Ātrā atlase
PAR MYLEXUS VIDI

BLUETOOTH®

Bagātiniet savu braukšanas pieredzi, izmantojot ērti automobilī iebūvēto Bluetooth® tehnoloģiju. Vienkārši pieslēdziet savu tālruni Lexus un padariet ērtāku katru savu braucienu.

PIESLĒGT TĀLRUNI CAUR BLUETOOTH®

Savienojot Jūsu tālruni ar Bluetooth®, Jums būs iespēja veikt brīvroku zvanus un piekļūt citām Jūsu tālruņa iespējām, jo dzīve neapstājas, kamēr Jūs esat ceļā.

JŪSU JAUTĀJUMI PAR BLUETOOTH® UN ATBILDES

 

Ja Jums ir kādi jautājumi par Bluetooth® tehnoloģiju Jūsu automobilī, lūdzu, izpētiet biežāk uzdoto jautājumu un atbilžu sadaļu vai sazinieties ar vietējo Lexus centru.

Bluetooth® ir īsu distanču bezvadu datu apmaiņa. Tā izmanto specifiskas radiofrekvences, kas pārraida datus, izmantojot tuvumā esošo tīklu. Bluetooth® savienojamība ir drošs veids, kā apmainīties ar informāciju, turklāt šī tehnoloģija pieejama teju jebkurai ierīcei, sākot no mobilajiem tālruņiem līdz digitālām kamerām.

1. Vispirms aktivizējiet Bluetooth® savā mobilajā ierīcē.

2. Lai ieslēgtu audio un multivides sistēmu Jūsu Lexus, noņemiet kājas no pedāļiem, pārliecinieties, ka pārnesuma svira atrodas "PARK" režīmā un piespiediet "POWER" pogu.

3. Kad sistēma ir aktīva, piespiediet "MENU" pogu konsoles centrā, lai skatītu izvēlnes displeju.

4. Izmantojot tālvadības pulti, izvēlieties "SETUP" > "BLUETOOTH" > "ADD DEVICE" un attiecīgi ierīci no pieejamā saraksta.

5. Jūsu ierīcē sekojiet līdzi ekrānā redzamajai instrukcijai, lai pabeigtu reģistrēšanos. Jums, iespējams, lūgs ievadīt apstiprinājuma kodu, lai atpazītu Jūsu tālruņa identitāti, vai arī pieslēgums notiks automātiski.

6. Kad Jūsu ierīce būs piereģistrēta, atgriezieties "BLUETOOTH" iestatīšanas izvēlnē un izvēlieties to pieslēgt kā tālruni, audioatskaņotāju vai abus vienlaikus.

7. Ar pieslēgtu viedtālruni Jums ir iespēja daudz drošāk un ērtāk veikt zvanus, kā arī atskaņot mūziku no Jūsu tālruņa vai planšetdatora, piekļūstot "AUDIO" izvēlnei multivides sistēmā.

Ja Jums aizvien ir grūtības ar savienojamību, lūdzu, pārbaudiet šo, pirms vēršaties pie sava Lexus pārstāvja.

1. Pārbaudiet, vai Jūsu tālrunis ir saderīgs ar Lexus Bluetooth®, vadoties pēc iepriekš aprakstītajiem soļiem.

2. Pārbaudiet, vai Jūsu tālrunis vai automobilis nav atklājis vai nemeklē citas ierīces. Izvēlieties "Settings", tad "Bluetooth" un tad "Add phone", lai pārliecinātos, ka Jūsu automobilis atpazīst un atzīst par drošām abas ierīces.

3. Ja vienlaikus nav iespējams noteikt abas ierīces, vienu no tām atslēdziet.