1. Discover Lexus
  2. Concept cars
  3. LS+ Concept
Ātrā atlase

LEXUS ATRĀDA FLAGMANI LS+ CONCEPT

Lexus šodien 2017. gada 45. Tokijas autoizstādē prezentēja konceptauto LS+ Concept, kas spēj braukt automatizēti *1. Uzņēmums atrādīja arī ierobežotā skaitā saražoto RC F un GS F sēriju, kas ir veidota par godu Lexus F sporta modeļu 10. gadadienai.

Lai novērstu nāvējošus satiksmes negadījumus visā pasaulē, Lexus aktīvi ievieš progresīvas tehnoloģijas, kuru pamatā ir uzņēmuma integrētā drošības pārvaldības koncepcija *2. Un Lexus ir izstrādājis automatizētas braukšanas tehnoloģijas, kas sniedz drošu un ērtu mobilitāti un braukšanas prieku visiem. Tā mērķis ir 2020. gadu pirmajā pusē sākt izmantot Urban Teammate tehnoloģijas automatizētai braukšanai pa parastajiem ceļiem.

LS+ CONCEPT GALVENĀS ĪPAŠĪBAS

LS+ Concept, kas ir aprīkots ar novatoriskām tehnoloģijām, norāda uz LS flagmaņa sedana nākotnes tēlu. Ar progresīvu, taču cēlu stilu un automatizētām braukšanas tehnoloģijām, ko bija plānots ieviest 2020. gadā, LS+ Concept tika izstrādāts kā modelis, kas simbolizē Lexus nākotnes redzējumu.

PROGRESĪVS, BET CĒLS STILS, KAS ATAINO LS FLAGMAŅA SEDANA NĀKOTNI

Kā konceptauto, kas ataino iespējamo LS nākotnes dizainu, LS+ Concept izskatās kā pilntiesīgs flagmanis un norāda uz nākamās paaudzes Lexus dizaina virzienu, kas balstīts uz Lexus L-finesse dizaina filozofiju *3. Papildus drosmīgi izstrādātajai vārpstveida restei ar lielu aizvaru, kas uzlabo dzesēšanu un aerodinamiku, LS+ koncepcijā ir atainots izteiksmīgs Lexus nākotnes redzējums, izmantojot daļēji lāzera izgaismotus priekšējos lukturus un aizmugurējos kombinētos lukturus, kā arī elektroniskos sānu spoguļus.

JAUNĀKĀS AUTOMATIZĒTAS BRAUKŠANAS TEHNOLOĢIJAS AR MĀKSLĪGO INTELEKTU

Lexus mērķis ir izmantot automatizētas braukšanas tehnoloģijas, lai sniegtu drošu, ērtu un nepiesaistītu mobilitāti pilnīgi visiem. Konkrēti, uzņēmums plāno radīt automobiļus, kas spēs paši braukt pa tikai mehāniskajiem transportlīdzekļiem paredzētajiem autoceļiem no uzbrauktuves līdz nobrauktuvei, izmantojot Highway Teammate automatizētās braukšanas tehnoloģijas, kuras, ņemot vērā to plānoto ieviešanu 2020. gadā, ir iekļautas LS+ Concept.

Braucot pa šādiem autoceļiem, tehnoloģijas var nodrošināt automātisku iekļaušanos satiksmes plūsmā, joslu maiņu un izvairīšanos, kā arī spēj noturēt automobili joslā un uzturēt attālumu starp transportlīdzekļiem, izmantojot iebūvēto sistēmu veiktu atpazīšanu, spriedumu un darbības atkarībā no faktiskajiem satiksmes apstākļiem.

LS+ Concept var sazināties ar datu centru, lai atjauninātu tā sistēmu programmatūru, ļaujot pievienot jaunas funkcijas. Tikmēr mākslīgais intelekts, kas apstrādā lielos datus, tostarp informāciju par ceļiem un apkārtējām teritorijām, nodrošina augstu automatizētas braukšanas līmeni. Automobilis, kas var attīstīties kopā ar tā lietotājiem, ievada jaunu, emocionāli saistošāku automobiļu tēla laikmetu.

*1 – 45. Tokijas autoizstāde norisinājās Tokyo Big Sight, kas atrodas Tokijas krastmalas rajonā, no 25. oktobra līdz 5. novembrim.

*2 — automobiļa individuālo drošības tehnoloģiju un sistēmu integrācijas koncepcija ar mērķi nodrošināt lielāku atbalstu vadītājiem visās braukšanas situācijās.

*3 — L-finesse ir Lexus oriģinālā dizaina filozofija, kas balstīta uz idejām par “leading-edge” (progresīvs) un “finesse” (kvalitāte). Tās mērķis ir radīt jaunu vērtību, harmonizējot šķietami pretrunīgus elementus ar tā dēvēto pieeju “YET”.