1. Automobiļu klāsts
  2. LS
  3. Pārskats
Ātrā atlase

LS Comfort

4 durvju sedans

LS - Comfort - 4 durvju sedans
Sākot no
115 200 €
  • 20" vieglmetāla lietie diski, hroma pārklājums, daudzspieķu dizains, 245/45 R20 riepas
  • Braukšanas režīma izvēle: ECO / COMFORT / NORMAL / CUSTOM / SPORT S / SPORT S+
  • Lexus Safety System+
213 - 213 g/km
9.4 - 9.6 l/100km
3.5 Hybrid

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/compare-v2/lv/lv

Izcilas īpašības

ĀDAS STŪRE / ĀDAS STŪRE AR KOKA IELAIDUMIEM

Trīs spieķu stūrei ir ādas apdare un tā cieši, ērti ieguļas Jūsu rokās. Tā pieejama arī ar apsildi aukstiem rītiem. Integrētie slēdži sniedz iespēju kontrolēt audio sistēmu, telefonu, daudzfunkcionālo displeju, dinamiskā radara kruīza kontroli un joslu sekošanas funkciju. Pieejama ādas stūre ar koka ielaidumiem, kas apvieno īstas ādas apdari ar skaistu, smalkgraudainu koku.

PROJEKCIJAS DISPLEJS

LS augstas izšķirtspējas krāsainais projekcijas displejs ar tehnoloģijām, kas sākumā tika izstrādātas reaktīvajiem iznīcinātājiem, ir neuzkrītoši novietots vadītāja redzamības laukā un projicē galveno informāciju uz vējstikla. Ar 24 collām tas ir lielākais pasaulē un nodrošina tik izteiksmīgu un asu attēlu, kas būs viegli redzams arī spilgtā saules gaismā.

UZ VADĪTĀJU ORIENTĒTS SALONS

Uz vadītāju vērstais vadības panelis ir zems un aicinošs un sniedz izcilu skatu uz priekšā esošo ceļu un patiesi patīkamu braukšanas pieredzi. Displeji ir novietoti tuvu vadītāja braukšanas skatam, un bieži izmantotās funkcijas, piemēram, braukšanas režīmu selektors, ir izvietotas ap stūri, nodrošinot vienkāršu un ērtu vadību.

LS GALERIJA

360° skats

Pilnekrāns Aizvērt