1. Electrified
  2. Experience electrified
Ātrā atlase
LEXUS ELECTRIFIED

ELEKTRIFICĒTA PIEREDZE

Uzziniet, kā Lexus paplašina elektrifikācijas tehnoloģijas robežas, lai radītu vēl nebijušus automobiļus un braukšanas pieredzi.

ĪSTAS IZJŪTAS

Vairāk nekā 15 gadus Lexus ir bijis elektrifikācijas jomas celmlauzis un pilnveidojis to, lai radītu aizraujošus, efektīvus un izturīgus automobiļus. Gandrīz nedzirdamā piedziņa nodrošina dinamisku braukšanas pieredzi, vienlaikus nekaitējot videi. Pasaulē vadošās tehnoloģijas padara katru automobiļa aspektu drošu, nevainojamu un greznu. Nākamā paaudze ir klāt, un tā tik tiešām spēj pārsteigt.

Pilnībā elektrisks

Jauns ar akumulatoru darbināms elektriskais automobilis no Lexus

Lexus RZ ir veidots uz pilnīgi jaunas, specializētas platformas e-TNGA un izstrādāts tā, lai sniegtu pārsteidzošu pieredzi, kas noteiks jaunu BEV braukšanas standartu, apvienojot Lexus līmeņa komfortu ar izcili dinamisku veiktspēju.
Uzlādējamais hibrīds

Atklājiet pilnīgi jauno NX

Sajūtiet vairāk ikkatru mirkli ar Lexus nākamās paaudzes SUV. Pilnīgi jaunais Lexus NX ir pašuzlādes hibrīds, kas apvieno pārsteidzošu dizainu ar novatoriskām jaunām funkcijām, aizraujošu veiktspēju un savā klasē vadošo efektivitāti.
Pašuzlādes hibrīds

Jaunais ES 300h

Apskatiet satriecošo jauno Lexus pašuzlādes hibrīdu, kas priecē katrā pagriezienā. Sagraujot priekšstatus par vadošās klases sedaniem, ES apvieno eleganci un komfortu vienā izcilā automobilī.

Sajūtiet, kā ir braukt ar jauno NX

Takumi meistari

Mūsu elektrificēto automobiļu ultramodernās tehnoloģijas ir apvienotas ar Takumi meistaru tradīcijām. Īpašā uzmanība detaļām ir redzama ikvienā elementā, sākot no skaista, ar rokām pulēta krāsas pārklājuma līdz nevainojamai elektrisko komponentu montāžai.

Baudiet aizraujošus braucienus ar rokām šūtos ādas sēdekļos, kuru dizains ir iedvesmots no “sashiko” — tradicionālās japāņu šūšanas tehnikas, kas polsterējumam piešķir izturību un izteiksmīgu stilu.
 
Visbeidzot, pirms automobilis tiek piegādāts klientam, tas tiek pārbaudīts un pēc tam pārbaudīts vēlreiz, lai nodrošinātu, ka tas ir perfekts. Elektrificētais laikmets piedāvā mūžīgu kvalitāti. 
 

Nozares vadošā tehnoloģija

Kopš mūsu pirmā luksusa sedana izlaišanas pirms vairāk nekā 30 gadiem Lexus ir kļuvis par sinonīmu izcilam dizainam, kvalitātei un meistarībai. Varbūt vissvarīgākais ir tas, ka mēs esam arī luksusa klases automobiļu elektrifikācijas celmlauzis un līderis.

Vairāk nekā 15 gadus Lexus ir radījis pasaules līmeņa tehnoloģijas, lai uzlabotu cilvēku pieredzi un sniegtu labumu sabiedrībai kopumā. Ieņemot vadošo pozīciju pasaulē kā elektrifikācijas tehnoloģiju jomas celmlauzis, tādi Lexus sasniegumi kā divpakāpju reduktors un daudzpakāpju hibrīda sistēma ir noteikuši pilnībā elektriskas nākotnes standartu. 

Lf-z electrified konceptauto

Jaunais LF-Z Electrified konceptauto demonstrē braukšanas sniegumu, stilu un tehnoloģijas, ko Lexus plāno realizēt līdz 2025. gadam. Turpinot pilnveidot Lexus Driving Signature standartu, automobilis apvieno jaudīgu automobiļu izstrādē gūto pieredzi ar jaunām elektrificētās piedziņas iespējām, kas sniedz vadītājam izcilu atsaucību un sajūtu, ka viņš ir pilnībā savienots ar automobili.

Tas tiek nodrošināts, izmantojot progresīvas tehnoloģijas un īpašu, EV paredzētu platformu. Tas ietver izcili dinamisku veiktspēju, pateicoties ideālam akumulatora un elektromotora novietojumam. DIRECT4 pilnpiedziņas tehnoloģija nodrošina augstu mobilitātes brīvību. Tuvākajā nākotnē Lexus klientiem būs pieejamas arī uzlabotas informācijas un izklaides funkcijas.