1. Electrified
  2. Plug-In Hybrid
  3. Benefits
Ātrā atlase
PLUG-IN HIBRĪDS

PLUG-IN HIBRĪDA PRIEKŠROCĪBAS

Neatkarīgi no brauciena Plug-in jeb uzlādējamais hibrīds demonstrē elektriskās jaudas priekšrocības, vienlaikus saglabājot ieguvumus, ko sniedz benzīns. Automobilis izmanto gan elektrisko, gan benzīna dzinēju un kļūst par pašuzlādes hibrīdu. Uzziniet, kāpēc tieši šis modelis varētu būt ideāls tieši Jums.

PLUG-IN HIBRĪDS

ELASTĪBA

Tā kā Plug-in jeb uzlādējamie hibrīdi darbojas gan ar benzīnu, gan elektrību, Jūs neesat piesaistīts elektromobiļu uzlādes grafikam. Tas nozīmē, ka Jums nav pilnībā jāuzlādē akumulators ilgākiem braucieniem, lai gan tādā gadījumā Jūs zaudējat pilnu izmaksu ietaupījumu un nulles emisiju priekšrocības, ko tas nodrošina. Neatkarīgi no tā, vai izmantojat EV režīmu īsākiem braucieniem vai izmantojat EV un hibrīda braukšanas režīmu kombināciju garākiem maršrutiem, šis ir transportlīdzeklis, kas atbilst Jūsu dzīvesveidam.
PRIEKŠROCĪBAS

ZEMĀKAS IZMAKSAS

Acīmredzamākais izmaksu ietaupījums no Lexus PHEV rodas, izmantojot elektrību, nevis benzīnu, lai veiktu īsākus braucienus EV režīmā (līdz 74 km un 97 km pilsētā). Šos ietaupījumus vēl vairāk palielina akumulatora uzlāde tad, kad elektrības cenas ir zemākas, piemēram, nakts laikā. Daudzās valstīs Eiropā PHEV arī piesaista subsīdijas un stimulēšanas iniciatīvas, kas nozīmē, ka Jūs varat maksāt zemākus nodokļus par savu automobili un gūt labumu no bezmaksas autostāvvietas. Piemēram, Londonā Plug-in hibrīdi tiek atbrīvoti no sastrēgumu maksas. Braukšana ir aizraujoša, taču saudzīga, ņemot vērā Jūsu budžetu, jo Plug-in jeb uzlādējamā hibrīda ekspluatācijas izmaksas ir zemākas nekā parastam benzīna modelim. Jūs ietaupīsiet arī uz apkopi, patiecoties mazākam apkopei nepieciešamo detaļu skaitam, mazākam bremžu nodilumam vienmērīgā lineārā paātrinājuma un reģeneratīvās bremzēšanas dēļ.
PRIEKŠROCĪBAS

ZAĻĀKI BRAUCIENI

Lexus ir līderis videi draudzīgu luksusa hibrīdautomobiļu izstrādes un plašas izmantošanas veicināšanā. Mēs plānojam ne tikai samazināt mūsu automobiļu radītās emisijas, bet arī līdz 2050. gadam panākt nulles COemisijas visās Lexus ražotnēs un līdz minimumam samazināt ūdens patēriņu. Plug-in hibrīdi, piemēram, NX 450h+, ļauj mērot lielākus attālumus EV režīmā, kas samazina benzīna patēriņu un nerada izmešus.
PLUG-IN HIBRĪDS

ATKLĀJIET jauno NX

PRIEKŠROCĪBAS

PĀRLIECĪBA BRAUKT

Liela attāluma trauksme nav problēma Plug-in jeb uzlādējamiem hibrīdiem. Pateicoties jaudīgajam benzīna dzinējam, kas Jūs atbalstīs, nav jābaidās palikt ceļmalā, ja akumulators izlādēsies. Lai nodrošinātu optimālu EV veiktspēju, varat attālināti pārraudzīt NX 450h+ Plug-in hibrīda uzlādes līmeni un darbības diapazonu savā mobilajā tālrunī, izmantojot Lexus Link.
PRIEKŠROCĪBAS

BEZKOMPROMISU SNIEGUMS

NX 450h+ Lexus Plug-in hibrīds paaugstina “bezkompromisu” elektrificētā transportlīdzekļa latiņu. Garantējot 309 DIN ZS jaudu, tas nodrošina nepārspējamu klusumu un zemu kopējo CO2 izmešu līmeni (līdz 21 g/km). Paātrinājums ir nepārspējams – 0–100 km/h 6,3 sekundēs – pateicoties lielas ietilpības Plug-in hibrīdsistēmai, kas apvieno 2,5 litru benzīna dzinēju ar motoru/ģeneratoru un 18,1 kWh litija jonu akumulatoru. Līdzās klasē vadošajam ar elektrību nobraucamajam attālumam līdz 74 km (kombinētais cikls, līdz 97 km pilsētā), NX 450h+ var sasniegt līdz 135 km/h EV režīmā.
PRIEKŠROCĪBAS

PAŠUZLĀDES JAUDA

Lexus Plug-in jeb uzlādējamie hibrīdi tiek ērti uzlādēti, kamēr Jūs braucat. Bremzējot vai noņemot kāju no akseleratora, reģeneratīvā bremzēšana izmanto automobiļa kinētisko enerģiju (kas tiek izšķiesta parastajos automobiļos). Visi Lexus pašuzlādes hibrīdi un Lexus Plug-in hibrīdi kinētisko enerģiju pārvērš elektriskajā enerģijā, ko uzglabā akumulatorā, kopā ar enerģiju, kas rodas, braucot ar lielāku ātrumu. Tas nozīmē, ka varat samazināt degvielas patēriņu un sasniegt vairāk, izmantojot elektrisko jaudu.