1. Electrified
  2. Plug-In Hybrid
  3. How It Works
Ātrā atlase
PLUG-IN HIBRĪDS

KĀ DARBOJAS LEXUS PLUG-IN HIBRĪDS?

Lexus uzlādējamais hibrīds ļauj izbaudīt labāko uzlādes un pašuzlādes tehnoloģiju. Uzziniet, kā tas darbojas un kā tas nodrošina ideālu jaudas, efektivitātes un drošības kombināciju.

KĀ DARBOJAS LEXUS PLUG-IN HIBRĪDS?

KĀPĒC IZVĒLĒTIES PLUG-IN HIBRĪDU?

Plug-in hibrīds (PHEV) ir gan benzīna, gan elektromotors(-i). PHEV akumulators ir lielāks nekā pašuzlādes hibrīdos esošais, bet mazāks nekā elektromobiļos. Jaunais Lexus NX 450h+ Plug-in hibrīds ļauj nobraukt līdz 74 km (97 km pilsētā) elektrorežīmā ar pārsteidzošu izsmalcinātību un spēcīgu paātrinājumu. Kad akumulators ir izlādējies, NX 450h+ hibrīda spēja nodrošina efektīvu braukšanu hibrīdrežīmā. Šī pārliecinošā pašuzlādes hibrīda veiktspējas kombinācija ar klasē vadošo EV diapazonu ir rezultāts vairāk nekā 15 gadus ilgai Lexus līderībai elektrifikācijas jomā.
KĀ DARBOJAS LEXUS PLUG-IN HIBRĪDS?

KĀ ES VARU UZLĀDĒT PLUG-IN HIBRĪDU?

Plug-in jeb uzlādējamajiem hibrīdiem ir mazāki akumulatori nekā elektromobiļiem, kas nozīmē, ka tos var ātri uzlādēt mājās vai kādā no arvien pieaugošā skaita uzlādes stacijām. Mājās varat tos iespraust standarta elektrības kontaktligzdā vai Lexus sienas lādētājā ātrākai uzlādei. Atrodoties ceļā, Lexus Link lietotne parāda publisko uzlādes staciju atrašanās vietu, pieejamību un pat maksu par kilometru visā Eiropā.
PLUG-IN HIBRĪDS

ATKLĀJIET jauno NX

KĀ DARBOJAS LEXUS PLUG-IN HIBRĪDS?

KĀ IR BRAUKT AR PLUG-IN HIBRĪDU?

Tāds Plug-in jeb uzlādējamais hibrīds kā jaunais NX 450h+ pārsteidz neatkarīgi no braukšanas stila. Pirmais Lexus Plug-in hibrīds piedāvā unikālu braukšanas komfortu un dinamiku, ko mēs saucam par "Lexus braukšanas rokrakstu". EV režīmā klusums ir pārsteidzošs. Kad pieņemat lēmumu izmantot iekšdedzes dzinēju, pāreja no elektrības uz benzīnu notiek nemanāmi un automobilis darbojas kā jebkurš tradicionāls transportlīdzeklis, braucot ar lielāku ātrumu. Pats galvenais – jebkurš brauciens būs vienmērīgs un relaksējošs. Jūs izbaudīsiet kontroli, jaudu un uzmundrinājumu, kas rodas, vadot jebkuru Lexus automobili.