1. Discover Lexus
  2. Luxury Standard
Ātrā atlase
PIEDZĪVO PĀRSTEIDZOŠO

LUKSUSA KLASES STANDARTS

LS, kas pirmo reizi tika prezentēts 1989. gadā, iemiesoja mūsu uzticību meistarībai un izcilai kvalitātei un revolucionāri mainīja cilvēku gaidas attiecībā uz luksusa klases automobiļiem. Atklāj mākslinieciskumu, pārdomātību un komfortu, kas LS padara unikālu un neatkārtojamu.

STANDARTA NOTEIKŠANA


LS ir amatniecības, rūpības un centības ikona, kas izceļas ar katru detaļu. Ideāli sabalansējot uzmundrinošu veiktspēju, vizionāru inovāciju un tradicionālās tehnikas, tas ar savu dizainu un uzbūvi sniedz unikālu un valdzinošu braukšanas pieredzi.

LS ir rūpīgi pilnveidots visos aspektos, lai visā Lexus klāstā noteiktu patiesas meistarības un izcilas kvalitātes standartu.

LUKSUSA KLASES AUTOMOBIĻU PIEREDZE

VISLABĀKĀ SAGAIDĪŠANA

Omotenaši ir japāņu koncepcija, kuras centrā ir viesmīlība, kas mūs iedvesmoja radīt maksimālu luksusa automobiļa pieredzi ar LS. Kad iedegas durvju rokturu apgaismojums un auto paceļas par trim centimetriem, lai palīdzētu tev iekāpt iekšā, izbaudi LS personīgo sveicienu.

MAIGI IZTEIKSMĪGS

RADĪTS, IEDVESMOJOTIES NO JAPĀ

Iedvesmojoties no jaunas pieejas polsterējumam, apvienojas tradīcijas un progresīva ražošana. Ar rokām veidoti durvju paneļi atspoguļo origami, savukārt Nishijin un Haku durvju paneļi atspoguļo simulācijas mākslu ar melniem un sudraba krāsas pinumiem.

AR ROKĀM DARINĀTS MĀKSLINIECISKUMS

TAKUMI MEISTARĪBA

LS ādas sēdekļi ar nevainojamu kvalitāti un apšuvumu atspoguļo Takumi meistarību. Pieejamas trīs apdares: gluda, daļēja anilīna* un L anilīna*. Turklāt LS Premium komplektā un standarta Takumi aprīkojuma līmeņos ietilpst arī stūres rats ar ādas un smalki slīpēta koka ielaidumu.

KOMFORTS, ESOT CEĻĀ

KIRIKO STIKLA MĀKSLA

Mūsdienīgi interpretējot tradicionālu japāņu amatniecību, vārds “Kiriko” attiecas uz vairāk nekā 200 gadus senu ar rokām grieztā stikla dizaina tehniku.

Ikdienišķā, ēteriskā gaismas un ēnu spēle bija iedvesmas avots mūsu sadarbībai ar slavenu Kiriko stikla amatnieku. Izsmalcinātais rezultāts? Ar rokām veidots ornamenta panelis, kas sagaida autovadītājus un pasažierus ar pārliecinoši maigu un elpu aizraujošu gaisotni.
JŪTIES KĀ MĀJĀS

IZSTRĀDĀTS KOMFORTAM

Vēlreiz iedvesmojoties no japāņu omotenaši principa, kas atspoguļo viesmīlības garu, LS salons ir autentiski viesmīlīgs. Apveltot pasažierus ar pārdomātām detaļām, tas uzreiz un intuitīvi reaģē uz vadītāja vajadzībām, koncentrējoties uz vispārējo pieredzi. Lai radītu jaunu luksusa standartu, mēs zinājām, ka būtiska ir holistiska pieeja.
KOMFORTS, ESOT CEĻĀ

KOMFORTS AIZMUGURĒ SĒDOŠAJIEM

Pasažieriem, kas ceļo vienā no LS aizmugurējiem elektriski regulējamajiem sēdekļiem*, tiek nodrošināts visaugstākais komforts. Lai ērti atlaistos, izvēlies pozīciju “Relax”, kas automātiski izstiepjas, lai atbalstītu kājas, bet sēdeklis noliecas līdz komfortablam 48° leņķim – leņķis izvēlēts pēc plašiem testiem ar dažāda auguma cilvēkiem.

Lai mazinātu nogurumu un uzlabotu atpūtu, abiem LS aizmugurējiem sēdekļiem ir pieejama īpaši izsmalcināta masāžas funkcija. Šī masāža, kas izstrādāta kopā ar japāņu šiatsu masāžas tehnikas ekspertu, nodrošina patīkamu un atsvaidzinoši unikālu spiedienu, ritmu un plūsmu.
REVOLUCIONĀRAIS CEĻOJUMS TURPINĀS

ĪPAŠI GREZNAIS LM

No viena revolucionāra automobiļa uz otru – LM ir nākamais Lexus luksusa klases ceļojuma posms. LM ir automobilis, kas paredzēts šofera vadībai un kas ikvienā braucienā nodrošina augstākās klases ceļojumu; turklāt tam ir hibrīda piedziņa, kas nodrošina labāko no abām pasaulēm. Pasažieriem tiek piedāvāti pilnībā nolokāmi sēdekļi, 14 litru ledusskapis, nolokāmi sēdekļu galdiņi un augstas izšķirtspējas izklaides sistēma - LM garantē pārsteidzošas sajūtas.