1. Automobiļu klāsts
 2. UX
 3. Pārskats
Ātrā atlase

UX Comfort

Pilsētas SUV

UX - Comfort - Pilsētas SUV
Sākot no
43 700 €
 • 17 collu vieglmetāla diski, melni, ar 5 platiem dubultspieķiem, 215/60 R17 riepas
 • Aizmugures kombinētie lukturi (LED)
 • Dienas gaitas lukturi (DRL), LED
113 - 119 g/km
5 - 5.3 l/100km
2.0 Lexus Hybrid Drive

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/compare-v2/lv/lv

Read timed out

 • 5. PAAUDZES LEXUS PAŠUZLĀDES HIBRĪDS 

  UX 300h jaunā pašuzlādes hibrīda tehnoloģija apvieno īpaši efektīvu 2,0 litru benzīna dzinēju ar lielas jaudas elektromotoru(-iem), palielinot sistēmas jaudu līdz 199 DIN ZS. Ar izcilu degvielas ekonomiju un elektrisko režīmu, taču bez sniedzamības problēmām, paātrinājums tagad ir vēl ātrāks un vienmērīgāks, pateicoties nesen izstrādātajam litija jonu akumulatoram. Uzsākot kustību un braucot ar mazāku ātrumu, jaudīgais priekšējais elektromotors (un aizmugurējais elektromotors pilnpiedziņas modeļiem) virza UX 300h. Šajā brīdī tu vari baudīt pilnīgi elektrisku piedziņu.

 • F SPORT / F SPORT Design

  Ar jaunām virsbūves krāsu opcijām UX vilina vēl vairāk nekā jebkad. Piešķirot UX klāstam jaunu sparu, un pieejamas kā F SPORT un F SPORT Design modeļu papildaprīkojumā, tu vari izvēlēties starp Sonic Copper, Sonic Titanium un Sapphire Blue krāsām ar melnu jumtu, melniem statņiem un melniem jumta reliņiem.

 • LEXUS SAFETY SYSTEM +/NCAP 5 ZVAIGŽŅU VĒRTĒJUMS

  UX 300h ir ietvertas visas uzlabotās Lexus Safety System + aktīvās drošības un vadītāja palīgsistēmas. To vidū ir vadītāja noguruma monitors, kas pārbauda, vai autovadītājs neuzrāda noguruma pazīmes, un proaktīvā braukšanas palīgsistēma, kas sagatavo bremzes un stūrēšanu, lai saglabātu drošu distanci no citiem satiksmes dalībniekiem un objektiem.

  UX ieguva 5 zvaigžņu NCAP novērtējumu, un standarta aprīkojumā ir 8 drošības spilveni. Pat tad, kad sasniedz galamērķi, par citiem satiksmes dalībniekiem ir padomāts: drošas izkāpšanas palīgsistēma atskaņo brīdinājumu, lai neļautu pasažieriem (priekšā un aizmugurē) atvērt durvis, ja no aizmugures tuvojas, piemēram, automašīnas vai velosipēdisti.

UX GALERIJA

360° skats

Pilnekrāns Aizvērt