1. Discover Lexus
  2. Flagship finish
Ātrā atlase

FLAGMAŅA APDARE

Kad Lexus 1989. gadā atklāja pirmo LS, mūsu apņemšanās nodrošināt meistarību un visizcilāko kvalitāti radīja revolūciju cilvēku gaidās attiecībā uz luksusa automobiļiem.

LS STANDARD

Izcils ikvienā detaļā, LS ir meistarības, rūpju un apņēmības ikona. Apvienojot aizraujošu veiktspēju ar nākotnes inovācijām un laikmeta neietekmētu stilu, tas ir radīts un būvēts, lai dāvātu Jums unikālu un saviļņojošu braukšanas pieredzi.

LS ir rūpīgi pilnveidots ikvienā aspektā, nosakot patiesas meistarības un visaugstākās kvalitātes standartus visā Lexus klāstā.

FLAGMAŅA APDARE

JAPĀNAS IEDVESMOTA

Izgreznojot LS, mēs atgriezāmies pie saviem senčiem. Atskatoties Japānas kultūrā, mēs radām iedvesmu pilnīgi jaunai pieejai salona apdarei. Tradicionālā ietekme ir apvienota ar modernām ražošanas metodēm, sasniedzot elpu aizraujošu efektu.

Japāņu lukturi iedvesmoja salona apgaismojumu, un roku balsti, šķiet, bezrūpīgi peld gaisā blakus durvju paneļiem.

TAKUMI KOKA APSTRĀDE

Kaut arī LS ir mājvieta visinovatīvākajām automobiļu tehnoloģijām, tā ir arī vieta, kur ar cieņu un talantu tiek izmantoti dabiski materiāli – radot salona vidi, kas ir gan mierpilna, gan stilīga.

Izsmalcināts koks un lāzera griešanas tehnoloģijas ļauj veidot apbrīnojamus rakstus un apdares. Jūs varat izvēlēties kādu no trīs unikālām apdarēm, tie visi ir oriģināli dizaini, kurus rūpīgi radījuši Takumi – mūsu vispieredzējušākie amata meistari.

KIRIKO STIKLS

Ikdienas ēteriskā gaismas un ēnu saspēle sniedza iedvesmu mūsu sadarbībai ar slavenajiem Kiriko stikla māksliniekiem.

Šīs sadarbības rezultāts? Izsmalcināti, ar rokām darinātiem ornamentiem rotāti paneļi sagaida autovadītāju un pasažierus, radot atmosfēru, kas ir gan liegi maiga, gan elpu aizraujoši iespaidīga.

AR ROKĀM LOCĪTA APDARE

ORIGAMI ELEGANCE

Mūsu Takumi meistaru radītā, japāņu origami tradīcijas iedvesmotā LS ar rokām locītā salona durvju apdare ir patiess mākslas darbs.

Radot satriecošu 3D efektu, raksts savās ielocēs veido Lexus “L” burta motīvu. Tā izskats pārsteidzoši atšķiras dienas gaismā un naktī, jo rūpīgi izlocītā auduma šķautnes rotaļājas ar gaismas atspīdumiem.

MŪSU TAKUMI MEISTARU RADĪTĀ, JAPĀŅU ORIGAMI TRADĪCIJAS IEDVESMOTĀ LS AR ROKĀM LOCĪTĀ SALONA DURVJU APDARE IR PATIESS MĀKSLAS DARBS.

RADOT SATRIECOŠU 3D EFEKTU, RAKSTS SAVĀS IELOCĒS VEIDO LEXUS “L” BURTA MOTĪVU. TĀ IZSKATS PĀRSTEIDZOŠI ATŠĶIRAS DIENAS GAISMĀ UN NAKTĪ, JO RŪPĪGI IZLOCĪTĀ AUDUMA ŠĶAUTNES ROTAĻĀJAS AR GAISMAS ATSPĪDUMIEM.

RADĪTS KOMFORTAM

Jaunu greznības standartu radīšana nenozīmē vienkārši aizvien izsmalcinātāku funkciju pievienošanu. Holistiska pieeja ir ārkārtīgi būtiska. Jaunajā LS mēs iedvesmojāmies no japāņu “Omotenashi” – viesmīlības ētikas – principa.

Fokusējoties uz vispārējo pieredzi, mēs radījām salonu, kas patiesi laipni sagaida un ieskauj savus pasažierus, bet vienlaikus acumirklī intuitīvi atsaucas uz autovadītāja vajadzībām.

GREZNĪBA IKVIENĀ DETAĻĀ

Gluži kā nevainojams namatēvs, LS aizmugurējais sēdeklis aicina tajā apsēsties, iedrošinot relaksēties un atslābināties. Mēs piedāvājam apsildes, ventilācijas un pat Shiatsu masāžas iespējas. Jūs izbaudīsiet arī apskaužami plašu vietu kājām – plašāku nekā jebkurā līdzšinējā LS modelī.

Ja vēlaties, varat izvēlēties arī sēdekļus ar nolaižamām atzveltnēm. Tās var atzvelt līdz 48 grādu leņķī uz aizmuguri, lai acumirklī atslābinātos, vai pacelt līdz 24 grādiem, lai atvieglotu izkāpšanu no automobiļa.