1. Automobiļu klāsts
  2. RX
  3. Pārskats
Ātrā atlase

RX Executive

5 durvju pilsētas SUV

RX - Executive - 5 durvju pilsētas SUV
Sākot no
86 000 €
  • 21 collas vieglmetāla diski, ar 20 spieķiem, frēzēti, 235/50 R21 riepas
  • Inteliģentie stāvvietā novietošanas sensori (IPS), priekšā un aizmugurē
  • Priekšējie lukturi, trīskāršo LED
25 - 27 g/km
1.1 - 1.2 l/100km
2.5 Lexus Plug-in Hybrid

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/compare-v2/lv/lv

Izcilas īpašības

TREŠĀS PAAUDZES LEXUS SAFETY SYSTEM+

Pilnīgi jaunais RX ietver jaunāko Lexus Safety System+ 3. paaudzi ar uzlabotām aktīvās drošības un vadītāja palīgsistēmām, kas nodrošina modernizētas un papildu funkcijas ar uzlabotiem drošības rādītājiem. Tās ietver proaktīvās braukšanas palīgsistēmas ar stūrēšanas palīgsistēmu un jaunu vadītāja noguruma monitoru, lai pārbaudītu vadītāja nogurumu vai iespējamu uzmanības novēršanu. Turklāt proaktīvās braukšanas palīgsistēmas izmanto priekšējo kameru, lai noteiktu līkuma leņķi un pielāgotu stūrēšanu pirms pagrieziena.

VĀRPSTVEIDA VIRSBŪVE/PRIEKŠĒJĀ RESTE/TRĪSKĀRŠI LED LUKTURI

Papildus elektrifikācijai mūsu dizaineri apņēmās iekļaut jauno “vārpstveida virsbūves” dizaina identitāti jaunākajā RX. Tā rezultātā tika uzlabota režģa integrācija, kas izstaro elektrificētas jaudas sajūtu un nodrošina zemu smaguma centru. Elegantāki un kompaktāki priekšējie lukturi, gaisa ieplūdes atveres un platāka šķērsbāze (15 mm) vēl vairāk izceļ stabilo un pārliecinošo automobiļa koptēlu. Asāki un horizontālāki — satriecošie 3 projektoru LED priekšējie lukturi ar adaptīvo tālo gaismu sistēmu (AHS) BladeScan® rada izteiksmīgu izsmalcināta dizaina iespaidu.

VADĪBAS SISTĒMA DIRECT4/E-FOUR

RX 500h jaudas padevi kontrolē DIRECT4, ekskluzīva Lexus piedziņas tehnoloģija. Šī jaunā sistēma pastāvīgi līdzsvaro jaudu un griezes momentu starp priekšējo un aizmugurējo asi jebkurā braukšanas situācijā precīzāk nekā jebkura mehāniskā sistēma. Radot spēcīgāku saikni starp stūri un ceļu, DIRECT4 nodrošina labāku vadāmības stabilitāti un izcilu braukšanas dinamiku lielā ātrumā. Jaunajā RX 350h un RX 450h+ pieejamā elektriskā pilnpiedziņas sistēma E-FOUR ir uzlabota, lai 40 kW aizmugurējais elektromotors vienmēr darbotos, nodrošinot lielāku griezes momentu un saķeri.

RX GALERIJA

360° skats

Pilnekrāns Aizvērt