks kustību, to darīs arī tavs auto. Tā ātri atpazīst priekšā esošos šķēršļus un kopā ar joslas ievērošanas palīgsistēmu nodrošina dabiskāku līniju pagriezienos. Dinamiskā radara kruīza kontrole arī neļaus automobilim ietriekties lēnākā transportlīdzeklī, kas brauc pa ārējo joslu.

Aprīkotas ar mūsu jaunāko šķēršļu noteikšanas palīgsistēmu, automobiļa novatoriskās jaunās proaktīvās braukšanas palīgsistēmas ar aktīvās stūrēšanas funkciju nosaka satiksmes dalībniekus un priekšā esošos objektus, kā arī proaktīvi kontrolē bremzes un stūrēšanu, lai ievērotu drošu distanci. Turklāt palēnināšanas palīgsistēma palīdz tev, atlaižot akseleratora pedāli pirms līkuma vai priekšā braucoša transportlīdzekļa, nodrošināt vienmērīgāku un drošāku ātruma samazināšanu. Sistēma arī nosaka priekšā esošos līkumus un pielāgo stūrēšanas palīgfunkciju, lai veicinātu drošu un precīzu stūrēšanu.

Mūsu novatoriskā adaptīvā tālo gaismu sistēma (AHS) BladeScan® nodrošina vadītājam uzlabotu redzamības lauku salīdzinājumā ar parastajiem LED priekšējiem lukturiem. Tā darbojas, projicējot gaismu no 12 gaismas diodēm uz lāpstiņas formas spoguļa, kas rotē ar ātrumu 6000 apgr./min, un pēc tam caur objektīvu, lai radītu plašu priekšējo lukturu staru kūli. Visaptveroši testi liecina, ka gājējus un ceļa zīmes var pamanīt agrāk bez riska apžilbināt citus vadītājus.

LS 500h ir aprīkots ar līdz pat 12 gaisa spilveniem. Sadursmes gadījumā priekšējā pasažiera gaisa spilvena centrā veidojas ieliekums, lai pasargātu jutīgās vietas, piemēram, degunu un muti. Papildaprīkojumā pieejamie aizmugurējie elektriski regulējamie sēdekļi ir aprīkoti ar sēdekļu pamatnes drošības spilveniem.

EKSPRESĪVS DIZAINS

 • IZTEIKSMĪGS FLAGMAŅA DIZAINS

  Apvienojot sedana flagmaņa plašumu ar dinamisku personību, dizaineri izaicināja savu spēju robežas. Arī veidojot sarežģītas detaļas. Izteiksmīgā priekšējās restes dizaina ar 5000 atsevišķu virsmu pilnveidošana vien aizņēma vairākus mēnešus. Klātienē automobiļa ierašanās šķiet kā sarkanā paklāja pirmizrāde — tieši tik lielu satraukumu tā rada. Līdzās elegantajam sedana dizainam plūstošā jumta līnija liecina par dinamisku pieredzi, kas sagaida vadītāju un pasažierus. LS ir automobilis, kas ļauj justies īpaši, gan ar to braucot, gan sēžot tajā.

 • ELEKTRISKI ATVERAMS BAGĀŽAS NODALĪJUMS

  Ērtai iekraušanai un izkraušanai LS 500h ir pieejams ar elektriskām bagāžas nodalījuma durvīm. Tās var atvērt un aizvērt, vienkārši pavirzot kāju zem sensora, kas atrodas zem aizmugurējā bufera, ja tev līdzi ir viedā atslēga.

 • TRĪSKĀRŠIE LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI

  LS 500h dārgakmeņiem līdzīgie LED priekšējie lukturi ir novietoti vertikāli elegantos 3 projektoru blokos ar izteiksmīgiem L formas dienas gaitas lukturiem (DRL), lai radītu ikonisko Lexus apgaismojuma motīvu. Tie nodrošina apgaismojumu, kad un kur tas ir visvairāk nepieciešams, un ir aprīkoti ar secīgiem pagrieziena rādītājiem un dažādiem laikapstākļiem paredzētiem lukturiem.

LS 500h aizmugures kombinētie lukturi ir veidoti no vairākām gaismas diodēm. Kopā ar jauno Piano Black apdari tie piešķir automobilim atpazīstamu vizuālo motīvu ar kristālam līdzīgu lineāro apgaismojumu.

20 COLLU LIETIE VIEGLMETĀLA DISKI

Hiperhromēts metālisks pārklājums, daudzspieķu, 245/45 R20 riepas

 

20 COLLU LIETIE VIEGLMETĀLA DISKI

Tumši pelēks metālisks pārklājums ar frēzētu apdari, daudzspieķu, 245/45 R20 riepas

INOVATĪVAS TEHNOLOĢIJAS

 • UZLABOTAS VADĪTĀJA ATBALSTA SISTĒMAS

  Nenoguris vadītājs nozīmē mazāk negadījumu. Tāpēc LS 500h esam izstrādājuši modernākās vadītāja atbalsta sistēmas, piemēram, uzlaboto stāvvietā novietošanas sistēmu, kas ļauj novietot automobiļi stāvvietā brīvroku režīmā. Vieglākai braukšanai pilsētā digitālais panorāmas skata monitors nodrošina 360° skatu ap automobili. Izveidojot virtuālu 3D LS attēlu, izmantojot ekrānā redzamos braukšanas ceļvežus, pagrieziena skats palīdz izvairīties no apmalēm un apkārtnes skats palīdz, braucot garām citam transportlīdzeklim.

 • IZSMALCINĀTA VIDE

  Greznības un Takumi meistarības ieskautie pasažieri var baudīt luksusa klases ērtības priekšā esošajos masāžas sēdekļos un nolaižamajā shiatsu masāžas sēdeklī ar pirmās klases vietu kājām un Ottoman kāju balstu aizmugurē. Tikmēr klimata konsjeržs nodrošina ideālu klimatu katram automobilī esošajam. Papildus tas izvada nelielas nanoe™ X daļiņas, no vienas puses, palīdzot aizkavēt vīrusu un baktēriju izplatību, un, no otras puses, samazinot nepatīkamu aromātu un vienlaikus mitrinot matus un ādu. Iegremdējies Lexus radītajā greznībā.

 • LEXUS LINK+ SAVIENOJAMĪBA 

  Standarta aprīkojumā ietvertā uzlabotā lietotne Lexus Link+ sniedz virkni savienoto pakalpojumu. Braukšanas analītika seko līdzi taviem braucieniem un izceļ biznesa braucienus. Funkcija “Atrast manu automobili” aizvedīs tevi atpakaļ uz savu auto. Tu vari izvēlēties saņemt paziņojumus par vaļā atstātu logu vai ieslēgtiem priekšējiem lukturiem. Un, atrodoties mājās, tu vari attālināti atkausēt vējstiklu, iestatīt gaisa kondicionēšanas sistēmas temperatūru vai pat aizslēgt un atslēgt savu auto.

Jaunākais LS 500h ir aprīkots ar jaunu, pilnībā digitālu 12,3 collu mērinstrumentu displeju. Mērinstrumentu izkārtojums, to izcēlums un parādītie dati mainās atkarībā no izvēlētā braukšanas režīma. Ar īpaši skaidru informācijas vizualizāciju uz krāsu TFT (plānslāņainā tranzistora) LCD displeja iedarbināšanas laikā tiek parādīta pilnekrāna Omotenashi animācija. Papildu ērtībai trīs daudzfunkcionālā ekrāna displeji ļauj vienlaicīgi projicēt dažādu informāciju.

LS Lexus Link multivide ir izstrādāta maksimālai lietotāju iesaistei, izcilam ātrumam un ērtai lietošanai. Tās pamatā ir 12,3 collu augstas izšķirtspējas skārienekrāns. Viens no lielākajiem pieejamajiem šajā automobiļu kategorijā, tas ir izcili novietots ērtai lietošanai. Lejupielādējot jaunākās kartes ar bezvadu atjauninājumu palīdzību vai atklājot audiosistēmu Mark Levinson, tu vari ērti lietot navigāciju un klimata kontroli. Tu vari piekļūt savām mīļākajām viedtālruņa lietotnēm, izmantojot bezvadu Android Auto® vai bezvadu Apple CarPlay®.

Aizmugurē sēdošie var ērti izmantot daudzfunkciju paneli, kas nodrošina izcilu video pieredzi, izmantojot 11,6 collu LCD ekrānu. Sistēma piedāvā augstas kvalitātes izvadi ar 720 p izšķirtspēju, izmantojot Miracast ar HDMI savienotu ierīci vai 1080 p ar Wi-Fi savienojumu. Tā ļauj atskaņot Blu-ray disku un SD karti, kā arī atbalsta Wi-Fi. Roku balsts ir aprīkots arī ar austiņu ligzdu un HDMI portu.

Nodrošinot nepārspējamu 7,1 kanāla mājas kinozāles pieredzi, jaunā sistēma 3D Mark Levinson Surround Sound ietver 23 skaļruņus 16 vietās. Quantum Logic Tehnoloģija Immersion un ClariFi, kas analizē saspiesto skaņas avotu un papildina zaudētos datus, nodrošina izcilu skaņu. Visbeidzot aizmugurē izvietotais 22 cm zemfrekvences skaļrunis rada bagātīgu skaņu, spilgti paužot oriģinālās mūzikas atmosfēru un šķautnes.

IEGUVUMI ĪPAŠNIEKIEM

Izvēlies sev piemērotāko aprīkojuma līmeni un dzinēju

Izvēlies aprīkojuma līmeni

4 papildus

Šiem kritērijiem neatbilst neviens automobilis; lūdzu, maini meklēšanas nosacījumus

 • LS - Comfort - 4 durvju sedans

  LS Comfort

  Hibrīds
  4 durvju sedans
  • +
   20" vieglmetāla lietie diski, hroma pārklājums, daudzspieķu dizains, 245/45 R20 riepas
  • +
   Braukšanas režīma izvēle: ECO / COMFORT / NORMAL / CUSTOM / SPORT S / SPORT S+
  • +
   Lexus Safety System+

  Izvēlies šo dzinēju

  No

  115 200 €

  Multi Hybrid Vehicle | Pilnpiedziņa
  • CO₂
   213 - 213 g/km
  • Patēriņš
   9.4 - 9.6 l/100km
 • LS - F SPORT - 4 durvju sedans

  LS F SPORT

  Hibrīds
  4 durvju sedans
  • +
   20" spīdīgi melni vieglmetāla diski, 245/45 (priekšā) un 275/40 (aizmugurē) FR20 riepas
  • +
   Zīmolam raksturīgā F raksta reste
  • +
   Braukšanas režīma izvēle: ECO / COMFORT / NORMAL / CUSTOM / SPORT S / SPORT S+

  Izvēlies šo dzinēju

  No

  123 900 €

  Multi Hybrid Vehicle | Pilnpiedziņa
  • CO₂
   216 - 216 g/km
  • Patēriņš
   9.5 - 9.6 l/100km
 • LS - Executive - 4 durvju sedans

  LS Executive

  Hibrīds
  4 durvju sedans
  • +
   20" frēzēti, tumši pelēki vieglmetāla diski, daudzspieķu dizains, 245/45 R20 riepas
  • +
   Braukšanas režīma izvēle: ECO / COMFORT / NORMAL / CUSTOM / SPORT S / SPORT S+
  • +
   Lexus Safety System+

  Izvēlies šo dzinēju

  No

  129 500 €

  Multi Hybrid Vehicle | Pilnpiedziņa
  • CO₂
   216 - 216 g/km
  • Patēriņš
   9.6 - 9.6 l/100km
 • LS - Luxury - 4 durvju sedans

  LS Luxury

  Hibrīds
  4 durvju sedans
  • +
   20" frēzēti, tumši pelēki vieglmetāla diski, daudzspieķu dizains, 245/45 R20 riepas
  • +
   Braukšanas režīma izvēle: ECO / COMFORT / NORMAL / CUSTOM / SPORT S / SPORT S+
  • +
   Lexus Safety System+

  Izvēlies šo dzinēju

  No

  145 400 €

  Multi Hybrid Vehicle | Pilnpiedziņa
  • CO₂
   217 - 217 g/km
  • Patēriņš
   9.6 - 9.6 l/100km
Funkcijas ir atkarīgas no izvēlētā aprīkojuma līmeņa.
Cenā iekļauta norādītā virsbūves krāsa.

Skatīt vairāk