1. Legal
  2. my Lexus
Ātrā atlase

PIESLĒGTO PAKALPOJUMU LIETOŠANAS NOTEIKUMI

PIESLĒGTO PAKALPOJUMU LIETOŠANAS NOTEIKUMI

Izmantojot lietotni Lexus Link (vai pieslēdzoties My Lexus portālam), varat pārbaudīt sava Lexus pēdējo atrašanās vietu. Atkarībā no Lexus modeļa, atrašanās vieta tiek noteikta, balstoties uz pēdējās ģeogrāfiskās atrašanās vietas datiem, kas saņemti no šī Lexus, brīdī, kad pēdējo reizi izslēdzāt Lexus aizdedzi vai pašreizējās atrašanās vietas noteicēju.

Jūs varat kartē vizualizēt sava Lexus novietošanas atrašanās vietu, norādot atrašanās vietas adresi (ja tāda ir pieejama) un laiku, kad automobilis tika atstāts šajā vietā. Jūs varat aktivizēt navigāciju, kas rādītu ceļu līdz Jūsu Lexus (norādot maršrutu, attālumu un pastaigas laiku līdz šim Lexus), izmantojot My Lexus profilu vai citas programmas (piemēram, Apple Maps, Google Maps u.t.t.).

Gadījumā, ja Lexus ir aprīkots ar ierīci, kas ļauj izmantot un piekļūt interneta piekļuves pakalpojumiem, Jūsu Lexus atrašanās vieta braukšanas laikā tiek nepārtraukti atjaunota, kas sniedz iespēju dalīties ar automobiļa atrašanās vietu ar citiem. Iestatot atrašanās vietas noteikšanu un šīs informācijas kopīgošanu ar citiem, varat izvēlēties kontaktpersonas, ar kurām un cik ilgi vēlaties kopīgot savu atrašanās vietu. Lai iespējotu šo funkciju, varat izmantot Jūsu sociālo mediju ID.

 

DALĪTIES AR AUTOMOBILI

Ja Jūsu Lexus ir aprīkots ar pieslēgto automobiļa navigācijas iekārtu, Jūs varat izveidot savu braucienu Lexus Link lietotnē un pēc tam to nosūtīt uz savu Lexus. Jūs varat iestatīt plānoto brauciena sākuma laiku vai iecerēto ierašanās laiku. Maršruta aprēķins paredzēs iespējamos tā brīža satiksmes apstākļus un norādīs nepieciešamo laiku braucienam. Jūs varat pārskatīt automobilim nosūtītos braucienus, rediģēt un atkārtoti tos nosūtīt uz savu Lexus. Ceļā uz galamērķi varat pievienot sev interesējošās lokācijas vietas. Papildinformācija par automobiļa navigācijas ierīces savienojumu un darbību ir pieejama Lexus lietotāja rokasgrāmatā vai My Lexus portālā.

 

AUTOMOBILIS LĪDZ DURVĪM

Ja Jūsu Lexus ir aprīkots ar pieslēgto automobiļa navigācijas iekārtu, lietotne Lexus Link piedāvās Jums norādīt ceļu līdz galamērķim, kuru esat iestatījis automobiļa navigācijā, kad esat aizgājis no sava automobiļa. Šis pakalpojums ir balstīts uz atšķirību starp galamērķa atrašanās vietu un novietotā Lexus atrašanās vietu.

Citiem vārdiem sakot, ja Jūs nespējāt novietot savu Lexus tuvu navigācijā iestatītajam galamērķim, lai sasniegtu galamērķi (piemēram, pastaigā), varat atkārtoti atsākt navigāciju, izmantojot lietotni Lexus Link. Pēc Jūsu izvēles varat atsākt navigāciju arī no citām mobilajām lietotnēm. Mēs apstrādāsim Jūsu galamērķa un Jūsu (stāvošā) Lexus atrašanās vietu. Papildinformācija par automobiļa navigācijas ierīces savienojumu un darbību ir pieejama Lexus lietotāja rokasgrāmatā vai portālā My Lexus.

 

BRAUCIENA ANALĪTIKA

Izmantojot Lexus Link lietotni (vai My Lexus portālu), varat iepazīties ar sava braukšanas stila/ ieradumu vēsturi, balstoties uz ģeogrāfiskās lokācijas datiem, žiroskopu un G sensoriem, nobraukuma un degvielas patēriņa datiem. Šie ieraksti būs pieejami par katru braucienu. Jūs varat norādīt katru braucienu kā “Privāti” vai “Bizness” un izveidot pārskatu, kurā var redzēt tādus notikumus kā strauju bremzēšanu un lielu paātrinājumu, kā arī šo notikumu laiku un lokāciju.

 

ATGĀDINĀJUMI PAR APKOPI

Pamatojoties uz Jūsu Lexus nobraukuma datiem, mēs Jūs informēsim par gaidāmajām apkopēm vai servisu. Šie atgādinājumi tiek organizēti Jūsu pakalpojumu abonēšanas valstī, līdz ar to var atšķirties to pieejamība un / vai precizitāte. Saņemot atgādinājumu, varēsiet norunāt tikšanos ar Jūsu izvēlēto Lexus pārstāvi. Mēs iesakām identificēt vēlamo Lexus pārstāvi, izmantojot My Lexus profilu. Gadījumā, ja Jūs nepamanāt pirmo atgādinājumu, mēs varam to nosūtīt atkārtoti.

Jūs esat atbildīgs par Lexus apkopi vai servisa apmeklējumu noteiktajā laika intervālā. Tas, ka mēs sniedzam šo pakalpojumu un nosūtām attiecīgos atgādinājumus, neatbrīvo Jūs no atbildības par sava auto tehnisko stāvokli.

 

AKUMULATORA AIZSARDZĪBA

Atkarībā no Jūsu Lexus pieslēgtās ierīces, lietotnē Lexus Link tiks uzrādīts Jūsu 12 voltu startera akumulatora uzlādes stāvoklis.

Gadījumā, ja uzlādes līmenis būs samazinājies līdz mēram, kas var traucēt Jūsu Lexus iedarbināšanu, Lexus Link lietotnē tiks parādīts brīdinājuma ziņojums.

 

PALĪDZĪBA NELAIMES GADĪJUMOS

Šis pakalpojums būs pieejams atkarībā no pieslēgtās automobiļa ierīces veida, kas ir uzstādīts Jūsu Lexus. Ja šis pakalpojums ir pieejams Jūsu Lexus, konkrētie sensori, kas saistīti ar automobiļa pieslēgto ierīci, uzraudzīs ietekmi uz Jūsu Lexus. Ja ietekme pārsniegs iepriekš noteikto slieksni, mums par to tiks paziņots. Šādu ar avārijām saistītu informāciju var kopīgot ar vietējo uzņēmumu, kas sniedz palīdzību uz ceļa (Lexus Roadside Assistance) un kas var sazināties ar Jums, lai palīdzētu atkarībā no detalizētas informācijas par avāriju un vietējiem ceļu satiksmes noteikumiem.

Lexus Roadside Assistance (RSA) sazināsies ar Jums, izmantojot Jūsu My Lexus profilā norādītos personas datus. Atkarībā no vietējās RSA politikas, ir iespēja sazināties arī ar Jūsu My Lexus profilā norādītajām ārkārtas kontaktpersonām (ja tādas ir). Ja RSA nevar sazināties ar Jums (piemēram, tāpēc, ka Jūs nevarētu uz to reaģēt) vai Jūsu ārkārtas kontaktpersonām, RSA, atkarībā no vietējiem ceļu satiksmes noteikumiem un avārijas smaguma pakāpes, var iesaistīt ātro palīdzību vai policiju. Jums un Jūsu ārkārtas kontaktpersonām vienmēr ir iespēja pieņemt vai noraidīt RSA sniegto palīdzību.

Mēs negarantējam nekāda veida ārkārtas palīdzības pieejamību vai kvalitāti, ko mēs varētu Jums sniegt. Jūs nevarat saukt pie atbildības RSA un TME par radušajām kļūdām ārkārtas palīdzībā, policijas iesaistīšanu, par kavēšanos vai jebkādu citu kļūdu.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja Jūs aktivizējat “privātuma režīmu”, izmantojot lietotni Lexus Link un/vai My Lexus profilu (t.i., Jūs liedzat mums izmantot Jūsu Lexus ģeogrāfisko atrašanās vietu), mēs nevarēsim atrast Jūsu Lexus avārijas gadījumā, un šis pakalpojums nedarbosies (lūdzu, skatiet pieslēgto pakalpojumu lietošanas noteikumus un pieslēgto pakalpojumu konfidencialitātes paziņojumu, lai iegūtu vairāk informācijas par privātuma režīmu).

Noteiktos apstākļos tiks aktivizēta obligātā ārkārtas izsaukuma funkcionalitāte: Lūdzu, ņemiet vērā, ka avārijas gadījumā, kas izraisa drošības spilvenu darbību, Jūsu Lexus par to automātiski paziņos avārijas dienestiem valstī, kurā atrodas Jūsu Lexus. To regulē ES regula par “eCall” (Eiropas Parlamenta un Padomes 2015. gada 29. aprīļa Regula (ES) 2015/758) vai cita tā līdzīga regula ārpus Eiropas Savienības.

 

BRĪDINĀJUMA SIGNĀLI

Atkarībā no Jūsu Lexus pieslēgtās ierīces, Lexus Link lietotne var Jums nosūtīt paziņojumus par noteiktiem brīdinājumu signāliem, kas parādās Jūsu Lexus. Šie brīdinājuma signāli atspoguļo, bet neaizstāj Jūsu Lexus mērinstrumentu panelī uzrādītos brīdinājuma signālus. Jūs esat vadītājs, kurš vienmēr ir atbildīgs par reakciju attiecībā uz brīdinājuma signāliem, kuras uzrādās Jūsu Lexus.

Šie brīdinājuma signāli tiks nodoti arī Lexus Network, lai varētu sniegt Jums atbalstu un palīdzību, ja nepieciešams remonts. Lexus Link lietotnē Jūs varēsiet izlemt, vai gribat, lai kāds ar Jums sazinātos. Lūdzu, ņemiet vērā, ka Lexus un Lexus Network nesniedz nekādas garantijas par proaktīvu sazināšanos, ja uzrādās brīdinājuma signāls, jo šis pakalpojums ir atkarīgs no Jūsu reģiona, pieejamības un pārklājuma. Brīdinājuma signāla gadījumā, lūdzu, vienmēr ievērojiet lietotāja rokasgrāmatā sniegtos norādījumus.

 

DEGVIELAS LĪMENIS

Atkarībā no Jūsu Lexus pieslēgtās ierīces, lietotnē Lexus Link tiks parādīts degvielas līmenis, kas pieejams Jūsu Lexus bākā. Atlikušo degvielas līmeni izsaka procentos atkarībā no kopējās degvielas ietilpības. Norādītais degvielas līmenis ir balstīts uz pēdējiem degvielas mērītāja sensora datiem, kas saņemti no Jūsu Lexus, brīdī, kad pēdējo reizi izslēdzāt aizdedzi. Rezultātā var nesakrist Lexus Link App norādītais degvielas līmenis un degvielas līmenis, kas norādīts Jūsu Lexus mērinstrumentu panelī.

Tāpat var rasties arī neliela neatbilstība atkarībā no vides, kurā novietots Jūsu Lexus (piem., ārējā temperatūra, slīpums). Jums vienmēr ir jābalstās uz degvielas mērierīces norādi sava Lexus mērinstrumentu panelī, un Lexus neuzņemas nekādu atbildību par nepilnīgu vai neprecīzu informāciju, kas parādīta Lexus Link lietotnē.

 

HIBRĪDA AUTOVADĪTĀJA APMĀCĪBA

Izmantojot Lexus Link lietotni, šis pakalpojums ļaus Jums pārskatīt ierakstus par Jūsu hibrīda piedziņas veiktspēju, balstoties uz galvenajiem hibrīda rādītājiem (EV laiks un braukšanas veiktspēja).

Šie ieraksti būs pieejami par katru braucienu. Katrs brauciens tiek reģistrēts, izceļot Jūsu EV braucienu un ieradumus (paātrinājumu, bremzēšanu un nemainīgu ātrumu), kas ir saistīti ar kontekstualizētu apmācību, lai palīdzētu Jums samazināt degvielas patēriņu. Jūs varat piekļūt arī apkopotiem datiem un viegli izsekot hibrīda veiktspējas attīstībai laika gaitā.

 

TĀLVADĪBAS FUNKCIJAS

Atkarībā no Jūsu Lexus pieslēgtās ierīces, lietotnē Lexus Link tiks uzrādīts Jūsu Plug-in tehnoloģijas hibrīda vai elektromobiļa akumulatora līmenis un atlikušais nobraukuma diapazons.

Atlikušais diapazons ir norādīts km, bet tas var atšķirties no automobilī uzrādītā diapazona. Jums vienmēr vajadzētu atsaukties uz akumulatora norādi sava Lexus mērinstrumentu panelī, un Lexus neuzņemas nekādu atbildību par nepilnīgu vai neprecīzu informāciju, kas parādīta lietotnē Lexus Link. Šis pakalpojums ļauj attālināti plānot automobiļa uzlādes sesijas.

Papildus tam Jūs varēsiet attālināti jau iepriekš sasildīt vai atdzesēt Plug-in tehnoloģijas hibrīdu vai elektromobili līdz vēlamajai temperatūrai un ieslēgt priekšējā vai aizmugurējā vējstikla ledus atkausētāju. Šī funkcija ļauj arī attālināti ieplānot viena vai vairāku automobiļu apsildīšanas vai dzesēšanas sesijas.