1. Automobiļu klāsts
 2. lc-convertible
Ātrā atlase
Sākot no
142 410 €
CO₂
275 - 275 g/km
Patēriņš
11.7 - 11.7 l/100km
Neatkarīgi no tā, vai tu ceļo pa saules apspīdētu piekrastes šoseju vai līkumotu kalnu ceļu, Lexus LC 500 Convertible nodrošina nepārspējamu luksusa līmeni un satriecošu V8 jaudu. Izbaudot unikālu un aizraujošu pieredzi, ievēro, kā mīkstais jumts plūst ar tādu pašu eleganci kā LC kupeja. Kad jumts tiek nolaists, tas nolokās zem izsmalcināta cieta bagāžas pārsega, kas papildina automobiļa eleganto siluetu.

LC 500 CONVERTIBLE GALERIJA

Attēli ir ilustratīvi. Lai uzzinātu precīzu konfigurāciju, lūdzu, sazinies ar Lexus pārstāvniecību.

SALONS: PRIEKŠPUSE

 • UZ VADĪTĀJU VĒRSTS VADĪBAS PANELIS

  Lai samazinātu acu kustības un iespējamu uzmanības novēršanu, instrumentu panelis un displeji ir novietoti tuvu vadītāja skatam uz priekšā esošo ceļu.

 • JUMTA SLĒDZIS

  Radot patīkamu satraukumu sajūtu ikreiz, kad nolaid vai pacel mīksto jumtu, LC 500 Convertible jumta atvēršanas/aizvēršanas slēdzis atrodas zem roku balsta.

 • KLIMATA KONSJERŽS

  Neatkarīgi no tā, vai brauc pāri kalniem vai pa brāzmainu piekrastes ceļu, klimata konsjeržs ne tikai pielāgo LC 500 Convertible salona temperatūru, kad pacel vai nolaid jumtu, bet arī automātiski paaugstina temperatūru, ja auto uzņem ātrumu ar nolaistu jumtu. Saskaņotā gaisa kondicionētāja, sēdekļu un kakla sildītāju un apsildāmās stūres — kas ir daļa no mūsu viesmīlības principa Omotenashi — gaisa plūsma pat sasilda vadītāja rokas, kad tās ir uz stūres.

Regulējami sildītāji, kas iebūvēti priekšējos galvas balstos, novirza gaisa plūsmu uz kakla, acumirklī radot siltu, nomierinošu sajūtu. Izstrādāti tā, lai tie būtu piemēroti dažāda auguma cilvēkiem, tie tiek aktivizēti automātiski vai manuāli, izmantojot trīs siltuma iestatījumus.

Apsildāma aukstākos braukšanas apstākļos, trīs spieķu stūre ar ādas apdari cieši un ērti iegulst rokās. Integrētie slēdži ļauj pārvaldīt audiosistēmu, tālruni, daudzfunkcionālo ekrānu, dinamisko radara kruīza kontroli un joslas saglabāšanas palīgsistēmu.

Skaisti nošūtie ādas sēdekļi piedāvā vislabāko atbalsta un komforta kombināciju. LC 500 Convertible galvenais inženieris tieši iesaistījās sēdekļu izstrādē, kuru dizains tika izvēlēts no 50 dažādiem sēdekļu dizainiem.

Ekskluzīvais ģeometriskais efekts uz durvju paneļiem un perforāciju izkārtojums ādas sēdekļu apdarē ir vēl viena iezīme, kas liecina par īpašo rūpību šī izcilā luksusa auto izstrādē.

Augstas izšķirtspējas 10,3 collu centrālo displeju, kas izcili novietots relaksējošai braukšanai, var pārvaldīt ar balss komandām vai skārienpaliktni, kas atrodas centrālajā konsolē. Tā dalītā ekrāna iespēja ļauj vienlaikus piekļūt informācijai, piemēram, navigācijas sistēmai Lexus Premium un klimata datiem.

10,3 collu ekrānu var pārvaldīt ar skārienpaliktni, kas uzstādīts uz viduskonsoles. Skārienpaliktņa saskarne ir izstrādāta, lai sniegtu intuitīvu viedtālruņa izjūtu, ietverot tādas darbības kā ritināšana, sakļaušana vai piesitieni.

Papildus ārkārtīgi izturīgajam pasažieru drošības karkasam un aktīvajiem pretapgāšanās stieņiem aizsardzību nodrošina 6 drošības spilveni. Vadītāju un priekšējo pasažieri aizsargā 2 pakāpju drošības spilveni galvai, kā arī ceļgalu un pagarināti sānu drošības spilveni. Visas drošības jostas ir aprīkotas arī ar spriegotājiem.

SALONS: AIZMUGURE

 • AKTĪVIE PRETAPGĀŠANĀS STIEŅI

  Smagas sadursmes gadījumā vai ļoti mazticamajā gadījumā, ja kabriolets apgāzīsies, aktīvie pretapgāšanās stieņi tiks aktivizēti, lai atbalstītu automobili un aizsargātu tevi un pasažierus. 

 • 13 SKAĻRUŅU AUDIOSISTĒMA MARK LEVINSON®

  Pasaules klases 13 skaļruņu sistēma Mark Levinson® Premium Surround ar tehnoloģiju GreenEdge™ ir rūpīgi izstrādāta atbilstoši LC 500 Convertible salona akustiskajām īpašībām un pat automātiski pielāgo skaņas un skaļruņu iestatījumus, kad tiek nolaists jumts. Sniedzot digitālu mājas kinozāles pieredzi, precizitāti vēl vairāk uzlabo Clari-Fi™, kas atjauno MP3 digitālās saspiešanas laikā zaudēto skaņu.

 • VIEDTĀLRUŅA INTEGRĀCIJA

  Ar Apple CarPlay® un Android Auto® LC 500 Convertible ļauj viegli parādīt un piekļūt dažām viedtālruņa lietotnēm 10,3 collu ekrānā.

Novatoriskā nanoe® tehnoloģija salonā izdala negatīvi lādētas daļiņas, lai attīrītu gaisu un efektīvi dezodorētu sēdekļus. Tām ir arī patīkama, mitrinoša iedarbība uz ādu un matiem.

EKSTERJERS: PRIEKŠPUSE

 • TRĪSKĀRŠI LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI

  Īpaši kompaktais LED trīsprojektoru priekšējo lukturu bloks tika izstrādāts, lai radītu īsu LC 500 Convertible priekšējo pārkari, kas ir ļoti svarīgi ātrgaitas līkumos.

 • FRĒZĒTI 21 COLLAS VIEGLMETĀLA DISKI

  Frēzēti un pulēti 5 dubultspieķu vieglmetāla diski nodrošina izcilu vadāmību un sniegumu arī lielā ātrumā.

  Priekšpuse: 21 colla x 8,5/2J, uzsēdinājums 25

  Aizmugure: 21 colla x 9,5/2J, uzsēdinājums 25

 • PĀRSTEIDZOŠA V8 JAUDA

  Katra LC 500 Convertible 5,0 litru V8 benzīna dzinēju ar rokām noregulē Takumi meistari, lai nodrošinātu izcilu braukšanas pieredzi ar šķietami nebeidzamu paātrinājumu un jaudu. Pārbaudīts līdz izturības robežai Nirburgringas 24 stundu sacīkstēs, tas nodrošina jaudu, izmantojot tuvas attiecības 10 pakāpju automātisko pārnesumkārbu Direct Shift. 

Pateicoties tam, ka visu galveno sastāvdaļu, tostarp jumta hidraulikas, novietojums ir zems, LC 500 Convertible ir zemāks smaguma centrs nekā LC kupejai. Neko neatstājot nejaušībai, inženieri pat radīja nebijušu magnija un alumīnija kombināciju, lai samazinātu jumta rāmja svaru līdz minimumam.

Ja auto saduras ar gājēju, motora pārsega pacelšanas sistēma, ko aktivizē priekšējā buferī uzstādītie sensori, nedaudz paceļ motora pārsegu, lai starp to un zem tā esošajām cietajām dzinēja sastāvdaļām būtu vairāk vietas. Tas samazina gājēju traumu risku.

Esot pie LC 500 Convertible stūres, ir patīkami apzināties, ka tu brauc ar vienu no drošākajiem automobiļiem, kas jebkad ir uzbūvēts un aprīkots ar Lexus Safety System+, kas palīdz novērst sadursmes no aizmugures, izbraukšanu no joslas un sadursmes, kurās iesaistīti gājēji. Lexus Safety System+ ir ietverta LC 500 Convertible standartaprīkojumā, un tajā ir iekļauta sadursmes novēršanas sistēma ar gājēju noteikšanu; uzlabota joslas saglabāšanas palīgsistēma, lai palīdzētu auto noturēties joslā; automātiskās tālās gaismas uzlabotai redzamībai naktī; un dinamiskā radara kruīza kontrole, kas regulē ātrumu atbilstoši priekšā braucošā transportlīdzekļa ātrumam.

EKSTERJERS: AIZMUGURE

 • LED HOLOGRĀFISKIE AIZMUGURĒJIE LUKTURI

  Iedvesmojoties no reaktīvo iznīcinātāju lidmašīnām, izteiksmīgie aizmugurējie lukturi ar izliektu metālisku rāmi projicē bezgalīgu Lexus “L” motīvu. Apskatot to tuvāk, pamanīsi, ka bagāžas nodalījuma slēdzene ir nemanāmi integrēta aizmugurējā luktura veidnē.

 • MĪKSTS JUMTS

  Mūsu dizaina komanda saskārās ar dubultu izaicinājumu ar LC 500 Convertible: radīt pasaulē skaistāko kabrioletu ar paceltu un nolaistu jumtu. Pārsteidzošs inženierijas veikums — mīkstais jumts plūst ar tādu pašu eleganci kā LC kupeja. Piecpadsmit sekundes ir viss, kas ir nepieciešams, lai paceltu vai nolaistu 4 slāņu (1. akrila ārējais audums; 2. izolējoša gumijas kārta; 3. PET iekšējais audums; 4. skaņu absorbējošs materiāls) jumtu, un to var izdarīt, braucot ar ātrumu līdz 50 km/h.

 • APBRĪNOJAMA V8 SKAŅA

  Padarot LC 500 Convertible V8 vēl aizraujošāku, kad tā jumts ir nolaists, un iedvesmojoties no Lexus LFA superauto ikoniskās gaitas, skaņas ģenerators pārraida jutekliskas motora skaņas caur paneli, bet izplūdes vārsts pastiprina jaudīgo dzinēja skaņu.

Lai samazinātu troksni un vibrācijas līdz minimumam, Lexus izveidoja īpaši izturīgu šasiju, izmantojot īpaši augstas stiepes izturības tēraudu, vieglu alumīniju un ar oglekļa šķiedru stiegrotu plastmasu. Lai nodrošinātu veiklu vadāmību, mūsu inženieri aiz aizmugurējiem sēdekļiem uzstādīja aizmugurējās piekares kronšteinus, zemgrīdas stiprinājumu un vērpes kārbu.

LC 500 Convertible izbīdāmie durvju rokturi rada gludu virsmu pāri visai auto virsbūvei. To aerodinamiskā forma ir ne tikai skaista, bet arī uzlabo braukšanas izsmalcinātību un veiktspēju.

Ekspresīvais aizmugurējais spoilers, kas izstrādāts īpaši LC 500 Convertible, ir pagarināts uz sāniem, akcentējot kabrioleta plato virsbūvi.

Divas stundas no Tokijas ar Shinkansen ātrvilcienu Motomači rūpnīcā Lexus ar rokām darināja LFA — vienu no visu laiku slavenākajiem superauto — un iekārtu, kurā mūsu Takumi meistari tagad ražo LC un LC 500 Convertible. 

IZMĒĢINI LC 500 CONVERTIBLE

Piesaki testa braucienu ar Lexus LC 500 Convertible un izbaudi patiesi patīkamu braucienu.

IEGUVUMI ĪPAŠNIEKIEM

Izvēlies sev piemērotāko aprīkojuma līmeni un dzinēju

Izvēlies aprīkojuma līmeni

2 papildus

Šiem kritērijiem neatbilst neviens automobilis; lūdzu, maini meklēšanas nosacījumus

 • LC 500 Convertible - Luxury - 2 durvju kabriolets

  LC 500 Convertible Luxury

  2 durvju kabriolets
  • +
   21" kalti vieglmetāla diski, divtoņu apdare, 245/40 (priekšā) un 275/35 (aizmugurē) R21 riepas
  • +
   Aizmugures kombinētie lukturi (LED)
  • +
   Dienas gaitas lukturi (DRL), LED

  Izvēlies šo dzinēju

  No

  142 410 €

  AT 2WD | Priekšējo riteņu piedziņa
  • CO₂
   275 - 275 g/km
  • Patēriņš
   11.7 - 11.7 l/100km
 • LC 500 Convertible - Bespoke - 2 durvju kabriolets

  LC 500 Convertible Bespoke

  2 durvju kabriolets
  • +
   Aizmugures kombinētie lukturi (LED)
  • +
   Dienas gaitas lukturi (DRL), LED
  • +
   Sānu spoguļi, elektriski, automātiski nolokāmi

  Izvēlies šo dzinēju

  No

  144 410 €

  AT 2WD | Priekšējo riteņu piedziņa
  • CO₂
   275 - 275 g/km
  • Patēriņš
   11.7 - 11.7 l/100km
Funkcijas ir atkarīgas no izvēlētā aprīkojuma līmeņa.
Cenā iekļauta norādītā virsbūves krāsa.

Skatīt vairāk

 • GRAND TOUR PLAKĀTI AR LC 500 CONVERTIBLE 

  Apskati, kā Lexus svin Grand Tour tradīcijas ar skaistiem ceļojumu plakātiem, uz kuriem attēlots pievilcīgais LC 500 Convertible

 • MICHELIN ŠEFPAVĀRS IZVĒLAS LC 500 CONVERTIBLE

  Uzzini, kā LC 500 Convertible vienā mirklī aizrāva Michelin zvaigzni ieguvušo šefpavāru Laionelu Bekatu (Lionel Beccat), kurš ēdiena gatavošanā augstu vērtē saikni ar dabu.

 • BRAUCIENS AR LC 500 CONVERTIBLE

  Atklāj bezgalīgo spēku un aizrautību ceļojumā ar LC 500 Convertible no Seviljas uz Marbelju.