1. Automobiļu klāsts
 2. UX-300e
Ātrā atlase
Ātrā atlase
Sākot no
49 900 €

CO₂

0 g/km

Patēriņš

0 l/100km
Pirmais pilnībā elektriskais Lexus UX 300e modelis ir pilsētas SUV ar strauju paātrinājumu un iespēju nobraukt līdz 300 km ar vienu uzlādi (WLTP). Lexus UX 300e tiek nodrošināta 10 gadu vilces akumulatora garantija un cenā ietilpst apkope līdz 5 gadiem vai 100 000 km.

UX 300e GALERIJA

Attēli ir ilustratīvi. Lai uzzinātu precīzu konfigurāciju, lūdzu, sazinies ar Lexus pārstāvniecību.

Virsbūve

TRĪSKĀRŠI LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI

Kompaktie trīskāršās projekcijas LED bloki un L formas tuvās gaismas ar lepnumu atspoguļo atpazīstamo Lexus bultas uzgaļa motīvu. Šīs dažādu laikapstākļu gaismas saglabā labu pārredzamību pat miglainos braukšanas apstākļos.

JUMTA LŪKA

Elektriski regulējamā, izvirzāmā un bīdāmā jumta lūka piešķir brīvības, plašuma un gaismas sajūtu UX 300e kabīnē.

ALUMĪNIJA JUMTA RELIŅI

No cieta alumīnija izgatavotie jumta reliņi rada pievilcīgu formu, kas vienmērīgi un izsmalcināti veido UX 300e jumta līniju.

UX 300e jaunais 150 kW elektromotors/ģenerators ne tikai darbina automobiļa priekšējos riteņus, bet arī izmanto "reģeneratīvo bremzēšanu", lai ražotu elektroenerģiju bremzēšanas vai braukšanas laikā. Tas ir viens no vismodernākajiem un kompaktākajiem šāda veida motoriem, jo tas ir gan jaudīgs, gan neticami efektīvs.

Lielākai jaudai un nobraucamajam attālumam UX 300e ir jauns kompakts PCU ar visiem komponentiem, kas izstrādāti, lai apstrādātu lielas strāvas, kas saistītas ar EV. Nodrošinot izsmalcinātu piedziņu visos apstākļos, PCU nodrošina vienmērīgu paātrinājumu pat tad, ja akseleratora pedāļa darbības ir nedaudz nevienmērīgas.

Aprīkots ar mūsu novatorisko Lexus Safety System+, kas ietver sadursmes novēršanas sistēmu, tagad ar gājēju noteikšanu dienā un naktī un velosipēdista noteikšanu dienā, UX 300e nodrošina savā klasē labāko drošību.

AERO STABILIZĒJOŠAIS AIZMUGURES LUKTURIS

Jaunā UX 300e aizmugures kombinētais lukturis ir ieguvis dizaina uzlabojumus, un tagad tas ir ne tikai pievilcīgs, bet arī aerodinamiski efektīvs. Lukturī ir integrētas aerospuras, lai samazinātu gaisa spiediena izmaiņas par aptuveni 16%, veicinot izcilu aizmugures stabilitāti līkumos, kā arī sānvējā.

ELEKTRISKI DARBINĀMAS BAGĀŽAS NODALĪJUMA DURVIS AR BRĪVROKU ATVĒRŠANU

Ērtai mantu iekraušanai un izkraušanai UX 300e ir pieejams ar elektriski darbināmām bagāžas nodalījuma durvīm ar brīvroku atvēršanu funkciju. To var atvērt un aizvērt, pārvietojot kāju sensora priekšā, kas atrodas zem aizmugurējā bufera, kamēr nēsājat viedo atslēgu.

AC/DC LĀDĒTĀJA PIESLĒGVIETA

UX 300e labajā aizmugurējā ceturtdaļā ir nemanāmi uzstādīta 6,6 kW maiņstrāvas (2. tipa/Mennekes savienojums) pieslēgvieta, lai veiktu uzlādi mājās, savukārt 50 kW līdzstrāvas (CHAdeMO savienojums) pieslēgvieta ātrai uzlādei atrodas automobiļa kreisajā pusē.

Jaunais UX 300e nodrošina atsaucīgu vadāmību un tīru, tiešu paātrinājumu, nodrošinot lielāku pārliecību un precīzu vadāmību. Pateicoties zemajam smaguma centram un faktam, ka visi smagākie komponenti ir novietoti automobiļa centrā, pagriezienu izbraukšana ir vēl patīkamāka, savukārt pastiprinātā šasija un akumulatora bloka papildu stingrība veicina precīzu stūrēšanu.

Lai nodrošinātu klasē labāko stūrēšanu un braukšanas izsmalcinātību, UX GA-C platformas augstais veiktspējas līmenis ir vēl vairāk uzlabots, pateicoties UX 300e zemgrīdas akumulatora papildu stingrībai, jo to vietā notur šķērsstieņi.

SALONS

UZ VADĪTĀJU FOKUSĒTA KABĪNE

Lai radītu nebeidzamības sajūtu, jaunajā UX 300e mūsu dizaineri centās novērst tradicionālo robežu starp eksterjeru un interjeru. Šis efekts nodrošina vadītājam lielisku pārredzamību ar  skaidru gabarītu sajūtu. UX 300e ir ieviesta koncepcija ”vadība no sēdekļa”, kas fokusē galvenās vadības ierīces ap vadītāju.

APSILDĀMA STŪRE

Piedāvājot šajā automobiļu klasē pārsteidzošu luksusa līmeni, jaunā UX 300e 3 spieķu stūre tika aizgūta no LS flagmaņa sedana. Papildu braukšanas komfortam satvēriena profils tika izveidots un pilnveidots, reģistrējot spiedienu uz mūsu “Takumi” meistara vadītāja plaukstām.

PĀRNESUMU PĀRSLĒGŠANAS SLĒDŽI

Aizraujošai veiktspējai tādās situācijās kā bieža apstāšanās un braukšanas atsākšana pilsētā un izbraucot līkumotos ceļus, UX 300e ātruma samazināšanu var kontrolēt četros līmeņos, izmantojot pārnesumu pārslēgšanas slēdžus aiz stūres.

Vēl viens centrālais mijiedarbības punkts ar UX 300e ir smalki izstrādātais piedziņas selektors. Tradicionālais pārnesumu pārslēgs ir nomainīts. Tas cieši iegulst Jūsu rokās un izmanto mūsu pašu modernāko "shift-by-wire" tehnoloģiju, lai radītu izcilu sajūtu, izmantojot Reverse, Neutral un Drive režīmu.

Kabīnē ir Optitron mērinstrumenti ar centrālo 7 collu TFT LCD ekrānu. Pirmajam pilnībā elektriskajam Lexus esam pievienojuši digitālo spidometru, kas rada sportisku izskatu, nobraucamā attāluma indikatoru un 4 līmeņu palēninājuma indikatoru.

Nodrošinot 915 vatu jaudu, UX 300e 13 skaļruņu Mark Levinson® Premium Surround sistēma rada pasaules klases skaņu. Katram sistēmas elektriskajam komponentam ir izstrādāts dizains, kas tuvojas ideālajam, lai kopējais harmoniskais kropļojums (THD, kas ir signāla izkropļojuma rādītājs) būtu 0,1% vai mazāks.

Jūs varat kontrolēt jaunā UX 300e galveno displeju, izmantojot skārienpaliktni, kas uzstādīts centrālajā konsolē, vai ar balss komandām. Skārienpaliktņa saskarne ir izstrādāta, lai sniegtu intuitīvu viedtālruņa sajūtu, nodrošinot tādas darbības kā ritināšana, saspiešana vai pieskaršanās.

Izmantojot spilgtu 3D grafiku un daudzas kartēšanas iespējas, piemēram, “Interesanto vietu meklēšanu”, jaunākās kartes var atjaunināt, izmantojot “Over The Air” tehnoloģiju. Lai uzlabotu navigācijas izmantošanas pieredzi, ir pieejami tiešsaistes pakalpojumi, piemēram, tiešsaistes satiksme, stāvvietu meklēšana, laika prognoze, Google meklēšana vai Google Street View.

UX 300e ir pirmais Lexus modelis, kurā tiek piedāvāta salona apdare, ko iedvesmojis graudainais papīrs “washi”, ko izmanto tradicionālajās japāņu bīdāmajās durvīs.

UX 300e salona gludās ādas polsterējumu iedvesmojis “sashiko” – tradicionālais japāņu stepēšanas paņēmiens, kas tiek izmantots arī cīņas mākslu uniformu izgatavošanā. Stepētā āda tiek izrotāta ar jauniem perforācijas rakstiem, kas veido matemātiskas līknes un gradācijas ideālā izkārtojumā, lai uzlabotu sēdekļu izskatu.

APSILDĀMI SĒDEKĻI

Premium un Luxury aprīkojuma līmeņa standartaprīkojumā priekšējie un aizmugurējie apsildāmie sēdekļi nodrošina maksimālu komfortu un relaksāciju aukstākā laikā.

LIELĀKS BAGĀŽAS NODALĪJUMS

Kompaktais litija jonu akumulators, kas ir droši uzstādīts zem aizmugurējiem sēdekļiem un salona grīdas, gandrīz neietekmē aizmugurējo pasažieru telpu virs galvas, savukārt bagāžas telpas ietilpība ir 367 litri (piekrauta līdz bagāžas pārsegam). Papildu krosovera elastībai aizmugurējie sēdekļi ir sadalīti attiecībā 60:40.

8 DROŠĪBAS SPILVENI

Lai vēl vairāk uzlabotu drošības rādītājus, UX 300e standartaprīkojumā ietilpst visaptverošs aizsargs ar 8 drošības spilveniem. Tie ietver vadītāja un priekšējā pasažiera drošības spilvenus un ceļgalu drošības spilvenus, priekšējos sānu drošības spilvenus un aizkarveida drošības spilvenus, kas aptver visus sānu logus.

Strādājot roku rokā ar akumulatora dzesēšanas sistēmu, Climate Concierge gudri pārvalda vidi Jūsu UX 300e salonā atbilstoši apkārtējās vides apstākļiem, nodrošinot izcilu komfortu un samazinātu enerģijas patēriņu. S-Flow sistēma var, piemēram, noteikt, vai sēdekļi ir aizņemti, un attiecīgi regulēt klimatu automobilī.

IzmēģIni UX 300e

Piesaki testa braucienu ar Lexus UX 300e un izbaudi patiesi patīkamu braucienu.

IZTĒLES SAVIENOJAMĪBA

Jaunā Lexus Link lietotne pārvērš UX 300e savienotā automobilī un ļauj iepazīt Lexus Electrified priekšrocības. Intuitīvi lietojama, tā piedāvā tādus EV pakalpojumus kā attālinātu uzlādi, attālinātu automobiļa klimata ierīces regulēšanu un tuvākās uzlādes stacijas meklētāju.
1. Izvēlies dzinēju
1. Izvēlies dzinēju

1 papildus

1 papildus

 • UX 300e

  Lexus Electric Drive ELECTRIC

  Automatic Transmission | 4X2

  Rādīt vairāk Rādīt mazāk

  0 g/km

  CO₂

  0 l/100km

  Patēriņš

  Rādīt vairāk Rādīt mazāk

2. Izvēlies aprīkojuma līmeni
2. Izvēlies aprīkojuma līmeni

3 papildus

3 papildus

 • UX 300e - Comfort - Wagon 5 Doors
  Comfort

  Wagon 5 Doors

  No

  49900.0

  • 17" frēzēti vieglmetāla diski, 5 platu spieķu dizains, 215/60 R17 riepas
  • Elektriski nolokāmi sānu spoguļi
  • Priekšējie lukturi, Bi-LED
  • Dinamiskā kruīza kontrole ar radaru (DRCC), visi ātrumi
  • Lexus Safety System+
  • 7" multimediju displejs
  • Mobilā integrācija (Apple CarPlay®, Android Auto®)
  • Stāvvietā novietošanas palīgsistēmas monitors ar vadlīnijām uz ekrāna

  Rādīt vairāk Rādīt mazāk

 • UX 300e - Luxury - Wagon 5 Doors
  Luxury

  Wagon 5 Doors

  No

  61100.0

  • 17" frēzēti vieglmetāla diski, 5 platu spieķu dizains, 215/60 R17 riepas
  • Inteliģentie stāvvietā novietošanas sensori (IPS), priekšā un aizmugurē
  • Pagriezienu lukturi, LED
  • Priekšējie lukturi, trīskāršo LED
  • Sānu spoguļi, elektriski, automātiski nolokāmi
  • Aklās zonas monitors (BSM)
  • Brīdinājums par aizmugurē šķērsojošiem transportlīdzekļiem un bremzēšanas funkcija (RCTAB)
  • Dinamiskā kruīza kontrole ar radaru (DRCC), visi ātrumi

  Rādīt vairāk Rādīt mazāk

 • UX 300e - Premium - Wagon 5 Doors
  Premium

  Wagon 5 Doors

  No

  56000.0

  • 17" frēzēti vieglmetāla diski, 5 platu spieķu dizains, 215/60 R17 riepas
  • Elektriski nolokāmi sānu spoguļi
  • Inteliģentie stāvvietā novietošanas sensori (IPS), priekšā un aizmugurē
  • Priekšējie lukturi, Bi-LED
  • Dinamiskā kruīza kontrole ar radaru (DRCC), visi ātrumi
  • Lexus Safety System+
  • 7" multimediju displejs
  • Bezvadu viedtālruņa lādētājs

  Rādīt vairāk Rādīt mazāk

Skatīt vairāk

PIRMAIS PILNĪBĀ ELEKTRISKAIS LEXUS

“Jau gandrīz 20 gadus mēs esam hibrīda elektrisko transportlīdzekļu izstrādes celmlauži, tādēļ esam ļoti priecīgi laist klajā pirmo pilnībā elektrisko Lexus EV.”

Takaši Vatanabe (Takashi Watanabe), UX galvenais inženieris        

SIRDSMIERS 10 GADUS

Lai parādītu cik ļoti mēs uzticamies UX 300e akumulatora tehnoloģijai, mēs piedāvājam 10 gadu (vai 1 miljonu km) EV akumulatora pagarinātās aizsardzības programmu.

ATPŪTIETIES UN UZLĀDĒJIETIES

Lejupielādējiet lietotni Lexus Link un izmantojiet savas Lexus mājas uzlādes stacijas un Eiropas mēroga uzlādes staciju tīkla priekšrocības.