1. Automobiļu klāsts
 2. UX
 3. Pārskats
Ātrā atlase

UX Premium

Pilsētas SUV

UX - Premium - Pilsētas SUV
Sākot no
50 000 €
 • 18 collu vieglmetāla diski, frēzēti, ar 5 platiem dubultspieķiem, 225/50 RF18 riepas
 • Iekāpšanas apgaismojums sānu spoguļos
 • Inteliģentie stāvvietā novietošanas sensori (IPS), priekšā un aizmugurē
135 - 137 g/km
5.9 - 6.1 l/100km
2.0 Lexus Hybrid Drive

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/compare-v2/lv/lv

 • PAAUDZES LEXUS PAŠUZLĀDES HIBRĪDS

  UX 250h darbina Lexus pašuzlādes hibrīda sistēma, kas ražo 184 DIN ZS, un tam ir ļoti efektīvs 2,0 litru četru cilindru benzīna dzinējs. Sistēma ir pieejama ar priekšējo piedziņu vai pilnpiedziņu E-FOUR, un tai ir kompakta pārnesumkārba un jaudas vadības bloks, kas ir radīts, lai samazinātu siltuma un berzes radītos zudumus. Niķeļa-metāla hidrīda akumulators ietver pilnveidotu konstrukciju un dzesēšanas sistēmu. 

 • F SPORT / F SPORT Design

  Ar jauno Sonic Platinum virsbūves krāsu UX piesaista vairāk uzmanības nekā jebkad agrāk, un tā dinamisko, smalko koptēlu akcentē sportiski 18 collu diski un riteņu arku moldings virsbūves krāsā. Piešķirot UX klāstam jaunu degsmi, F SPORT Design modelis pārsteidz ar drosmīgu priekšējo resti un satriecošu divtoņu jumtu, kas izstaro dinamisku attieksmi.

 • LEXUS SAFETY SYSTEM+/NCAP 5 ZVAIGŽŅU VĒRTĒJUMS

  Aprīkots ar mūsu novatorisko Lexus Safety System+, kas ietver sadursmes novēršanas sistēmu ar gājēju noteikšanu dienas un nakts laikā un velosipēdu noteikšanu dienasgaismas stundās, UX sniedz klasē vadošo drošības aprīkojumu un ir saņēmis prestižo Euro NCAP 5 zvaigžņu novērtējumu. Lexus Safety System+ ietver: sadursmes novēršanas sistēmu ar gājēju noteikšanu; dinamisko radara kruīza kontroli; ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēmu; joslas ievērošanas palīgsistēmu; automātiskās tālās gaismas; avārijas stūrēšanas palīgsistēmu; un krustojumu palīgsistēmu.

UX GALERIJA

360° skats

Pilnekrāns Aizvērt