1. Automobiļu klāsts
  2. LS
  3. Pārskats
Ātrā atlase

LS Luxury

4 durvju sedans

LS - Luxury - 4 durvju sedans
Sākot no
143 900 €
  • Braukšanas režīma izvēle: ECO / COMFORT / NORMAL / CUSTOM / SPORT S / SPORT S+
  • Lexus Safety System+ A
  • Pilnībā automātiska uzlabota parkošanās sistēma
  • 12,3" skārienekrāns
215 g/km
9.5 l/100km
LS 500h RWD (AWD)

https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/compare-v2/lv/lv

Izcilas īpašības

ĀDAS STŪRE / ĀDAS STŪRE AR KOKA IELAIDUMIEM

Trīs spieķu stūrei ir ādas apdare un tā cieši, ērti ieguļas Jūsu rokās. Tā pieejama arī ar apsildi aukstiem rītiem. Integrētie slēdži sniedz iespēju kontrolēt audio sistēmu, telefonu, daudzfunkcionālo displeju, dinamiskā radara kruīza kontroli un joslu sekošanas funkciju. Pieejama ādas stūre ar koka ielaidumiem, kas apvieno īstas ādas apdari ar skaistu, smalkgraudainu koku.

PROJEKCIJAS DISPLEJS

LS augstas izšķirtspējas krāsainais projekcijas displejs ar tehnoloģijām, kas sākumā tika izstrādātas reaktīvajiem iznīcinātājiem, ir neuzkrītoši novietots vadītāja redzamības laukā un projicē galveno informāciju uz vējstikla. Ar 24 collām tas ir lielākais pasaulē un nodrošina tik izteiksmīgu un asu attēlu, kas būs viegli redzams arī spilgtā saules gaismā.

UZ VADĪTĀJU ORIENTĒTS SALONS

Uz vadītāju vērstais vadības panelis ir zems un aicinošs un sniedz izcilu skatu uz priekšā esošo ceļu un patiesi patīkamu braukšanas pieredzi. Displeji ir novietoti tuvu vadītāja braukšanas skatam, un bieži izmantotās funkcijas, piemēram, braukšanas režīmu selektors, ir izvietotas ap stūri, nodrošinot vienkāršu un ērtu vadību.

LS GALERIJA

360° skats

Pilnekrāns Aizvērt