1. Discover Lexus
  2. Concept cars
  3. LF-ZL
Ātrā atlase
KONCEPTAUTO

LF-ZL NĀKOTNES REDZĒJUMA SUV

NEVAINOJAMI INTEGRĒTA MOBILITĀTE

Sniedzot ieskatu nākotnē, kurā mobilitāte, cilvēki un sabiedrība var nemanāmi integrēties, konceptauto LF-ZL pielāgo braukšanas pieredzi katram vadītājam. Pamatojoties uz ieradumiem, lai sniegtu personalizētus ieteikumus, šī modeļa mērķis ir dot cilvēkiem iespēju dzīvot tā, kā viņi vēlas. Vienlaikus sniedzot pozitīvu ieguldījumu viņu personīgajā telpā, plašākā vidē un sabiedrībā.

NĀKAMĀS PAAUDZES VIESMĪLĪBA

Piedāvājot prestižu īpašumtiesību pieredzi ārpus automobiļa, LF-ZL pamatā ir inovācijas nākamās paaudzes BEV arhitektūrā un programmatūras sasniegumi no jaunās platformas Arene OS. Plašajā un relaksējošajā salonā ir pilnībā izmantotas priekšrocības, ko nodrošina BEV uzbūve un optimizēta iekšējā telpa. Un tas pilnībā iemieso japāņu Omotenashi koncepciju, kas koncentrējas uz viesmīlību, izmantojot tehnoloģiskos sasniegumus.

1

ĒRTA DZĪVESVEIDA INTEGRĀCIJA

Radot personalizētāku mobilitātes pieredzi, Lexus pilnībā izmantos Arene OS – interaktīvās realitātes pieredzes platformas – iespējas. Apkopojot datus no kartēm un automobiļa kamerām, tā mācās un paredz autovadītāja vajadzības. Apvienojumā ar mākslīgā intelekta tērzēšanas funkcionalitāti un automobiļa balss atpazīšanas funkciju, tā sasaista apkopoto informāciju ar apkārtējās vides digitālo informāciju, lai, piemēram, pārvaldītu uzlādes procesu un elektroapgādi. Tādējādi LF-ZL nevainojami iekļaujas klienta dzīvē.
2

VADĪBAS PANELIS, KAS UZLABO KONCENTRĒŠANOS

Visā LF-ZL vadības panelī funkcijas, kas iepriekš bija izkliedētas plašā teritorijā, ir izvietotas uz digitāliem spilventiņiem rokas stiepiena attālumā. Kreisajā pusē atrodas tādas vadības funkcijas kā pārslēgi, drošības un uzlabotās vadītāja palīgsistēmas (ADAS) un braukšanas režīmu izvēle. Savukārt labajā pusē atrodas audio, klimata kontroles, tālruņa un mākslīgā intelekta funkcijas. Vēl vairāk uzlabojot autovadītāja koncentrēšanos ar principu “acis uz ceļa”, tālskata mērītājs projicē informāciju uz vējstikla, bet digitālie sānu spoguļi samazina nepieciešamību skatīties apkārt.
3

UZLABOTA PIELĀGOŠANA

Pateicoties nākamās paaudzes balss atpazīšanas sistēmai, kas izmanto mākslīgo intelektu, klienti var izbaudīt uzmanīgu un ātru apkalpošanu, kas atgādina saskarsmi reālajā dzīvē. Optimālu personalizētu iestatījumu piemērošana katram klientam katrā braucienā, ieskaitot maršruta ieteikumus, ir pašmācīšanās rezultāts. Uzkrājot braukšanas datus, tas dodas tālāk par vienkāršu personisko īpašību izpratni, lai noteiktu pamatā esošās preferences, nodrošinot vēl lielāku viesmīlību.

SKAISTUMS, ELEKTRIFICĒTS.

LF-ZL ir virkne kopīgu dizaina un elektrifikācijas elementu ar saistīto auto LF-ZC. Tā vizuālā identitāte iedzīvina emocionālu reakciju, attīstot funkciju un dizainu ar elektrifikācijas palīdzību, izmantojot vārpstveida virsbūvi un izliektas aizmugurējo riteņu arkas. Atspoguļojot Lexus apņemšanos ievērot ilgtspējību, efektīvais, bet vienlaikus skaistais bambuss ir abu automobiļu raksturīgais materiāls ar Bamboo CMF Concept1. Un, tā kā nav motora nodalījuma un ir zems smaguma centrs, pateicoties uzlabotai aerodinamikai un svara samazināšanai, sniedzamība tiek dubultota.

SPECIFIKĀCIJAS

LF-ZL specifikācijas

Kopējais garums 5 300 mm

Kopējais platums 2 200 mm

Kopējais augstums 1 700 mm

Garenbāze2 3 350 mm

 

1 CMF – krāsa, materiāls un apdare, kas raksturo dizaina elementus automobiļu ražošanā.

2 Demonstrācijas auto.