1. Electrified
 2. All-Electric
 3. How it works
Ātrā atlase
PILNĪBĀ ELEKTRISKS

KĀ DARBOJAS ELEKTROMOBIĻI?

Atklājiet jauno Lexus elektromobiļu pasauli, kuru uzlādei nav nepieciešama papildus piepūle, lai sasniegtu jaunus apvāršņus.

DODIETIES CEĻĀ AR PĀRLIECĪBU

 

Ar Lexus elektromobili jebkurš galamērķis būs sasniedzams! Nesteidzīgi baudiet braucienu no vienas vietas uz otru, un esiet pārliecināti par to, ka nonāksiet galamērķī un vēl tālāk.

PAGARINIET AKUMULATORA MŪŽU

Mūsu iespaidīgais elektromobiļu funkciju klāsts ar dažādu paņēmienu palīdzību sniedz dažādas iespējas, kas uzlabos braukšanas pieredzi, vienlaikus ietaupot gan naudu, gan plānotā braucienā nepieciešamo enerģiju.

ATPŪTIETIES UN UZLĀDĒJIETIES

 

Veiciet uzlādi mājās vai jebkurā pieejamā uzlādes stacijā. Atklājiet dažādos Lexus uzlādes veidus, un cik ilgs laiks nepieciešams pilnīgai akumulatora uzlādei.

 •  

  ĀTRĀ LĪDZSTRĀVAS UZLĀDE

   51 min

  Paredzamais laiks 5–80% akumulatora uzlādei ar līdzstrāvu (DC)*

  Nemitīgi pieaugošais uzlādes staciju skaits liecina, ka šobrīd izmantot elektroauto ir izdevīgāk nekā jelkad agrāk. Akumulatora uzlādes ātrums ir atkarīgs no uzlādes ierīces jaudas. 50 kW ierīce var uzlādēt akumulatoru līdz pat 80% vien 30 minūtēs. Lielākajā daļā publiskajos uzlādes punktos jeb ātrās uzlādes punktos (7–22 kW) dažus modeļus var uzlādēt 3–4 stundu laikā.

  Jūtieties droši katra brauciena laikā, jo plašais ātrās uzlādes staciju tīkls visā Eiropā nodrošina atkārtotu uzlādi tikai neilga brauciena attālumā. Turklāt Jūsu automobilis automātiski atradīs Jums piemērotu staciju un ziņos brīdī, kad var turpināt ceļu.

  Tas ir vienkārši. Automobiļa ekrānā ievadiet vēlamo galamērķi, un Trip Planner iezīmēs maršrutu līdz tuvākajai uzlādes stacijai.

  Elektromobiļa uzlādes laikā nesteidzīgi baudiet kafiju, jo akumulators tiek uzlādēts minūšu, nevis stundu laikā.

  Lexus lietotne paziņos par to, kad varat turpināt savas ikdienas gaitas.

  Šobrīd ES ir pieejami aptuveni 100 000 uzlādes punkti, taču 5 gadu laikā plānots to skaitu palielināt līdz pat 2 miljoniem. Jāņem vērā, ka ir daži uzlādes punkti, kas nodrošina elektromobiļu uzlādi bez maksas, taču lielākoties par šo pakalpojumu ir jāmaksā, un ir nepieciešama karte vai mobilā lietotne.
 •  

  MAIŅSTRĀVAS (AC) UZLĀDE MĀJĀS

  8 h 2 min

  Paredzamais laiks 0–100% akumulatora uzlādei ar maiņstrāvu (AC)*

  Lexus Wallbox, ko ir viegli uzstādīt pašu spēkiem, pilnībā uzlādēs automobili nedaudz vairāk kā 8 stundu laikā. Izmantojot Lexus Link, Jums būs iespēja izmantot dažādas atbalsta funkcijas, piemēram, maksimālās uzlādes iestatījumu, kas īpašniekiem, kuri dzīvo kalnos, dod iespēju pēc izbraukšanas no mājām izmantot reģeneratīvo uzlādi.

  Mājas lādētāja uzstādīšanai ieteicams nolīgt profesionālu inženieri, un Lexus palīdzēs ar uzticama partnera piesaisti. Lai nodrošinātu sirdsmieru, speciālists pārliecināsies, ka ierīces vadi ir droši izolēti un viss atbilst standartam.

  Vairāk jaudas nozīmē akumulatora ātrāku uzpildi.

  Dažās pasaules valstīs tiek piedāvāts dotāciju apmērs līdz pat 75% no lādētāja sākotnējās vērtības.

  Daudzi elektroenerģijas piegādātāji nakts laikā piedāvā lētākus tarifus, kas var samazināt izmaksas.

INOVATĪVA AKUMULATORU TEHNOLOĢIJA

DROŠĪBA UZ VISIEM LAIKIEM

Pateicoties mūsu tehnoloģiju attīstībai, varat neuztraukties par Lexus elektroautomobiļa akumulatora maiņu. Pieredze un nepārtrauktie pētījumi pierāda, ka pēc nobrauktiem 193 000 km, daudziem elektromobiļiem vēl ir aptuveni 75% no viņu akumulatora jaudas. Turklāt citi akumulatori uzrāda vēl ilgāku lietošanas laiku, zaudējot vien 5% pēc 80 000 km un vēl 5% pēc 241 000 km. Ņemot vērā to, ka elektromobiļu vadītāji vidēji gadā veic vien apmēram 15 000 km, lielākajai daļai par jauna akumulatora iegādi nebūs jāraizējas.

PAR VISU IR PADOMĀTS

Lai sniegtu vislabākās kvalitātes pakalpojumus, akumulatoram ir uzlabotas dzesēšanas un sildīšanas sistēmas, savukārt izturīgās gumijas blīves aizsargā to no ūdens un putekļiem. Ja tu regulāri veic automobiļa apkopi pilnvarotā Lexus pārstāvniecībā Baltijā, Lexus piedāvā pagarinātu papildu aizsardzību elektroauto vilces akumulatoram līdz 10 gadiem vai līdz 1 miljonam kilometru (atkarībā no tā, kas tiek sasniegts pirmais), ja tam rodas defekti un/vai vilces akumulatora kapacitāte ir zemāka par 70%. Papildu segums ir spēkā 1 gadu vai līdz 15 000 km (atkarībā no tā, kas tiek sasniegts pirmais) pēc apkopes veikšanas.

NEKĀDU RAIŽU

Esiet droši – Lexus ir izstrādājis jau vairāk nekā 1,5 miljonus īpaši drošu hibrīda elektroauto, un jaunais pašuzlādes hibrīds Lexus ES 300h ieguva NCAP titulu "Labākais savā klasē" elektro/hibrīda automobilis un "Labākais savā klasē" ģimenes auto.

ATVIEGLOTA OTRREIZĒJĀ PĀRSTRĀDE

Mēs rūpējamies par apkārtējo vidi! Brīdī, kad UX 300e akumulators sasniedz tā kalpošanas laika beigas, mēs pieņemam to atpakaļ, lai nodrošinātu tā drošu otrreizējo pārstrādi. Šobrīd caur mūsu mazumtirgotāju tīkliem visā Eiropā tiek atgriezti vairāk nekā 90% no mūsu akumulatoriem, taču mūsu mērķis ir sasniegt 100%.