1. Electrified
  2. Warranty
Ātrā atlase

LĪDZ 10 GADU HIBRĪDA VILCES AKUMULATORA GARANTIJA

HIBRĪDAUTO ĪPAŠNIEKU SIRDSMIERAM

 


Viena no svarīgākajām Lexus hibrīda automobiļa sastāvdaļām ir augstsprieguma akumulators. Augstsprieguma akumulatora līdz 10 gadu garantija dāvā ilgtermiņa sirdsmieru un pārliecību, ka Lexus hibrīda sistēma ir vislabākajā kārtībā. Turklāt tā palīdz saglabāt automobiļa tālākpārdošanas vērtību.
 

Atjaunināma garantija

Garantija ir spēkā vienu gadu vai līdz 15 000 km (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais). Lai garantiju turpinātu, ir jāveic apkope Lexus oficiālajā pārstāvniecībā. Tur pārbaudīs hibrīda vilces akumulatora stāvokli un, ja viss būs kārtībā, garantija tiks turpināta.
 

Bezmaksas pārbaude

Pats labākais — hibrīda vilces akumulatora pārbaude tiek veikta bez maksas oficiālā Lexus pārstāvniecībā apkopes laikā un ļauj pagarināt hibrīda vilces akumulatora garantiju par 1 gadu/līdz 15 000 km, līdz automobilis ir 10 gadus vecs.
 

Attiecas uz visiem jaunajiem Lexus modeļiem, kas iegādāti Lexus pārstāvniecībā Baltijā, sākot ar 01.01.2019.

Eiropas Savienībā līdz 01.01.2019. iegādāto hibrīdauto hibrīda vilces akumulatora papildu aizsardzību var pagarināt par 1 gadu/līdz 15 000 km līdz 5 gadiem pēc hibrīda komponentu rūpnīcas garantijas beigām (5 gadi/līdz 100 000 km). Tā ir pieejama par papildu samaksu ar nosacījumu, ka automobiļa hibrīda sistēma tiek regulāri pārbaudīta Lexus pārstāvniecībā, vēlams, kārtējās apkopes laikā.