1. Electrified
  2. All-Electric
  3. Benefits
Ātrā atlase
PILNĪBĀ ELEKTRISKS

PRIEKŠROCĪBAS

Nulle emisiju, zemākas izmaksas un vēl augstāks drošības līmenis: pilnībā elektriskais Lexus piedāvā vēl vairāk nekā izcilu sniegumu uz ceļa un lielisku brauciena kvalitāti.

01

NULLE EMISIJU

15 gadu ilgi pētījumi ir rezultējušies elektromotora izveidē, kas neizdala CO₂ no Jūsu automobiļa izpūtēja. Līdz ar to pasaule kļūst tīrāka arī kamēr Jūs braucat ar auto. Kad automobiļa akumulators sasniegs tā kalpošanas laika beigas, mēs pieņemsim to atpakaļ, lai nodrošinātu tā drošu pārstrādi.
02

ZEMĀKAS LIETOŠANAS IZMAKSAS

Ietaupījums ir sajūtams jau tajā brīdī, kad uzsākat braukšanu. Ņemot vērā to, ka nav nepieciešama dīzeļdegvielas vai benzīna iegāde, vairs nav jāuztraucas par pasaules naftas cenu nepārtrauktajām izmaiņām. Elektrības izmaksas ir stabilākas, kā arī vieglāk prognozējamas. Arī apkope ir vienkāršāka. Elektroautomobiļiem ir mazāk kustīgo detaļu, tiem nav izplūdes sistēmas, dzinēja filtri un siksnas, tiem ir mazākas un efektīvākas dzesēšanas sistēmas un nav nepieciešama degviela, kā arī automobiļa bremzēm ir mazāks nodilums. Baudiet vairāk laika uz ceļa un mazāk garāžā.
03

MAIGAIS TROKŠŅA LĪMENIS

Pateicoties pārsteidzoši klusajam elektromotoram, nu ikdienas agros rītus un vēlos vakara piedzīvojumus ir iespējams realizēt netraucējot apkārtējiem. Tas ir kā nebijis pārsteigums, kas automobiļa salonā esošajiem sniedz iespēju baudīt netraucētu mieru, jo par jaudu liecina vien klusās riteņu un asfalta berzes skaņas. Nākotne izklausās rāma.

IZMĒĢINĀTS UN PĀRBAUDĪTS

Uzticēšanās un pārliecība par kvalitāti ir neatņemama veiksmīgas braukšanas pieredzes sastāvdaļa. Daudzu meistarīgu autovadītāju vadībā Lexus elektromotori ir pārbaudīti miljonu kilometru garumā, tādējādi sasniedzot vislabāko rezultātu.

Visi automobiļi ir aprīkoti ar mūsu moderno Lexus Safety System+, kas sniedz iespēju baudīt lielāku kontroli pār automobiļa vadību, ko sniedz īpašais elektromotora un akumulatora novietojums. Automobiļa elektroniskā vadības tehnoloģija mazina nepieciešamību pēc mehāniskas saites, atbrīvojot vadītāju no stūrēšanas un sniedzot patiesi atsaucīgu vadāmību.

 

NODOKĻU IETAUPĪJUMI

Pateicoties valstu valdību centieniem popularizēt elektromobiļu izplatību visā pasaulē, samazinot nodokļu likmes un sniedzot atvieglojumus mājas uzlādes ierīču uzstādīšanai, Jūs esat rokas stiepiena attālumā no lieliskiem braucieniem Jūsu Lexus elektromobilī.

SAVIENOJIETIES AR NĀKOTNI