1. Discover Lexus
  2. Concept cars
  3. ROV Concept Car
Ātrā atlase

LEXUS ATKLĀJ AR ŪDEŅRADI DARBINĀMU ROV (BAGIJA) KO

  • Lexus ROV (Recreational Off-highway Vehicle) koncepts apvidus izbraucieniem piedāvā luksusa dzīvesveida pieredzi tiem, kuri vēlas izpētīt neskartās vietas ar stilu.
  • Transportlīdzeklim ir Lexus izteiksmīgais dizains, un tas ir izcilas meistarības paraugs.
  • To darbina pirmais Lexus ūdeņraža dzinējs, kas nākotnes, zemu oglekļa dioksīda emisiju sabiedrībā, padarīs apvidus braukšanu par jautru notikumu.

Lexus ir atklājis jaunu ROV konceptu, unikālu, ar ūdeņradi darbināmu transportlīdzekli, kas nodrošina teju nulles emisiju braukšanu apvienojumā ar ekstrēmu apvidus veiktspēju. Tas ataino Lexus apņemšanos panākt, ka aizraujoša braukšana pastāv līdztekus bez oglekļa emisiju sabiedrībai, kas koncentrējas uz atbildīgu mobilitāti.

Piedzīvojumu pilns izskats, ko iedvesmojis drosmīgais Lexus dizains

Dizaina komanda izveidoja Lexus ROV konceptu, kas izskatīsies labi visa veida dabiskā vidē. Transportlīdzeklim piemīt visas īsta apvidnieka pazīmes: atklāta balstiekārta, aizsargrāmis un biezas off-road riepas braukšanai pa dubļainām risēm. Gabarīti: 3120 mm (garums), 1725 mm (platums), 1800 mm (augstums).

Ar Lexus uz cilvēku vērsto filozofiju kā pamatvērtību, dizaineru komanda vēlējās izveidot tādu transportlīdzekli, kādu cilvēki varētu sagaidīt no luksusa autoražotāja, tomēr nezaudējot bagija veiktspēju. Viņi izstrādāja virsbūvi, kas pasargātu pasažierus, iekļāva ikonisko Lexus raksturīgo resti un saglabāja pietiekamu gājienu priekšējai balstiekārtai. Turklāt priekšējie spārni tika izstrādāti, lai nodrošinātu aizsardzību pret akmeņiem un dubļiem.

Balstiekārtas pārsegs, kas savienots ar aizmugurējo ūdeņraža degvielas tvertni, aizsargā bagija funkcionālās daļas, kā arī sniedz no Lexus SUV mantoto izturības sajūtu. Vieglā virsbūve tumšā bronzas krāsā un balstiekārta paredzēta gan komfortam, gan jautrai braukšanai bezceļa apstākļos. Lexus “L” motīva priekšējie un aizmugurējie lukturi un aizmugurējā LEXUS emblēma pauž jaunāko Lexus dizaina valodu.

Pamatojoties uz Tazuna koncepciju, tā iekšpusē ir izvietotas vienkāršas mērierīces, kurās vadītājs acumirklīgi var nolasīt nepieciešamo informāciju, kamēr koncentrējas uz braukšanu.

Sajūtiet Lexus kvalitāti un meistarību

Jaunais koncepts demonstrē izcilu uzbūves kvalitāti ar Lexus meistarības luksusa sajūtu gan interjerā, gan eksterjerā, kāda vēl nekad nav pieredzēta bagijā. Tika iekļautas tādas luksusa detaļas kā ādas stūre un pārnesumu pārslēgšanas svira, un sēdekļi ar balstiekārtas elementiem, kas padara braucienu daudz vienmērīgāku. Turklāt sēdekļiem ir izturīgas sintētiskās ādas apdare. Izaicinošai braukšanai bezceļa apstākļos pirmais Lexus ūdeņraža ICE atbildīs visām autoražotāja stingrajām QDR (klusums, izturība, uzticamība) prasībām.

Tīra un aizraujoša ūdeņraža jauda

Īstenojot savus oglekļa neitralitātes mērķus, Lexus patiesi rūpējas par automobiļa vadīšanas prieka saglabāšanu. Šis ROV koncepts iemieso aizraujošo ICE skaņu un atsaucīgo griezes momenta pieaugumu, ko rada ūdeņraža ātrā sadegšana, kas, pēc Lexus domām, ir ļoti saderīga ar ROV.

Lexus radīja šo ar ūdeņradi darbināmo bagija konceptu, jo vēlas saglabāt patiesu apvidus braukšanas prieku nākotnes zemu oglekļa dioksīda emisiju sabiedrībā. Šo bezceļa jautrību darbina 1,0 litra ūdeņraža dzinējs, kas darbojas tāpat kā benzīna dzinējs, bet tam ir saspiestā ūdeņraža augstspiediena tvertne, no kuras ūdeņradis tiek precīzi padots, izmantojot tiešo ūdeņraža inžektoru. Svarīgi ir tas, ka Lexus jaunais ūdeņraža dzinējs rada gandrīz nulles emisijas, un braukšanas laikā tiek sadedzināts niecīgs motoreļļas daudzums.

Radīts ar savu Lexus raksturīgo vadīšanas stilu

Ar vieglo virsbūvi, kas sastāv no spēcīga caurules rāmja un balstiekārtas ar lielu brīvgājienu, vadītājs izbaudīs automobiļa dabiskās kustības, raksturīgo Lexus braukšanu un iespēju doties jebkur, kur vien vēlaties. Izstrādāts dinamiskai un ērtai braukšanai, ūdeņraža dzinēja konstrukcija un atsaucība padara Lexus ROV par ideālu transportlīdzekli izklaidei un bezceļa braucieniem.

Spiros Fotinos, Lexus Europe vadītājs, komentē: “Lexus ROV ir mūsu atbilde uz pieaugošo luksusa preču patērētāju aizraušanos ar atpūtu brīvā dabā un piedzīvojumiem. Koncepts apvieno mūsu vēlmi izstrādāt arī uz dzīvesveidu orientētus produktus, ņemot vērā mūsu nepārtrauktos pētījumus tehnoloģiju jomā, ar mērķi veicināt oglekļa neitralitāti. Šis ir ne tikai koncepts ar ko ir bauda braukt, bet arī transportlīdzeklis ar gandrīz nulles emisijām pateicoties tā ūdeņraža dzinējam.”