1. Electrified
  2. Self-Charging Hybrid
  3. Benefits
Ātrā atlase
LEXUS PAŠUZLĀDES HIBRĪDS

PRIEKŠROCĪBAS

Lexus pašuzlādes hibrīda tehnoloģija atstāj mazāku ietekmi uz vidi un arī Jūsu maciņu. Ar augstāku degvielas patēriņa efektivitāti un samazinātu emisiju daudzumu iespējams samazināt arī uzturēšanas un ekspluatācijas izmaksas.

DABAI DRAUDZĪGĀKS

Mūsu pašuzlādes hibrīda sistēmas ir videi draudzīgas un samazina kaitīgo gāzu emisijas līdz vienai desmitajai daļai no 2014. gada Euro 6 dīzeļdegvielas standarta.

Daudzas lielās pilsētas visā ES ir ieviesušas zemas emisijas zonas kā daļu no ES misijas, tādējādi kļūstot pēc iespējas draudzīgākas klimatam.

Transportlīdzekļiem ar augstu emisijas līmeni ir liegta iebraukšana šādās zonās vai par to ir jāmaksā. Zemas emisijas transportlīdzekļi, piemēram, Lexus pašuzlādes hibrīds šādās zonās var braukt bez maksas.

ZEMĀKAS IZMAKSAS

Pašuzlādes hibrīdautomobili parasti iegādāties un uzturēt ir izdevīgāk, nekā tāda paša tipa dīzeļmodeli.

Zemākas uzturēšanās izmaksas

Var panākt ievērojamu ietaupījumu auto uzturēšanai ilgtermiņā, jo hibrīdsistēmai nav sajūga, siksnas, startera motora, ģeneratora utt.

Tāpat arī rezerves daļu izmaksas ievērojami samazinās, jo Lexus hibrīdi rada mazāku bremžu kluču un riepu nodilumu, tādējādi radot papildu ietaupījumus.

Ikgadējā hibrīda pārbaude ir labākais veids, kā pārliecināties, ka Jūs saņemat pēc iespējas labāko no Lexus hibrīda. Hibrīda pārbaude ir bez maksas kā daļa no jebkura Lexus pakalpojuma. Ja kādu laiku neesat izmantojis pārbaudes pakalpojumu, saglabājiet mieru – Jūs varat veikt atsevišķu hibrīda pārbaudi.

ATVIEGLOTA EKSPLUATĀCIJA

Lexus pašuzlādes hibrīds nozīmē – nekādu spraudņu, nekādas dīzeļdegvielas, nekādu kompromisu. Lexus hibrīds nekad nebūs jāpievieno strāvas kontaktligzdai — tas vienmēr ir gatavs Jūs aizvest līdz galamērķim.

PAROCĪGS UN KOMFORTABLS

Visi Lexus pašuzlādes hibrīdi ir aprīkoti ar automātisko pārnesumkārbu, nodrošinot vieglāku un plūstošāku to vadāmību. Visi automobiļi ir saņēmuši 5 zvaigžņu Euro NCAP vērtējumu un papildu sirdsmieram mēs nodrošinām augstsprieguma sistēmas** 5 gadu/līdz 100 000 km* garantiju.

 

Kas iestājas pirmais.
**Augstsprieguma akumulators, augstsprieguma akumulatora kontroles modulis (ECU), augstsprieguma kontroles modulis (ECU), invertors.