1. Discover Lexus
  2. Concept cars
  3. LF-ZC
Ātrā atlase
KONCEPTAUTO

PILNĪBĀ ELEKTRISKAIS SEDANS LF-ZC

SKAISTUMA NĀKOTNE BEZ KOMPROMISIEM

Iepazīstinām ar LF-ZC – jaunu elektrisku konceptauto, kas tika prezentēts Japānas Mobilitātes izstādē līdzās saistītajam auto LF-ZL.

Tas ir daudzpusīgāks, pateicoties visu tā strukturālo komponentu izmēra un svara samazināšanai. LF-ZC tiks uzlabots arī līdztekus nebeidzamajai Lexus Driving Signature pilnveidošanai, kas notiek līdz ar jauno elektrifikācijas tehnoloģiju attīstību.

Ar šiem diviem jaunajiem konceptauto Lexus piedāvā gan funkcionalitāti, gan skaistumu bez kompromisiem, apliecinot savu redzējumu par BEV automobiļiem.

1

EMOCIONĀLI UZLĀDĒTS DIZAINS

LF-ZC ir Lexus unikālās identitātes evolūcija. Radot emocionālu dizainu ar zemu novietotu formu, tas koncentrējas uz aerodinamisko veiktspēju un ietver BEV automobiļiem raksturīgas īpašības. Simbolizējot visaptverošu funkciju un dizaina evolūciju elektrifikācijas ceļā, vārpstveida virsbūves dizains plūst no automobiļa priekšējās daļas līdz aizmugurējam buferim. Savukārt izliektās aizmugurējās riteņu arkas ir akcentētas, lai līdzsvarotu aerodinamiskās īpašības un plato virsbūvi.
2

ILGTSPĒJĪBA KUSTĪBĀ

Lai demonstrētu Lexus SDG (ilgtspējīgas attīstības mērķus) un apņemšanos efektīvi pārstrādāt vērtīgos dabas resursus, Japānas Mobilitātes izstādē tika prezentēts Bamboo CMF Concept1. Izmantojot bambusu kā LF-ZC pamatmateriālu, tajā panākts līdzsvars starp ātru augšanu, ievērojamu CO2 absorbcijas spēju un noturīgu skaistumu, kas gadsimtiem ilgi tiek izmantots kā materiāls Japānas būvniecībā un amatniecībā.
3

AIZRAUJOŠA BRAUKŠANAS PIEREDZE

Nodrošinot izcilu veiktspēju, pateicoties nākamās paaudzes BEV akumulatoram un efektivitātei, Lexus mērķis bija ar LF-ZC sasniegt aptuveni divreiz lielāku sniedzamību nekā ierasts. Bez motora nodalījuma, ar uzlabotu aerodinamiku un svara samazināšanas priekšrocībām. Tajā pašā laikā akumulatora zemais profils piešķir siluetam intriģējošu izskatu un nodrošina zemu novietotu smaguma centru, tādējādi uzlabojot braukšanas dinamiku.
4

VIESMĪLĪGI TEHNOLOĢIJU SASNIEGUMI

Tāpat kā LF-ZL, arī LF-ZC atspoguļo japāņu viesmīlības koncepciju, kuras centrā ir viesmīlība, kas izpaužas tehnoloģiju sasniegumos. Piemēram, jaunā interaktīvās realitātes pieredzes platforma Arene OS. Apvienojot datus par autovadītāja vēlmēm ar mākslīgā intelekta tērzēšanas funkcionalitāti, tā mācās un paredz autovadītāja vajadzības. Arī salons ir plašs un relaksējošs. Savukārt mākslīgā intelekta nākamās paaudzes balss atpazīšanas sistēma nodrošina autovadītājiem pakalpojumus, kas iemieso cilvēcisku mijiedarbību.

ATKLĀJ ELEKTRIFIKĀCIJU

Attīstoties dizainam, efektivitātei un veiktspējai, LF-ZC ietver inovācijas un progresīvas tehnoloģijas. Uzzini vairāk par elektrifikāciju tagadnē un apskati pilnībā elektrisko Lexus RZ, kas pārstāv nākotnes modeļu ēru.

SPECIFIKĀCIJAS

LF-ZC specifikācijas

Kopējais garums 4 750 mm

Kopējais platums 1 880 mm

Kopējais augstums 1 390 mm

Garenbāze 2 890 mm

Cd vērtība zem 0,2 (mērķis)

 

1 CMF – krāsa, materiāls un apdare, kas raksturo dizaina elementus automobiļu ražošanā.